Lazer epilasyonun zararları

Lazer epilasyonun zararlarıLazer epilasyonun zararları halen araştırılıyor, insan vücudu üzerinde yol açabileceği tahribat ya da zararları konusuna değinmeden önce, uzmanlar tarafından lazer epilasyonun yan etkilerinin olmadığı belirtilmiştir. Ancak birkaç çeşit lazer tipi vardır. Bazı lazerler klaspesifik değildir, onların dalga boyları daha farklıdır ve daha derine gider, daha derine giden lazerlerde epilasyon işlemi yapılması sonucunda bazı tahribatlar ve cilt üzerinde zararlar görülebilmektedir.

Nedir oluşan bu zararlar ?
Yanmalar, lekelenmeler   meydana gelebilir. Lazer epilasyonun zararı ile karşı karşıya gelmemek için, kıla özel 755 nanometrelik dalga boyu olan alexandrite laser tipi makinalar tercih edilmelidir.  Lazer işleminden sonra mutlaka 3 hafta boyunca lazerli bölgeye, güneş ışınlarının zararlarına karşı korunma amaçlı ultraviyole A, ultraviyole B ışınlarına önlem almak için güneş koruyucu kremler kullanılmalıdır. Ve yine bu kremler 50 faktör içermelidir.

Lazer ciddi zararlara yol açmamaktadır. Ancak uygulama esnasında ve uygulama sonrasında, dikkatsizlik ve özensizlik sonucunda bir takım olumsuz etkiler görülebilir. Deride kaşıntı, yanma, şişme gibi. Bu etkiler de 3-4 gün sonrasında geçip giderler. Bir de önemli olan diğer bir ayrıntı kullanılan cihaz ve ayarları olmaktadır.

Lazer epilasyonun erkekler üzerinde kullanılması zararlımıdır? Erkekler üzerinde tüm bölgelerde uygulanabilmektedir. Vücud üzerinde yol açabileceği her hangi bir sakınca bulunmamaktadır. Ancak çok esmer tenli erkeklerde sakal üstünde çalışılırken oldukça seçici ve özenli bir uygulama gerekmektedir. Aksi takdirde esmer tenlerde uygulamaya özen gösterilmezse leke oluşumu riski normalde çok daha yüksek olmaktadır. Bunun dışında lazer epilasyonun sağlık açısından herhangi bir zararı olmamaktadır. Bir de nadiren çok yağlı cilde sahip olan bireylerde epilasyon sonrasında sivilcelenmeler görülebilmektedir.

Sağlık açısından Lazer zararlarına zemin hazırlamamak için Lazer epilasyon’da nelere dikkat edilmelidir?
Ciltte iltihabı rahatsızlığı bulunan kişilere lazer epilasyon uygulanması risklidir. Bununla birlikte, uçuk, siğil, akıntılı egzama ve ışığa duyarlı kronik cilt rahatsızlığı olan kişiler de lazer epilasyon yöntemini kesinlikle tercih etmemelidirler. Yine güneş ışınlarına karşı alerjisi olan kişiler bu kategoriye girmektedirler. Cildi güneş yanığı olan ve solaryumda yanan kişiler üzerinde de lazer uygulaması uzmanlar tarafından riskli görüldüğü için, yapılmamaktadır.

Hamileler üzerinde lazer epilasyonun zararı varmıdır ?
Hamilelerde ilk 3 ay içerisinde lazer epilasyon yöntemi uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Bu öneride kesinlikle bebeğe zararı olabileceği ihtimalinden yapılmaz. Sadece annenin iç huzurunun sağlanması, lazer yaptırırken bebeğin hareketleri ve hafif ağrının anneyi telaşlandırması düşünülerek tavsiye edilmemekte, lazerin hamilelik dönemince ertelenmesi öngörülmektedir. Bu yönde araştırmaların da henüz devam ettiğini söyleyerek bu gibi dönemlerde lazer yöntemine ara verilmesini bizlerde tavsiye etmekteyiz.

Lazer epilasyonun genital bölgeye zararı var mıdır ?
Lazerler kıl kökünü hedef alırlar. Yani ışınlar röntgen ışınları gibi vücutta yayılmazlar sadece uygulanıldığı bölge ve alan üzerinde reaksiyon gösterirler. Lazer sadece kıl kökünü hedef aldığı için vücutta diğer organlar üzerinde bir zarar teşkil etmezler. Halk arasında en çok konuşulan konu, genital bölgeye lazer uygulanması durumunda kısırlık olurmu ? Yumurtalıklar açısından lazer ışınları zararlı mıdır ?  Gibi tartışmalara sıklıkla rastlamaktayız. Ancak lazer yaklaşık 20 yıldır uygulanan bir yöntemdir, ve uzmanlar tarafından lazerin yumurtalığa yansıyabileceği ya da olumsuz etkileyebileceği bir durum kesinlikle söz konusu olmamaktadır. Bu durumda da görülebilecek yan etkiler diğer bçlgelerde olduğu gibi, kızarıklık, yanık gibi reaksiyonların dışına taşmaz.

Hamilelik döneminde genital bölgeye lazer epilasyon yaptırmanın zararı var mıdır ?
Lazerin zararlarıHamileler üzerinde şu ana kadar lazer epilasyon ile ilgili herhangi bir araştırma ya da deney sağlanmamrarıştır ki böyle bir araştırmanın yapılabilmesi de çok fazla etik sayılmaz. Fakat bazı uzmanlar yinede hamilelere bu süreçler içerisinde ellerinde bir sonuç ya da tez olmadığı için lazer epilasyonu önermezler. Bazıları bunun tehlikeli olabileceğini savunurken, bazılarıda lazerde kıl köküne çıkmadığı için herhangi bir sakınca görmezler. Ancak ortak alınan karar şudur ki; hamilelikte oluşabilecek rahatsızlıklar ya da olumsuz etkiler, eğer birey lazer uygulaması yaptırdıysa sonuç olarak onunla bağdaştırılabilir. Bu nedenle net ifadeler kullanmak doğru olmamaktadır.

Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda lazer epilasyon konusunda bilinçli olarak en iyi cihazları ve uzmanları tercih etmeliyiz. Her ne kadar sakıncası olmayan bir yöntem olsa da, sağlığımız ve güzelliğimiz için her zaman özenli ve dikkatli tercihlerde bulunmamız gerekmektedir.

Yazar: volkan

366 thoughts on “Lazer epilasyonun zararları

  Anonim

  (21 Eylül 2017 - 23:44)

  Evde yapilan lazer işe yariyormu yapan varmi ozel bolgeye

  derya

  (17 Haziran 2017 - 13:22)

  arkadaşımla beraber koltukaltına lazer epilasyon yaptırdık. bende kötü kokulu terleme oldu. arkadaşımda olmadı. neden ben neden nedeeeen !!

  Funda doruk

  (31 Mayıs 2017 - 09:12)

  Hiç bir zararı yok evet çünkü ışın belli bir yere kadar giriyor devamına işlemediği için zararsız.. Ancak nerede yaptırdığınız çok önemli kuzenim A.estetik isimli bir yere gidiyordu, daha 2. seansta yanmış genital bölgesi ve böyle balon balon su topladı. Acil de bir akşam tedavi aldık bunun için.. Ben de korkmuştum yaptıramıyordum bir türlü. Ama E.İnternational isimli bir hastane gördüm kozyatağında gerçekten çok steriller ve uzmanlar yapıyor. ^seans bitirdim ve kıllarım bitti resmen 🙂 5-6 tane anca vardır ben herkese tavsıye ederım şiddetle:)

  Aslı çelik

  (13 Nisan 2017 - 19:42)

  Ben guzellik merkezinde yaptirmaya basladim.iki seans gittim.memnunum.killardan tamamen kurtulma konusuna gelince avuc ici gibi bi goruntu beklemeyin.yani yuzde 99 gibi bi sonuc verir.killarin yok olma suresi kisiden kisiye degisir.8-12 seans.

  Gülhayat

  (03 Nisan 2017 - 22:02)

  Ben yaptiriyorum gayet memnunum..

  Fatma

  (21 Mart 2017 - 20:05)

  1200 tl ye Philips lazer epilasyon aldım. Talimatlara çok uymayarak 3 4 ay kadar yaptım bacağimda denedim tuylerim kopacak kadar incelesti onlarida plastik eldivenle yoldum çok memnunum. Şimdi genital bölgeye başladım yaşım 19 kesinlikle kısır yapar diyenlerede inanmiyorum

  Aylar

  (15 Mart 2017 - 00:55)

  genıtal bolgesine yaptım ben
  ilk bı şey yoktu ama adetim de bı duzensızlık oldu
  erken oldum ve 1gun oldum ztn ve sadece leke geldi

  sibel

  (02 Şubat 2017 - 21:57)

  Kanser tedavisi gördūm bes sene olucak. Kemoterapi aldigim icin Alexandrite lazer isininin bana zarar verilecegi soylendi ama kemoterapi radyoterapi tedavimi 2012-2013 de almistim. Sizce lazerin zarari varmidir bana. Bilen varmi?.
  Sevgiler..

  KübraNur

  (10 Ocak 2017 - 21:15)

  Arkadaslar bende lazer yaptırıyorum 4.seansı yapatiracam ve benim regl dönemim çok ağrılı geçiyor yaptırdıktan sonra ki ilk ay 3 gün boyunca olmadım ve sürekli Karnım ağrıdı normalde çok düzensiz olmazdı ama bi ay içinde tekrar hasta oldum lazere devam edip etmeme konusunda çok kararsız kaldim bu karın ağrısı beni öldürüyor her ay çekiyorum böyle ve Dr.larda adet düzenleyici verip gonderiyorlar bir süru Dr gittim ama care bulamıyorum sizce ne yapmalıyım

  Miss

  (11 Aralık 2016 - 11:38)

  Bekarım ve dün genitale lazer yaptırdıktan sonra kasığımda ağrı oldu ve çok az da akıntım oldu.Sizce normal mi yoksa yumurtalıklarıma zararı olmuş mudur????
  Çok telaşlıyım lütfen cevap verinnn

   KübraNur

   (10 Ocak 2017 - 21:21)

   Arkadaslar bende lazer yaptırıyorum 4.seansı yapatiracam ve benim regl dönemim çok ağrılı geçiyor yaptırdıktan sonra ki ilk ay 3 gün boyunca olmadım ve sürekli Karnım ağrıdı normalde çok düzensiz olmazdı ama bi ay içinde tekrar hasta oldum lazere devam edip etmeme konusunda çok kararsız kaldim bu karın ağrısı beni öldürüyor her ay çekiyorum böyle ve Dr.larda adet düzenleyici verip gonderiyorlar bir süru Dr gittim ama care bulamıyorum sizce ne yapmalıyım

   Anonim

   (15 Ocak 2017 - 13:28)

   Hayır olmaz sadece uyarılmıs laser islemi sırasında genital bölgeniz. Bu her kadında oluyo.

   Afra

   (21 Mart 2017 - 09:56)

   Kardeşim herhangi bir zararı yok ne yumurtalıga nede Başka biseye sadece tüy köklerine nüfus eden bir işlemdir !

  cansu

  (27 Kasım 2016 - 23:38)

  Sakaryada yaptıran var mı acaba bende düşünüyorum ama yer bulamıyorum cevap lütfen ???

   Anonim

   (12 Aralık 2016 - 16:05)

   N City güzellik merkezi var.

   falan filan

   (22 Aralık 2016 - 17:08)

   Merhabalar, gebelik için çalışmalara başladık, bi de diyor lazer yaptıracağım yüz bölgesine, yumurtalıklara ve sperm kalitesine zarar verir mi? Endişeliyim, lütfen güzellik merkezi sahipleri artık atıp tutmasın, insanlar bunlar para kazanacak diye doğru düzgün bilgilenemiyor, uzman olan biri bilgi verebilir mi? Işın dalgaları yayılmıyor deniyor, ne kadar doğru

    zen guzellik

    (29 Mayıs 2017 - 00:04)

    Lazer epilasyonda radrasyon oldugundan dolayi zararlidir gebelik suresince tavsiye etmiyoruz

   Ayşe

   (23 Aralık 2016 - 12:41)

   Bncansu sana tavsiyem hastanede yaptir ben manisada yaptirdim suan cok memnunum

    Anonim

    (09 Ocak 2017 - 22:06)

    manisa da nerede yaptirdiniz?

    zelis

    (16 Şubat 2017 - 12:30)

    Manisada hangi hastane acaba??

    Zeynep

    (02 Temmuz 2017 - 18:07)

    Hangi hastanede yaptırdınız acaba bende düşünüyorum da

    Fatma

    (05 Ekim 2017 - 20:15)

    Nerede yaptırdınız hangi yöntemi uyguladılar acaba bilgi verir misinz

   Zeynep

   (27 Nisan 2017 - 19:49)

   Ben yaptıracağım henüz

   zehra

   (29 Nisan 2017 - 17:14)

   Ben yaptirdim salus lazer epilasyon
   hilmikayin is Merkel inde cokta memnun kaldim

  Güll

  (06 Kasım 2016 - 19:11)

  Merhaba ben 2 gün önce özel bölge lazer yaptırdım ama bir kaç bölgede kararma var geçer dediler ama bilgisi olan var mı geçiyor mu

   Anonim

   (03 Ocak 2017 - 16:05)

   madakasol ilacı kullansaydınız iz kalmazdı en azından. halada geç degil kullanın bence egzanelerden ala bilirsiniz(hücre yenileyci bi ilacdır gün içerisinde 2 defa kullana bilirsiniz krem gibi sürülür)

    Anonim

    (01 Mayıs 2017 - 12:28)

    Merhaba madakasol ciltteki kararmalara iyi gelirmi.

  Busra

  (24 Ekim 2016 - 11:29)

  Kızlar bende cok istiyorum ama cok kararsızım kısırlık fln yapıyo diyolar kafam allak bullak napicam bilmiyorum

   Demet

   (30 Kasım 2016 - 21:42)

   Merhaba bn bn guzellik uzmaniyim eger dogustan bjr ten rengiyle lazer gecirmez ama sonradan olusan lekeyi tabiki rengini acar

    Alevsizkartal

    (08 Mart 2017 - 11:55)

    Bende küçüklükten beri kabuklu yaralar vardı bende lazer yaptırcam acaba sakıncaları olur mu uzmana soruyorum. Egzema değil ama ona benzer gibi bişey. Doktor hiçbişeyine zararı yok diyor ama bakıcaz

    Adhk

    (21 Haziran 2017 - 12:17)

    Merhaba ben koltuk altina lazer yaptirdim ve 1hafta gecmediki wiwlik oluwtu ve dokunfugum zaman aciyor sebebi ne ola bilir?

   ela

   (14 Şubat 2017 - 17:23)

   bence kesinlile yaptırmalısın. ben lazer yaptırıyodum yaklaşık 1 yıldır. evlendim ve hamileyim 4 aylık.

   fianca

   (01 Haziran 2017 - 10:00)

   Lazer epilasyon sadece kili hedef aldigi icin yumurtaliklara zarar vermiyormus. Lazerin isini diger vucut fonksiyonlarina etki etmiyormus az once okudum boyle bir yazi

  melike

  (20 Ekim 2016 - 20:20)

  Ben yaptırmak istiyorum ama gerçek anlamda çok görmüyorum yan etkilerinden ileride sorun çıkartıp cikarmicandan yanaa tereddutlerim var ben öyle dahil insanlara değil aaa ucuz yapıyormuş dir gitmicem veya güzellik salonlarına gitmicem ben hastane hijyenik güvenilir bir ortamda yaptircam yaptirmalimiyim sizce fikrinizi benimle paylasirmisiniz

   Aysel

   (19 Aralık 2016 - 10:54)

   Eger ki rahatsiz edici bir yapiya sahipsen yaptir canim yani kil köklerin kalin we siyahsa cnku bu yapiya sahip olanlar sonuc alabiliyor bnde arastrdm baya ince we az tüy yapisina sahipsen hic bulasma cogalabilir…

    sozy

    (16 Ağustos 2017 - 16:46)

    merhaba ben sarı ve ince kıl yapısına sahibim iğneli epilasyon daha etkili diyorlar lazer de çoğalma olabileceğini duydum şimdi araştımaya girdim sanırım önümüzdeki ay karar vereceğim.

  zümrüt

  (03 Ağustos 2016 - 23:46)

  arkadaşlar ben 20 yaşındayım 2 yıl once lazer yaptım çoooook memnunum 8 seyansta bitirdim küçükleğimdem beri tüylenmem var yüzde göğüste bacakta kolda sırtta heryerimi komple yaptım şuan heryerim prüzsüz fakat bir önerim var sakın ama sakın ucuz diye yapmayın arkadaşımla aynı anda lazer olduk ama o baska yerde yaptı 650 tl ye komple yaptı ben 1250 tl verdim tüm vücüt yaptım kız katarak oldu hasteneye gitti ilaç kullanımdan şimdi yan etki oldu diye kızın yüzünde ve çenesinde iğrenç kıllanma var yanlıs yapmayın ama ben 2 yıl geçmesine rağmen çok iyiyim güzelleşim derken kendinizi mahfetmeyin herşeyin en iyisini kullanın ama tek bir sorun oluyo oda terleme ama bu abartılacak bir sorun değil bu arada iğneli epilasyon yapmayın ben ışık tedaviyle yaptım

   Hatice

   (12 Ekim 2016 - 11:58)

   Merhaba canım nerde yaptırdın acaba epilasyon u

   Hatice nur

   (12 Ekim 2016 - 11:59)

   Merhaba canım nerde yaptirdin

    Anonim

    (22 Nisan 2017 - 20:14)

    Ben yapiyorum bremende kompile vucut 120 ile 150 arası yapiyorum gurup oldumu her yere makinemlen beraber muşteriye gidiyorum

   Anonim

   (22 Ekim 2016 - 18:22)

   Peki nerde hangi hastanede yaptiğinizi öğrenebilirmiyim sizin için bi sakincasi yoksa

   nagus

   (24 Kasım 2016 - 07:24)

   Iyi gunler 20 yasinda biri olarak 8 seyansta nasil kurtuldunuz ki genc bir insanin cok daha uzun yillar surebiliyor

   Anonim

   (20 Şubat 2017 - 21:39)

   Canim Zumrut sen nasilsin simdi aleksandrikmi yaptirdin??bana tavsiye ediyolarki kandella yaptir ben bilmiyorum ya ne edeyim

   Suna

   (28 Mart 2017 - 10:47)

   Bende 23 yasimdayim Nasil oluyorda puruzsuz oluyor bende gittim 12 seansta bitti genatal ve koltuk alti %100 sonuc alamadim %85 %90 lik bi sonuc aldim komple bitmiyormus bende iki bolge 750 tl ye gittim yoksa beni mi kandirdilar

  kevser

  (10 Haziran 2016 - 23:33)

  Merhba bn lazere gdiyoru. Lazer atısı yapılırken vucudumdaki ben’e atış yapılms kabarms kabuk atar gbi olmus bi sknti olur mu acaba

   aslı

   (06 Temmuz 2016 - 23:42)

   Benimde suan ayni sekilde senin ki düzeldimi ?

  medine

  (26 Mayıs 2016 - 04:56)

  ben göğüste abse ameliyatı geçirdim.2 sene geçti ameliyattan artık iyiyim dedim ve lazere gittim.ama çok pişmanım .yüzümün şakak bölgesinde bi baktım cilt beyazlaması ve saç dökülmesi olmuş.şunu anladım ki hasta kişilerde kansere meğilim fazla oluyor.

  esra

  (06 Mayıs 2016 - 00:40)

  Ben de tüm vücut yaptım teredutteyim

  sibel

  (24 Nisan 2016 - 20:15)

  Ilk seansimdan sonra morluklar oldu 2mlyara anlastim

   Anonim

   (11 Temmuz 2016 - 19:04)

   Bendede olmuştu geçti sonra

   beyzanur

   (19 Temmuz 2016 - 15:59)

   Alışma dönemidir o benim 3.seansim oldu çok memnunum 800e anlaştım

    Anonim

    (10 Kasım 2016 - 13:36)

    Tüm Vücudamı Anlaştınız

  sedef

  (18 Nisan 2016 - 21:10)

  Merhaba, ben bir çok yerle gorustüm yüzüm için bazı yerler diyor yüz kilariniz lazere musait bazı yerler de diyorki gerek yok ben de ne yapacağını bilmiyorum yardımcı olurmysunuz..

   Ayse

   (17 Eylül 2016 - 06:50)

   Sakın yüze lazer vurma teyzem yaptı erkek sakalları gibi çıkıyor suan

    Arzu

    (27 Ağustos 2017 - 09:15)

    Benim yüzüm erkek gibiydi.6seansta bitdi.Şimdi çok güzel ve pürüzsüz yüzüm oldu.Nerde yaptıracagınıza baglı

   Anonim

   (02 Aralık 2016 - 01:32)

   Sakın ama sakın yüz bölgesi ne lazer yapma ben yapıyorum ocak ayından beri hiç memnun dilim çünkü yüz bölgesi hiç bir şekilde bitmiyormuş ben tüylerim kalınlaştı sivilce oluştu leke de oluyor gitikce çok pişmanım yüz bölgesne yapma ben yaptım sen yapma benim bi tanıdık var 8,yıldır yapıyor oda şikayetçi

    Anonim

    (06 Mart 2017 - 22:53)

    Merhaba ben yüz bölgeside dahil tüm vücut 1.450 gidiyorum 2 seanstayım ve yüzümde ciddi değiliklik söz konusu çok memnunum iğneli epilasyonu önermiyorum lazer epilasyon baya etkili

  tusem özbay

  (07 Mart 2016 - 17:54)

  merhaba arkadfaşlar bu siteyi açıkçası mantıksız buldum isrediğim soruların cevabını alamadım…
  bidaha bu siteye girmem…

  bahar kaydas

  (19 Şubat 2016 - 12:43)

  Vallahi ben dünbbaşladım eluse diye bir markaymis şimdilik bisey belli değil umarım iyi olur

   Anonim

   (06 Kasım 2016 - 20:29)

   kotu o marka cok

    Hayat

    (18 Nisan 2017 - 12:32)

    Mrb diyot makinası nasıl acaba

  izmitizmit

  (26 Ocak 2016 - 20:35)

  Meraba arkadaslar Ben bugun lazer epilasyon icin randevu aldim ama herkez birseyler soyluyor kafam cok karisti yapan arkadaslar ozellikle sizden Rica ediyorum gercekten tuyler bitiyor mu ‘ve kisirlik yapior die soyluyorlar be kadar guvenebilirim ki ikilemde kaldim

   Özge

   (22 Temmuz 2016 - 20:12)

   Canım ben bugün 4. seansıma gittim. Lazere ilk başladığımda bende senin gibiydim. Ama emin ol hiç bi şüphe kuşku kalmadı. Ben Gaziantepte yaşıyorum yeni açıldığı için 600 tlye anlaştım.İlk seanta faydasını görmeye başladım ve 4. seans olmasına rağmen hemen hemen bitti. Kısırlık konusuna gelince çok saçma.
   Burada da dediği gibi dalgalar sadece lazer yapılan yere gönderiliyor ne daha fazla içeriye gönderiliyor nede bi dağılma söz konusu oluyor. Umarım yardımcı olmuşumdur. Eğer hala aklında sorular varsa bi kadın doğum uzmanıyla görüş derim.. 🙂

    nur

    (13 Aralık 2016 - 17:53)

    Meraba bende antepte gidicem de siz nerde yaptirdiniz acaba

    Kübra

    (18 Aralık 2016 - 15:05)

    Canım nerde yaptırdın

    Hayat

    (18 Nisan 2017 - 12:35)

    Senin makinan hangisi

    Fatoss

    (20 Nisan 2017 - 07:40)

    Gaziantepte nerede yaptirdiniz aceba bende antepte yasiyorum ve 600 tl cok uygunmus

   Ecem

   (23 Temmuz 2016 - 17:00)

   Hayır yapmıyor cok iyi birşey

   Sevgi

   (10 Ağustos 2016 - 14:26)

   Kesinlikle tüyler bitmiyor bende yaptırdım bir seyansi 350 tl beş ay gitmedim tüyler tekrar canlandı eskisi gibi olmasa da yinede ağla yapmak zorunda kalıyorum verdiğim paraya çok uzuluyorum

   Cemre

   (23 Eylül 2016 - 13:28)

   Ben lazere baslayali 2 3 ay oluyor rum vucut+yuz bolgesi yaptiriyorum ilk seanstan sonra bile dokulme oluyor ve ben cok memnunum ben olusan tek yan etki vucudumda sivilce cikmasina sebep oldu ama daha sonra geciyor bence hic dusunmeden yaptir

   Kader

   (12 Kasım 2016 - 09:35)

   Merhaba arkadaslar ben eve aldim pilipsin cok memnun kaldin basta teretut yasadim alsami almasami diye bacaklarimi yaptim 1 seneden az kullandim ve bitti leke falanda olmadi 1200 aldim evde kendim yapiyorum istedigim gun ve saate tafsiye ederim

    SONGÜL

    (16 Kasım 2016 - 23:21)

    BENDE DÜŞÜNÜYORUM ALMAYI SAOLUN

    Kubra cakar

    (18 Aralık 2016 - 19:39)

    Peki evde yapilan lazer aci yapiyormu

     Halit

     (15 Mayıs 2017 - 14:36)

     Lazer olduğu için mutlaka acitiyordur yosa etkisi olmaz

    Anonim

    (03 Nisan 2017 - 22:47)

    Merhaba.adi markasi nedir yazarmisniz lutfen?bir de sahte olub olmadigini nasil anlariz?

  Sema

  (21 Ocak 2016 - 22:01)

  Ben 8 seans anlaştım bıyık genital koltuk altı 3 seansım kaldı bu zamana kadar hiç bir sıkıntım olmadı aksine çok rahat ettim fakat teyzem de benimle aynı yerde yaptırdı koltuk altında şişlik oldu şimdi hastaneye gidip duruyor ne olacak bilmiyorum bende de hiç böyle yan etkiler olmadı iki korkum vardı biri göğüs bir yumurtalık Allah korusun tabiki ama gerçekten yalan dolan olmadan doğum yapmadan önce lazere giden biri cevap verebilir mi bana ?

   Yeter

   (02 Ekim 2016 - 00:17)

   2013 de genital bölgemi lazer Epilasyon yaptırdım hiç bir sorun olmadı 2 tane Çocuğum var 1 kız 1 oğlan

    Anonim

    (25 Nisan 2017 - 09:27)

    Peki doğumlardan sonra tekrar çıktımı öyle diyorlar hamilelikte tekrar çıkıyormuş diye

    Gurbet

    (29 Nisan 2017 - 03:40)

    Peki dogumdan sinra tuylerin canlandimı ? Tekrardan cıktı mı

  Nur

  (08 Ocak 2016 - 00:46)

  güzelleşmek için sağlığınızdan ödün vermeyin arkadaşlar. Ben 27 yaşındayım. Sivilcelerimden rahatsızdım ve Zerotenin adlı bir kortizonlu ilaç kullanmak istedim ve gittiğim her iki cilt doktoru da halk arasında konuşulan şeylere inanmama mı söyleyip tavsiye ettiler ve 6 ay kullandım. Ve şuan da bu ilaca bağlı gözlerimde katarak oluştuğunu öğrendim. Tabi ki herkes de bu etkiyi yapmıyor. Şimdi söz konusu lazere gelelim güzelleşmek için rahat yaşamak için dağlığınızdan ödün vermeyin derim. Üniversitedeki biyolog hocalarından da ileriye dönük ciddi sağlık sorunlarının oluşturacağını duymuştum. Ben de ciddi bir şekilde yaptırmayı düşünüyordum ama vazgeçtim. Siz de yaptırmadan önce iyice düşünün. Sağlığınız mı önemli yolda güzelliğiniz mi. Bu konuyu araştırırken de işin uzmanına gidin güzellik salonu olan yada bu işlemi uygulamış cahil halka gitmeyin. Önce gidin bir onkoloji servisine sorun danışın derim..

   Esra

   (04 Kasım 2016 - 21:56)

   Merhaba bende yaptırmayı düşünüyorum siz sorunuz mu

  osman

  (27 Aralık 2015 - 07:19)

  bende esmer tenliyim lazer e girmeden once uzun detayli arastirma yyaptim Alexandra markasi en iyisi cikti soguk hava uflemeli ve kesinlikle vucudumda bir yan etki olmadı killarim vok çok kaba sett sert idi simdi incecik görünmüyor bile dun 6. seansa girdim 10 seans ta ne olcak bakalim 🙂

   zekiye

   (17 Ocak 2016 - 16:01)

   Nerde yaptirdiniz ?

   be56

   (01 Nisan 2016 - 18:10)

   Bende yaptırdım epilasyon çok memnunum tavsiye ederim

   34

   (01 Nisan 2016 - 23:18)

   Nerde yaptiriyorsunuz

  bb02

  (25 Aralık 2015 - 22:20)

  selam beyler benim sakallarım boğazımdaki kıllarla birleşiyor lazer yaptırsam zararı olurmu boğaza kanser yapıyomuş doğrumu beyler

   kara arslan

   (31 Ocak 2016 - 03:45)

   Rahat ol kardesim ben yaptım cokta guzel oldu 6 senedir daha yeni yeni tuy cıkmaya basladı eskiden sakal sertliginde bogazımla birlesiyordu tafsiye ederim

  su

  (14 Aralık 2015 - 23:52)

  arkadaslar bende yuzumdeki killardan cok rahatsizim bugune kadar hep iple aliyordum dahada cogaldi sonra agdaya basladim ayni oldu kesin cozum lazr dediler simdi ona gitcemm acaba zarari varmi beyaz tenliyim lutfrn gercek yorumlara ihtiyacim var

   Şüşü

   (16 Aralık 2015 - 14:34)

   Lazer tüyleri tamamen yok etmez sadece inceltir. Bende beyaz tenliyim ve tüylerim o kadar koyu renkli değildi. 2013’den beri lazere gidiyorum Alexandrate makina ile laze yaptırıyorum.. Tüyler tamamen yok oldu diyemem fakat azalma ve incelme oldu. Özellikle genital kesinlikle biteceğini zannetmiyorum kime sorsam aynı cevabı aldım inceliyor ama bitmiyor.

    Anonim

    (21 Ocak 2016 - 13:09)

    Dogru diyorson.benede ayni

    hakan

    (17 Nisan 2016 - 11:19)

    pekı arkdaslar btmesı ıcın bır cozum varmı

   Ferhat

   (24 Şubat 2016 - 19:13)

   Bende beyaz tenliyim ilk seansta acısı çok ama
   Sonrakilerde daha hafif 3 swans yaptırdım sıkıntı yok şükür
   Değecekmi? Onu en az 10 seanstan sonra ve aradan en az 5-6 ay geçtikten sonra anlıcaz yine çıkarsa vay haline:-)

   Hicran Tekin

   (09 Mayıs 2016 - 21:23)

   Bende beyaz tenliyim üç seans gırdım şimdilik yüzde elli azalma var beyaz tenli olanlar dahada avantajlı imiş yalnız genc kızlara öneriyorum hamilelik hormonları degiştir bu nedenle Bekle sın ler derim yumurtalıklara zararı olabilir sonuçta ışın veriliyor sanırım yan etkisi kanıtlanmamış fakat dıkkat derim

   Ruhsar

   (21 Haziran 2016 - 10:46)

   Açık tenlilerede tüylerin rengi koyu ve belirginse daha etkili oldugunu duydum. Koyu tenli biriyim kaç seans gittim hatırlamıyorum, tamamen yok olmadı tüylerim ama bariz bir sekilde azaldı. 3 yil sonra yeniden gidiyorum seanslara. Pahali bir ağda diyebiliriz.

   Anonim

   (26 Temmuz 2016 - 15:50)

   Tüylerini aldığın için kökler sağlamdır bence lazer git ben yaptırıyorum geç sonuç alınıyor yüzden ama ip ve ağdayla uğraşmaktan iyidir çünkü sonunda sonuç varlazerde güneş koruyucu kullan hergün

  bedriye Köybaşı

  (09 Aralık 2015 - 23:27)

  Ben dün lazer epilasyon gittim özel bölgeye ama ertesi günü adet regl oldum.bir zararı varmıdır bunun hormonları yada kıl köklerini adet olacağımı bilmiyordum ama erken oldum.lutfen yardimci olurmusunuz

   acikel

   (15 Aralık 2015 - 21:42)

   eger ki lazer yaparken kendinizi biraz sIkmIssanIz ondan olabilir, onun hic bir zararI yok.

   Anonim

   (05 Ocak 2016 - 18:28)

   Arkadsim merhaba bnde lazern ertesi gunu regl oldm ve duzenszlk basladi doktorada gittm bi sorun yok dedi senin regl problemi devam ediyrmu?

    Özgee

    (27 Aralık 2016 - 02:14)

    Birkere adetliyken yapmıyorlar bitince randevu alıp gidiyorsunuz.

  aysn

  (02 Aralık 2015 - 13:00)

  diş iltihabım var yüzüme lazer yaptırmak istiyorum bıyık çene bir zararı olurmu

  yardımsever bayan

  (23 Kasım 2015 - 12:22)

  Bazı arkadaşlar sormuş yardımcı olmak istedim. Ben de lazer yaptırıyorum koltuk altına ve genitale tüyler çok azaldı ama koltuk altım daha çok terlemeye başladı tabi ter kokusu cabası. Önceden böyle ter koktuğumu hiç bilmeZdim arkadaşlar. Bu da insanı çok rahatsız ediyo. Bilin istedim ama herkese aynı olurmu bilemem

   lale

   (28 Kasım 2015 - 21:50)

   Merhaba.malesef bende de aynı sorun var.ve ter nedir bilmezdim.seansa başladığımdan beri koltuk altında çok fazla terleme ve koku olmaya başladı. Günde bikaç kez yıkadığım oluyor.

    Teyfik

    (07 Aralık 2015 - 06:00)

    Böyle terlemeler bayanlar için gerçekten hoş olmaz bir an önce çaresine bak hanim efendi eşiniz bile rahatsız eder

     Mahmut

     (12 Mayıs 2016 - 00:12)

     Gerizekalimisin sen. Sanami kaldi

      Polat Alemdar

      (15 Temmuz 2016 - 03:53)

      Atar gider yapma Maho gafanı gırarım

     Anonim

     (31 Mayıs 2016 - 16:36)

     teyfik sana ne milletten sen kocasımısın bırak kocası karar versin 😀 😀

     cihan

     (11 Eylül 2016 - 18:23)

     teyfi senin ben mk

      Yunus Emre

      (30 Kasım 2016 - 16:34)

      haahaha ya bende yanak kılları ıcın epılasyon yaptırcam ama burda bıle tartısma yaratıyorsunuz helal olsun 🙂 🙂 🙂

   fatma

   (15 Aralık 2015 - 14:06)

   aynen bnmde oldu hayatımda ter kokusu nedir bilmezdim. ama bir yıl sonra filan geçiyor.:(((

   canan

   (03 Ocak 2016 - 08:19)

   Koltuk altında lenf bezleri var ve lazer lenf bezlerinin öldürüyor bu yüzden ben yaptırmiyorum. Benim bildiğim kadarıyla sadece koltuk altına zararı oluyor.

   Anonim

   (23 Ocak 2016 - 22:48)

   Bir dönem oluyor o ter kokusu kisa zaman sonra gidiyor merak etmeyin iciniz rahat olsun

   hat_ice

   (18 Şubat 2016 - 10:50)

   merhaba bende yaptırdım dün koltukaltıma şuan pürüzlü ve kararma oldu bu normal mi geçer mi sizce

   Elif

   (05 Mart 2016 - 16:55)

   Aynen bende ondan şikayetçiyim. Neden böle oluyor acaba..bide ben bacaklarimida yapıyorm korkuyorum başka yerimde killanma olur diye. Öle bi yan etkisi gören varmı kendinde

   öz

   (09 Mayıs 2016 - 18:58)

   bu işin uzmanı olarak size söyle bilgi veriyim, koltukaltında ter bezleri olduğu için lazer ıslak ve nemli böylgede çok sonuç vermez , terbezleri lazer gördüğü için dahada aktif oluyor hayliyle daha çok terliyorsunuz gözenekler açıldığı için

   Anonim

   (13 Temmuz 2016 - 14:42)

   Aynen katiliyorum . hayatta ter koktugumu bilmem esim dahi diyor ter kokun.var artik diye. Birde ben kilo aldim kilo alan varmi arkadaslar ?

   lalehan

   (14 Temmuz 2016 - 23:28)

   Evet malesef ki lazer koltuk altında ter bezlerini çalıştırdığı için daha çok terleme ve koku yapıyor Bilginize lazere gittim yaptırdım fakat bu konuda çok şikayetçiyim

    burcu

    (08 Ocak 2017 - 21:37)

    Arkadaslar ceres die bi krem var lazerden sonra kullaniyosunuz kararmaya pullanmaya kizarikliga sismeye iyi geliyo bilginize

  umran

  (22 Kasım 2015 - 21:41)

  foreverın urunlerı var yanık ıcın. arkadasımın yuzu tamamen yanmıstı sımdı hıcbır ız yok.

   kader sayman

   (30 Nisan 2016 - 15:16)

   ismi ne kremin

   Lala

   (28 Eylül 2016 - 01:50)

   Ismı ne keremın

  Erhan

  (07 Kasım 2015 - 15:50)

  Bir doktor Nasıl olur da en zararsız lazer alexandre sistemi diyebilir. Bu Nasıl doktorluk. Alexandre sistemi Epilasyon sistemi bile değildir. % 75 bitiş sağlar en fazla. İnce tüyleri görmez. Yüze ve kola uygulanamaz. Yara yanık oluşturma riski yüzde yüze yakındır. Acı verir. Üstelik İngiltere de yasaklanmak üzere olan bir sistem. Ama doktorlarımız para peşinde oldukları için kafalarına göre yorum yapıyorlar. Ben hayatımda alexandre ile uygulama yaptırıpta sonuç alan bir kişi görmedim. 20 senedir de bu işin içindeyim.

   Anonim

   (16 Kasım 2015 - 17:32)

   ?

   Anonim

   (19 Kasım 2015 - 17:55)

   Gercekten dogru mu

   Anonim

   (22 Kasım 2015 - 19:21)

   Bilgilisiniz sanırım yuzumde egzama var yanliz sadece elmacik kemiklerimde oraya degil sadecr alnima ve dudak ustume lazer iygulasam bu egzamama bir sorun olur mu

    Gülşen

    (28 Ocak 2016 - 22:28)

    Eğer egzema varsa yapmayin çünkü geriye kahve rengi lekeler birakiyor

   dertli dermansiz

   (26 Kasım 2015 - 13:49)

   Erhan bey bende yaptirmak istiyorum ama bi turlu net bilgi Alip ve guvenemdm icin yaptirmiyorm. Sizin bilginiz var anladgm kadariyla. Ne tur lazeri onerirsnz. Soguk lazer daha uygn diyolar ama ne kadar dogru bilemiyorm. Her bolgeye yaptirbilr mym. Yardimci olursanz sevinrm..

   Anonim

   (07 Aralık 2015 - 17:17)

   NasılyA

   nbht

   (08 Aralık 2015 - 21:35)

   Peki siz hangi lazer sistemi ni öneriyorsunuz kullanılan makine önemli diyorlar sizin öneriniz nedir tşk ederim

   Anonim

   (25 Aralık 2015 - 09:40)

   Alexsandra gerçekten çözüm değilmi

   Anonim

   (01 Şubat 2016 - 21:22)

   Aynen öyle bende o lanet makineden medet umdum iki yıldır hiçbişey olmadı para tuzagı

   Caner

   (03 Şubat 2016 - 20:27)

   Merhaba erhan bey ben göz altlarima yaptirmayi dusunuyorum sizce bunu denemeli miyim yada bana ne onerirsiniz

   Aysu

   (06 Şubat 2016 - 19:41)

   Bn beyaz tenliyim yuzmde cok hasas foworilerim icin hngi yontmi onerrsiniz???

   Mermeribrahim&hotmail.cm

   (10 Mart 2016 - 17:16)

   Gercektenmi arkadasim yaptirmayalimmi ?

   Anonim

   (11 Mart 2016 - 18:59)

   O kisiden kisiye degisir benim annem bacaklarina sadece 2 seans gitti ve bitti herkesin kil yapisi farklidir bu yuzden boyle seyler soylemek yanlis olur.

   Memet

   (10 Nisan 2016 - 17:01)

   Ee hangi lazer markasini tavsiye ediyirsunuz erhan kardes

   melek

   (14 Mayıs 2016 - 16:12)

   Ben yeni basliyacam lazere 2016tinin huzlu son makinasinin odugu solenildi …oysa alexandre makinayla yapilan lazerde arkadasim koltuk altini yaktilar onu gordukten sonra cok korktum..umarim bu yeni makinayla zarar gormem..herkez lazer sonrasinda kanser olabilinirmis…diye konusuyor kulaktan duyma bir soze innmk istemiyorum ama dermotoloji uzmanini goremedigim icin soramadim

   Abdullah

   (23 Mayıs 2016 - 22:27)

   Ben yuzume yaptirdim cok berbat ve alakasiz yerlerde killar haddinden fazla kalinlasmaya basladim daaha onceki halime donmek icin herseyi isterdim gercektem cok doru

  Esra

  (02 Kasım 2015 - 23:13)

  Merhabalar koltuk altima yaptirmak istiyorum kimisi cok zararli oldugunu soyluyor yaptiran var mi nasil sonuc ? Lutfen yardim

   Anonim

   (29 Kasım 2015 - 17:59)

   Hiç bir sakıncası yok ben kendim yaptırıyorum ayrıca çok kısa zamanda bitti benim

    Anonim

    (12 Şubat 2016 - 11:16)

    gerçektenmi

    Anonim

    (08 Ocak 2017 - 13:14)

    Bende yüzümde yapmak istiyorun esmer tenliyim bide yuzumde sivilce var esmer tenli biri cevap versin bana

   Erol GencBey

   (19 Ocak 2016 - 16:39)

   Koltuk altina lazer yaptırma yazın terler seni rahatsız eder

   Erol GencBey

   (19 Ocak 2016 - 16:44)

   Koltuk altındaki kıllar yazın teri emerler onlar lazerle yakilirsa koltuk altinda berbat bir koku olur terleyince

   Anonim

   (23 Şubat 2016 - 19:35)

   Sabah koltuk altıma yaptırdım.Akşama kadar gözlerimde bi hassaslık vardı. Akşam uyudum uyandım ve gözlerim şişmişti. Uygulama yapılırken gözlük de taktım.hastanede yaptırdım. (Aleksandra)

   Esoş

   (01 Ağustos 2016 - 14:45)

   Kızlar bence yaptırmayın eğer size zararı olsaydı Allah sizi tüysüz yaratırdı, Allah’tan gelen şeyi engellemeye çalışıyoruz ileriye doğru herkeste değil ama bazı kişilerde hastalıklara neden olabilir benim fikrim bu.Sonuçta bu ışınlar güçlü tüy köklerini öldürdüğüne göre vücudumzda bazı hücreleri öldürebilir.Şöyle düşünün antibiyotik zararlı bakterileri öldürürken yararlı bakterileride öldürüyor ben böyle bir mantık kurdum yinede bilemiyorum tabiki belkide düşündüklerim yanlışta olabilir.

    Özge

    (24 Şubat 2017 - 00:51)

    Çok dogru düşünüyorsunuz bence bende yaptırmayı düşündüm ama sonra sizin gibi düşünüp vazgeçtim

  şehriban

  (30 Ekim 2015 - 00:08)

  ya bende yenı basladım ama cihazın adını merak etmedım acıkcası ama soğuk falan değildi bidiğin yakıyordu ama yenı gıttıgım ıcın bısey dıyemıyecem

  mayud

  (18 Ekim 2015 - 14:33)

  Esmer tenlilere daha geç tesir ettiğini duydum.Beyaz tenliler daha şanslıymış.

   neslis

   (10 Ocak 2016 - 22:52)

   alakasi yok bende buyday tenliyim benimde çaabuk bitti

  irem

  (05 Ekim 2015 - 14:59)

  Philips Lumea lazer epilasyon makinesi tüyleri tamamen yok ediyor mu zararlimi

  Selin

  (03 Ekim 2015 - 23:14)

  Merhaba arkadaslar ben estetisyenim güzellik salonunda ve vortex marka ıpl soguk hava üflemeli lazer yapıyorum kendime de yapıyorım etkisini baya görürsünüz en itiysi alexandra ama vortex i de tavsiye ederim bütün müsterilerimizden olumlu sonuclar aldık %100 hicbir makinada bitmez ama %90 ı keisn bitiyor geriye kalan ise tüt ve gözle görülmeyecek kadar az ve acık renk sizi rahatsız etmeyecektir.bir diger konu ise yanıklar lekeler ben 2.seansımı yaptıgımda yüksek atısla girdim ve düsmedigi icin birkac kere aynı bölgeye uyguladım bacaklarım kızardı kabardı yandı 3 gün sonra tamamen gitti su toplasada gecer korkmayın hicbşr zararı olmadıgı gibi teninizin de rengini acıyor 1 ton yaptrmaya karar verdyseniz ya aleksandr yada vortex soguk hava üflemeli makinayı tercih edin kesin ve hızlı saglıklı cözümler icin.ve atıs yapılan bölgeye burayı görmemiş diyerek trkrar vurdurmayın 1 defadan fazlası zararlı cnkü oan düsmeyen kıllar 1 hafta 10 gün icerisinde dökülecektir.adana da yasıyorsanız gülcan göksu güzellik salonuna bekliyorum

   Deniz

   (01 Kasım 2015 - 10:28)

   Arkadaş lar bir estetisyen olarak yüzünüze kesinlikle lazer attırmayin çünki yüz hiç bir zaman bitmiyor hangi makina kullanılırsa kullanılsın. Size bunun bitme garantisini verenlere sakın inanmayın

    ayşee

    (14 Temmuz 2016 - 08:08)

    Yüzde ince kıllara karışmayın kalın olan kıllar bitiyor

   Anonim

   (12 Ocak 2016 - 10:44)

   selin hanım be cumartesi günü lazer yaptırdım 14,5 ile zararı varmıdır bele cvp yazarsan sevinirim

   Anonim

   (23 Ocak 2016 - 00:47)

   Tam Nerede

   Anonim

   (18 Nisan 2016 - 22:48)

   Amma sallamissiniZ hanimefendi vortex dedigininiz cihaz beş para etmez sizi kandirmislar benden söylemesi siz cihazı değişin bence sonra müşterilerinize rezil olmayın kusura bakmayın ama bu bir gerçek

   aslı

   (16 Haziran 2016 - 02:45)

   merhaba ben de ozel bi hastaneye gidiyorm bana diode alex cihazimiz dedi oyle anlastik uygulama basladiginda cihazda wortex pro yaziyordu araştırdım baktim ikisi farkli cihazlar ..neden boyle bisey yapti bir kere girdim sadece sizce itiraz etmelimiyim ?

   Duygu Gazeloğlu

   (18 Haziran 2016 - 16:04)

   Merhaba,çok güzel bir reklam çalışması olmuş,benim arkadaşımın bir salonu var ve worteks dediğiniz cihazı almış,şimdilerde müşterileri ile başı belada,kılların içeride kaldığını dökülemediği için kızarıklık şişme gibi alerjik durumlar oluşmuş,ayrıca sizin söylediğinizin aksine seanslar da uzadıkça uzamış,bende alacaktım vazgeçtim,lütfen milleti yanıltmayın.

   Anonim

   (05 Kasım 2016 - 20:56)

   adres neresi

  anonim

  (30 Eylül 2015 - 01:42)

  Arkadaşlar bende lazere kaydoldum. İlk seansim onn iki ekimde. Brn bu yorumları okudukca tedirgin oluyorum beyaz tenliyim ve hassas bi cilde sahibim. Beni biraz aydinlatir misiniz?

  anonim

  (29 Eylül 2015 - 11:05)

  ben kaslarimi yaptirmak istiyorum ziyani varmi lutfen yardimci olun arkadaslar yas 18

  Aa

  (16 Eylül 2015 - 20:53)

  Ya arkadaslar koltukaltinda ter yapiyomu

  ync

  (13 Eylül 2015 - 23:41)

  selam arkadaşlar bende lazer yaptırdım ve genital bölgemde yanma oldu once su topladı lazer merkezını arayıp sordum bana sılverdın ve bactroban karıştırıp surmemı soyledı smdı oyuk şeklınde yara açıldı doktora gtmelımıyım normalmı lutfen yardımcı olabılırmısınız

   Musaid

   (08 Nisan 2016 - 17:51)

   Kesinlikle gitmeyin. Bu tip durumlarda waffle ekmegi ve recel surmek cok faydali. Gecmis olsun

    leyla

    (14 Kasım 2016 - 10:01)

    ????

  Anonim

  (23 Ağustos 2015 - 11:07)

  Kızlar ben 17yasima gircem ankarada onerevileceginz bir yer varmi

   Anonim

   (05 Kasım 2015 - 22:09)

   Mavi ışık

    Selin

    (23 Haziran 2016 - 08:03)

    Mavi ışık mı??? Hayatta önermem!!! sözleşme yapıp, Topluca seans parasını alıp müşteriyi peşlerinde koşturuyor.

    Anonim

    (23 Ekim 2016 - 00:30)

    ???

   oznur

   (31 Mayıs 2016 - 09:45)

   sanzelize güzellik merkezi 0312 418 83 48 ben gidiyorum 5. seans bitti bayagı azaldı koltuk altı hiç kalmadı terlemede koku da yapmıyor memnunum.. alexandra soguk hava üflemeli lazer.. arkadaslarım gitti iyi sonuc aldılar sonra ben gittim

  Ebrar

  (19 Ağustos 2015 - 11:30)

  slm ben lazere gıdıyorum 3 seyanstır gıtım yuzumden bu sefer atışlerı yukseltı yuzumu atığı bölgelrde hep su topladı yandı tekrar gıtım ertesı gunu solan gıtım geçer dedıler krem verdı yanık kremı kulan senın cılt hasas demekı dedı şimdı çok kötuyum ne olursunz bana yardımcı olurmusnz yanık lekelerı kalıcı olabılırmı ne yapacağımı şaşrdım adeta 🙁

   Anonim

   (21 Ağustos 2015 - 09:21)

   Benim de yüzüm oyle yandı leke kaldı 1 sene oldu hala geçmiyor cok kotu leke bırakıyor 🙁 tedavisi var mi aaba cok merak ediyorum

    Bn

    (28 Ekim 2015 - 10:10)

    Ceres surun geciriyo

     Anonim

     (08 Mayıs 2016 - 11:53)

     Iucktofpep????

   Ömer

   (29 Ağustos 2015 - 09:49)

   Erkek genital bölge lazer epilasyon zararı varmı bilgi alabilirmiyim

   leyla kelleci

   (16 Ekim 2015 - 15:12)

   ebrar hanım 6 adat köy yumurtasını akından ayır sarısını bir tavada hic bir şey katmadan ateşe koy yanana kadar bir süre sonra yumurtanın sarısı yag bırakacak o yagı süz yanan bölgeye sür ne leke kalır ne birşey tez sürede iyi olacaktır gecmiş olsun

   Anonim

   (14 Kasım 2015 - 08:35)

   Yanik lekesi kalicidir gecmez.ama bi el kremi var sAtiliyor onu kullanin. Yanigin izi bile kalmiyo cok iyi geciriyor

    Anonim

    (05 Aralık 2015 - 20:19)

    Nedir ismi kremi acaba

   Anonim

   (07 Aralık 2015 - 17:23)

   Nerde yaptirdiniz

   Anonim

   (09 Aralık 2015 - 21:18)

   Geçmiş olsun kırmızı kantaron yağı sürün sabah akşam kesinlikle iz bırakmadan geciyo

   Caniko

   (26 Nisan 2016 - 00:11)

   Merak etme gecicek o izler ama biraz uzun süre sonra. Yanan yerleri 6 ay güneşten koru sonra zamanla guneşlendikce izler azalır. Gecmiş olsun

   Pınar

   (25 Mayıs 2016 - 00:49)

   Lazerdeki yanik gecer

  evin

  (07 Temmuz 2015 - 22:06)

  Ben bugun genital bolgemi yaptirdim ilk defa cok agriyor karnim ve ic kısım. Makine soğutmalı sogutucu genital bolgeme yansiyordu o yuzden agri var ic kisimda ne yapmaliyim

   Marpessa

   (02 Şubat 2016 - 10:59)

   İçeri hava doluyo. Oda sana gaz sancısı yapıyor .

  Basak

  (02 Temmuz 2015 - 00:41)

  Merhaba arkadaslar bende killardan muzdarip bir genctim ama simdi sukur biraz daha rahatim ben Philips lumea andim evde kendim yapiyorum disariya gitme firsatim olmuyoordu arastirdim ve en son buna karar verdim basta teredtutluydum ama suan cihazdan memnunum iyi gidiyor kesinlille azaldi kalin ve siyah killar tüylere dondu muthis bi rahatlama hissediyorsunuz
  Ve bence hamile kalmadan önce yapilmasi lazim olan bisey cok buyuk rahatlik vericek ve bende bitmesini sabirsizlikla bekliyorum …..
  Ayrica bnm ablamda bi merkeze gitmisti o memnun kalmamisti ve hamileliginde tekrar ve daha siddetli cikmisti yani gittiginiz yerlerdeki kullanilacak olan cihazlari iyi arastirin kimim isini nasil yaptigini bilemeyiz ama arastirabiliriz

   Anonim

   (09 Ağustos 2015 - 11:50)

   Aldığın aletin fiyatını öğrenebilir miyim?

    Anonim

    (02 Kasım 2015 - 15:36)

    900 tl

  jas

  (19 Haziran 2015 - 17:36)

  kolaltlarına sakın yaptırmayın

   Anonim

   (26 Ekim 2015 - 21:52)

   neden kol altına yaptirmayalim görüşlere zarar verdigindenmi

  Anonim

  (14 Haziran 2015 - 16:28)

  KollarA iyi geliyormu

   Esra

   (22 Haziran 2015 - 15:55)

   Mrb herkese!uzun yillardir olan tecrubemi paylasmak istedim sizlerle.ben belkide 5 senedir gidiyor ve halen de gitmeye devam ediyorum.benimle birlikte baslayan arkadaslarim menmun olduklarini söyluyorlar ama %100 bitis söz konusu degil.tum vucut gitmeye basladim 3 sene boyunca baktim fayda görmuyorum sadece yuzume agda niyetine devam etmeye karar verdim.ustelik herturlu makinalari denedim.su anda diode ile devam ediyorum.daha önceki gittigim yerlerde ipl ve diode vardi.ama ipl benim yuz tuylerimi cok kalinlastirdi.diode simdi onlarin biraz incelmesini sagladi.yani ilk basa henuz dönemedim yani yaptirmadan önceki haline.benim size tavsiyem en iyi sonuc koltuk altinda veriyor.bikini ve alt bacakda hizli sonuc veren bölgeler.ama sakin ha sakin yuzune baslamayi dusunenler kesinlikle baslamasin.ben cok pismanim artik birakamiyorumda cunku her lazer öncesi tiras etmekten tuyler kalinlasti.keske hic baslamamis olsaydim diyorum.Yani yuz kesinlikle yaptirmayin derim

    Anonim

    (07 Eylül 2015 - 23:04)

    Ben. Komple vucut birde yuzume de yaptiriyorum.gayet memnunum.6seansim bitti .tuyler de kalmadi sayilirartik.yüz epilasyindan anlamadiğim birsey var.neden tiraş ediyorlar.zaten tiraşı yasakliyorlar.kendi makineleri var onunla yapilmasi gerek.demekki siz giden yer o kadar bilinçli deyil.o kadar tecrübeliler ne yanma olfu bende ne bir sorun.onun icin iyice araştirin

     Anonim

     (15 Kasım 2015 - 22:43)

     Nereye gittin söyleyebilirmisin

     Anonim

     (06 Aralık 2015 - 23:57)

     Size yapilan cihazin adi nedir

    Dejavu

    (02 Nisan 2016 - 21:19)

    Canm Ipl zaten lazer epilasyon sistemi deil ondan sonuc alamamisin arti % de 100 bitecek diye birsey yok yuzde 80 90 dr oran yuz ve koldaki ince tuyler icin diot lazer onerilir

   kardelen

   (09 Temmuz 2015 - 13:59)

   Ben yaptırdım iyi geldi

  Anonim

  (14 Haziran 2015 - 07:40)

  doğala karşı gelirsen senden intikam alır

  ayşe

  (12 Haziran 2015 - 21:44)

  ben koltuk altı sadece yaptırdım 3 senede 15 seans gittim
  tamamen bitti 5 yıl oldu hiç çıkmıyo.son seanslar
  4 ayda bir falandı tek tük çıkıyodu.

   alev

   (04 Temmuz 2016 - 11:29)

   cihazın adını öğrenebilir miyim

   Anonim

   (20 Ekim 2016 - 09:58)

   Birsey sorabilirmiyim sizdede asiri terleme ve koku oldumu ben yaptirmayi dusunuyorum ama yorumlarda boyle bir sikinti gordum tesekkur ederim

  derin

  (11 Haziran 2015 - 02:59)

  Ben tamarada yapıyorum 1 seansa tek girdim bana tamara çok kötü dediler tamarada yaptıran varmı lütfen yardım

  Asya

  (05 Haziran 2015 - 08:46)

  Arkadaşlar ben 17 yaşındayım ve göbek bölgemdeki tüylerden çok rahatsızım. ince ama siyah tüyler. lazer epilasyon fayda etmez, iğneli yap denildi ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ve bu durum beni gerçekten çok rahatsız ediyor. Önerebileceğiniz bir şey var mı tecrübeniz veya duyduğunuz herhangi bir şey. Lütfen cevap verin

   Anonim

   (14 Haziran 2015 - 21:06)

   Meraba benim bu konu hakkında azda olsa bilgim var ben göbek hariç bütün vücuduma epilasyon yaptırıyorum 4.seansıma giricem sadece sean öncesi alabiliyosun tüylerini yaz dönemi olduğu için bu çok olumsu etkiledi beni sanada tavsiyem eylül gibi başlaman olur iğneli hakkında bir bilgim yok ama çok can yaktığını biliyorum göbek bölgesine düzenli olarak jilet vurursan o bölgedeki tüylerin cihazını görüceği şekile gelir ekime kadar bence jilet vur gürleşsin cihaz görür hemen ve ilk seanstan itibaren farkını görürsün benim genitalim o şekilde yapıldı ve en çok o bölgemde döküldü umarım yararım olur 🙂

   Melike

   (18 Haziran 2015 - 22:24)

   Merhaba,Asya. Bende göbek bölgemdeki tüylerden oldukça rahatsızım ve özel bir hastanede önce yüz bölgem için lazere başladım. Göbeğimdeki tüylerden şikayet ettiğim doktorum lazer ışınlarının bu tüylerin inceliğinden göremeyeceğini ama jilet ve tüy dökücü kremle bir kaç kez alıp kökleri kalınlaştırdığımda lazere başlanacağını söyledi.

   Anonim

   (21 Haziran 2015 - 17:27)

   Lazer epilasyon yptirabilirsinn

   azra

   (12 Eylül 2015 - 13:17)

   bence yaptır lazer bende yaptırdım 15 seans sonra kalmadı

    bahar

    (09 Mart 2016 - 17:01)

    15 çok değilmi

   Anonim

   (04 Mayıs 2016 - 11:09)

   bende17 yaşındayim yuzumdeki tüyler tipki erkekler gibi çıkıyor çok utanıyorum haftada bir camsakizi agdayla kaldırıyorum ankarada onerebildiginiz bir yer var mı

  ali

  (27 Mayıs 2015 - 01:53)

  yaptırdım yine cıktıkıllar paralar gitti yine boşa zararını bilmiyorumda paranın boşa gittini gördüm haram olsun verdim paralar gitmek isteyen gitsin bırakın nasıl olsa giren giriyo

  Derya

  (23 Mayıs 2015 - 21:55)

  arkadaşlar 22 yaşındayım bugün 5.seansıma gittim tüm vücut çok memnunum daha 7 seansım var şimdiden kalmadı diyebilirim sadece göbek kısmında biraz gec azalma oluyo ama eskisine göre tüyler cok ince herkese tavsiye ederim ayrıca benim cihazım soğuk hava üflemeli herhangi bir acıda hissetmiyorum ancak tek korkum ilerde cocuk olmaz diye söylentiler duyuyorum bu beni korkutuyor 🙁 yardımcı olurmusunuz??

   Gülcan

   (27 Ağustos 2015 - 09:40)

   Merhaba;

   Epilasyonunuzda kullanılan cihazın markası nedir acaba?

   Teşekkürler.

   Anonim

   (20 Eylül 2015 - 22:58)

   Merhaba Derya merak etme Allah isterse çocuk iki taş arasında da olurmuş.

   Anonim

   (30 Eylül 2015 - 12:46)

   merhaba. çoçuğun oluacaq. kim ne derse desin inanma

    Hmsr

    (04 Ekim 2016 - 14:33)

    Cocugun olacakta sen kanser oraninin cocuklarda nekadar arttigini biliyomusun

   Anonim

   (15 Aralık 2015 - 21:18)

   Bnde 2 seyansa gittim tüm vücut kesinlikle çok memnunum çok fazla fayda gördüm.
   Çocuk konusunda sıkıntı yok çünki lazer ışınları dagilmiyomus,nereye yapılıyosa orada kalıyoMuş.ne erkekte ne kızda kesinlikle bir sakınca yokmuş.araştırmalar bu yönde.

   Jale

   (27 Mart 2016 - 13:18)

   Cihazinizin markasi nedir acaba alip kendim yapmayi dusnyorum.

  zuhre

  (18 Mayıs 2015 - 07:35)

  Bende düşünüyorum ama en iyi cihaz markası neymiş .bide şu diyot atış nedir?

   Anonim

   (10 Temmuz 2015 - 11:32)

   Aleksandra diye bir cihaz araştırın

  Tecrübe

  (24 Nisan 2015 - 02:24)

  Arkadaşlar ben 10 seans yaptırdım bi faydasını görmedim Alex’te yaptırdım diodta nd yag ta bunu Kalıcı bir çözüm olarak değilde uzun Süreli epilasyon olarak düşünün yani ağda yaptırdığınızda 2 3 haftada çıkıyorsa kıl lazer yaptırıncada 2 3 hafta içinde dökülüyor bir ay temiz oluyor sonra tekrar çıkıyor zararına gelince illaki zararı vardır sonuçta cildine yüksek ısı uygulanıyor kıl Kökü hücrelerini Öldürmek için zaten araştırırsanız görürsünüz hiç bir yerde zararsızdır demiyorlar şuana kadar yapılan araştırmalar sonucu bir zararı görülmemiştir diyorlar kısacası paranızada sağlığınızada yazık bide sonunda benim gibi hayal kırıklığına uğramak var bu arada benim gittiğim yer Antalya’nın en iyi özel hastahanesi artık siz düşünün

   ESİN

   (27 Nisan 2015 - 09:50)

   BENDE LAZER EPİLASYONA ÖZEL BÖLGEM İCİN DÜSÜNÜYORUM AMA YUMURTALIKLARA ZARAR VERİR DİYE KORKUYORUM

   Anonim

   (12 Haziran 2015 - 06:26)

   Hangisine gittin bende cumartesi başlıcam

  Mine

  (20 Nisan 2015 - 09:22)

  17 yaşındayım 18 olucam bende yaptırsam sorun olur mu

   Anonim

   (06 Haziran 2015 - 14:02)

   Kesinlikle sorun olmazz korkma yani

    Kral

    (25 Haziran 2015 - 03:54)

    Korma olmaz

    Anonim

    (19 Şubat 2016 - 00:30)

    Nasıl bir aymazlıktır bu herkese gelişigüzel korkma olmaz ya da çocuğun olacak gibi ifadeler kullanabiliyorsunuz. Özellikle “Allah isterse çocuk iki taş arasında da olurmuş” lafına çok güldüm! Sen doğana karşı mücadele et, ondan sonra da başıma bir şey gelir mi de. Bu kainatta yararsız tek bir canlı yok. Her şeyin (kılın bile!) bir işlevi, amacı var lütfen kendimizi kandırmayalım.

  Berru

  (10 Nisan 2015 - 18:44)

  CYNOSURE Apogee Elite 5500 lazer kullanılıyomuş bu marka hakkında bilginiz var mı iyi midir.ben de 4 seanstır gidiyorum memnunum izler var biraz umarım geçer

  cihan

  (06 Nisan 2015 - 23:30)

  Bende 18 yasindayim yuz yani kople sakal bolgesine yaptirdim cok aciyo ama hergun tiras olmaktan iyi ve hep kucuk gorunmek istiyorum asiri tuylnmem var bu yasa bide onlem almassam ilerde orman olmasini istemiyorum. Lazer tek carem

   Anonim

   (12 Mayıs 2015 - 15:35)

   Canim lazer cozum degil bitmeden gittigin icin tertemiz olucak ama 20 ay da gitsen sonunda gitmediginde o ince tuylerinde cogaldigini gorursun dene 2 ay gitme azalmismi igneli epilasyon cozum zor ama kesin sonuc

  melikeee

  (05 Nisan 2015 - 15:50)

  bende yaptırmak istiyorm yaptıran bir kişi acıklamalı yazabılırmı ??*

   gizem

   (09 Nisan 2015 - 19:46)

   Bence bir bayanin kendisi icin yapmis oldugu enguzel hediye;) ben bu isi yapiyorum zaten eger b izmrdeyseniz yardimci olurum

    Anonim

    (11 Nisan 2015 - 19:23)

    Gizem hanım bişey sormak istiorum bu işi yapıyosanız. Kullandığınız makinanın adı nedir ?.

     Lale

     (16 Haziran 2015 - 16:36)

     Arkadaşlar bende lazer istiyorum ama doğum. Yapmadan zararlı. Diyorlar içinizde kople yaptıran varmı acaba..

      Ebruu

      (14 Kasım 2015 - 23:02)

      Ben yaptırdım komple hiç bir zarari yok çok araştırıp gittim aramadigim doktor kalmadı içiniz rahat olsun harika birşey bi ömür temizsiniz 🙂

    Anonim

    (29 Nisan 2015 - 13:29)

    Yardimvibolurmusin lazer yaptiricam

    elif

    (02 Mayıs 2015 - 15:51)

    Slm ben yeni yapmaya karar verdim makinanın markadı Aleksandr yapmayı tavsiye ediyor musunuz

    melisa

    (29 Mayıs 2015 - 23:06)

    Ben İzmirde yeni girnede oturuyorum ve yaptırmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz

    Talya

    (13 Şubat 2016 - 15:51)

    Mrb İzmir’de nerdesınız bende düşünüyorum

    Tuba

    (26 Mayıs 2016 - 19:47)

    Gizem hanim yeriniz hangi semtte

   rabia

   (26 Nisan 2015 - 12:23)

   valla ben 15 yaşındayım 8. seansıma gittim gayet memnunum 2 ay aralıklarla seanslarım bayada azlama görüyorum bıyıklarım çok az kimsenin sözüne lafına bakmayın maddi durumunuz iyiyse gidin bence çünkü rahatlık yani koltuk altım falan yok denilecek kadar azaldı 18 ime bastımmı genital bölgeme de gitmeyi düşünüyorum 🙂

    yeter bilgili

    (10 Mayıs 2015 - 22:37)

    bende basliyorum bu hafta memsunuz degilmi biraz utangaclida olur sanirim

   Anonim

   (04 Mayıs 2015 - 21:49)

   5 YIL ÖNCE DİYOT LAZER YAPTIRDIM ÇOK MENMUNUM 5 YILDIR HİÇ ÇIKMIYOR AMA TEK ATIŞLI DİYOT LAZER YAPTIRMANIZI TAVSİYE EDERİM

    Elif

    (18 Mayıs 2016 - 11:58)

    Acı veriyormu diyot lazer

   deniz

   (13 Mayıs 2015 - 12:41)

   melike, ben 4-5 sene evvel 4 seans alexsandir cihaz ile lazer yaptırdım güvenilir bir yere.Teyzem hemşire ve onun çalıştığı güzellik salonunda yaptırıyordum. bi zararı olsa idi teyzem bana yapmazdı diye düsünüyorum. ve cokta memnundum.. 4 sene ıcınde hemen hemen hıc cıkmadı dıyebılırım.. devam etmedım sonrasında ama bacaklarıma yaptırmamıstım. sımdı bacaklarıma IPL cihaz ıle basladım daha ekonomik oldugu ıcın fakat aleksandır kadar etkılı degıl daha 3 seans oldu ama onu hıssedıyorum.. ama sunu dıyebılırım 3 seans ta bıle IPL cihaz ile epey bı azalma oldu.. yanı ara verırsem ne olur bılmıyorum. 10 seans ıcın yazıldım.. sımdı yaz donemınden once 1 seans daha yaptırıp ara verecegım.. bakalım 2-3 ay yaptırmayacagım farkı nasıl olacak..

   Pişman

   (01 Ocak 2016 - 22:28)

   Yaptırma zararlı çıkarsın

  anonim

  (29 Mart 2015 - 12:39)

  kıllar bittikten sonra deri içeresinde çıkarmı

   adig

   (05 Nisan 2015 - 00:53)

   Tamamen bitmiyor adet doneminde kil cikmaya basliyo ama cansiz kil cikiyor. Hicbir zaman tamamen bitmiyor ara ara taratmak gerekiyor.

  Hale

  (26 Mart 2015 - 23:27)

  Lazer epilasyon yaptıranlar kemoterapi yaptıramıyormuş bilgisi olan varmı acaba

  Anonim

  (19 Mart 2015 - 01:29)

  Ben tüm vücut gidiyorum 4. Seansim bitti ve neredeyse tamamen bitti diyebilirim çok memnunum

   Merve

   (23 Eylül 2015 - 07:58)

   Kullandiginiz lazer aletinin markasini ogrenebilir miyim? Alexander mi yoksa diyot mu?

  Anonim

  (24 Şubat 2015 - 01:13)

  Bende yeni başladım ve bikerede döküldüğünü gördüm tek korktuğum neden yumurtalıklara zarar verıp çoçuk olmıcagını söylüyorlar

   Sedat

   (18 Mayıs 2016 - 19:51)

   Korkmayın yumurtalıklara hiç bir zararı yok valla

  aaaaaa

  (02 Şubat 2015 - 18:57)

  Vucudunda platin olan brisi icn zararlimidir???

   Anonim

   (20 Ağustos 2015 - 17:26)

   doktorunuz dan bi zararı olmayacağına dair kagit almaniz gerekiyor zaten platin olunca yapmıyorlar kagit istiyorlar ben aldım suan 2. seansM

    tavsiye

    (09 Mayıs 2016 - 19:53)

    Arkadaşlar lazer de doğumdan sonra kıllar tekrar çıkıyor ve ne kadar zararsız denilsede işin veriliyor zararı fazla iğneli yaptırmaNizi tavsiye ederim kesin ve zararsız .

  Ali riza

  (15 Ocak 2015 - 20:22)

  Biz lazer yaptirmayi düşünüyoruz fakat duyduğumuz şey şu dogumdan sonra kılların tekrar çıkması bu şekilde birsey varmi ve varsa tekrar eskisi gibi çıkıyorum kıllar

   Anonim

   (05 Temmuz 2015 - 18:32)

   Evet var

  lazer epilasyon yüz

  (30 Aralık 2014 - 21:48)

  kesinlikle yan etkisi olacağını sanmıyorum

  Hc

  (28 Aralık 2014 - 03:17)

  Mrb kiz arkadasim lazere gitmk istyor yanliz hic bi bilgimiz yok zararli mi zararsiz mi ? Butun yorumlari okudum olasilik 100 de 50 gercekten bu uygulama icin hangi yolu uygulamaliyiz

   Anonim

   (20 Mart 2015 - 01:34)

   Merhaba ben iki senedir gidiyorum ama bitmedi ve bazi kisiler bitsede bir iki senede geri heliyor tuyler diyorlar dorumu

  Mmmm

  (25 Aralık 2014 - 14:45)

  Arkadaşlar ben yaptırıyorum ikinci Seans à gittim çok memnun kalacağıma eminim. Yaptırdıktan üç gün sonra dökülmeye başlıyor. Ona harcadığınız zamanı düşününce sekiz ay hiç bişey kalmayacağını bilmek güzel. Ama herkez te bitirmiyormus diye duydum ama denemek te fayda var…

  Anonim

  (17 Aralık 2014 - 22:25)

  Lazere ben daha yeni basladim ama iyikide baslamisim simdiden azalmalar oldu

  Tr

  (12 Aralık 2014 - 01:19)

  Ben bi hastanede yaptırdım 3seans ama pek memnun kalmadım oradan özensiz yapıyorlar başka yere gitsem cihaz farkından dolayı sıkıntı olur mu acaba

  kubra

  (02 Aralık 2014 - 23:07)

  bnde lazer epılasyon yaptırmak ıstıyorum..kımısı cok ıyı temız dıyor..kımısı zararlı dıyor..anlayamıyorum ama bırının dediğide kafamı kurcaladı evli olanlarda doğumdan sonra tekrar cıktığı soylenıyor kılların ..bılen varsa cevaplasın doğru mu?

   ela

   (16 Nisan 2015 - 17:48)

   Ben 2 doğum yaptım çok şükür tekrar çıkmadı kıllar

    Anonim

    (13 Ekim 2015 - 12:22)

    ela hanım doğum yapmadan öncemi yaptırdınız lazer epılasyonu

   Anonim

   (05 Mayıs 2015 - 09:41)

   Evett canim tekrarliyomus doğundan sonra bir seans gerekiyormuş

  nuray

  (15 Ağustos 2014 - 13:10)

  rahim amaliyatı oldum.Genital bölgeye lazer yaptırmak istiyorum rahim olmadığından dolayı vücuduma zarar olurmu koltuk altında süt bezleri ve lenf bezleri olduğundan zararlı mıdır

  Anonim

  (13 Ağustos 2014 - 23:14)

  ben 8 seans gıttım 6. seansdan sonra tamemen gıtmıstı tuyler neredeyse 7 den sonra hepsı tekrar cıktı tuylerin şok oldum ve en son 8 e gıttım artık gıtmıyorum hıc bı sonuc alamadım bitti dedıgım tuylerım tekrar gerı donduler tüm kurallara uymama ragmen sonuc bu bosuna bı dünya para dökmeyın yazık olur

   sevgi

   (21 Temmuz 2015 - 13:08)

   Hangi cihaz kullanıldı

  mechul guzel

  (08 Ağustos 2014 - 17:04)

  bugday tenlıyım alexsandre lazer yaptryorum dudak ustu ve alın kısma ılk seyansım bı sorun yok gobı genatal bolgemınde ıkıncı seyansı sıkayet yok suanda bu sekolde olan varsa yazsın lutfen

  gaziantep

  (08 Ağustos 2014 - 16:41)

  merhaba, 18 yaşındayım lazer epilasyon yaptırmak istiyorum tüyler beni fazlasıyla rahatsız ediyor fakat yaş küçük olduğu için çok etkisi olmaz çünkü hormonlar daha iyi çalışıyor diyorlar ne yapabilirimm gerçekten bir bayan için özellikle yazları daha büyük bir problem oluyorr gaziantepde önerebileceğiniz bir yer var mı ?

  illnur

  (31 Temmuz 2014 - 14:17)

  İlla ki zararı vardır bence yaa

   Anonim

   (21 Haziran 2015 - 01:34)

   Var tabi tüm vücut yaptırdım ilk seansımda genital bölgem yandı şuanda doğum lekesi gibi kırmızı bacaklarıma kadar cildiyeye gidip tedavi olmam gerekiyormuş lazeri uygulayanlar söyledi bunu

  ayşe

  (26 Temmuz 2014 - 16:02)

  Bende 3.seanse gittim.5gün oldu hala dökülmedi kıllarım.çok kötü görünüyor.ne yapayayım sinirlerim bozuldu.

   cemre

   (01 Nisan 2015 - 16:53)

   canım 5 günde belli olmaz en az 20 25 gn geçmesi gerek

   ela

   (16 Nisan 2015 - 17:51)

   Ben 2 doğum yaptım çok şükür tekrar çıkmadı kıllar lifle ovacaksinizki kıllar düşsün

  yasamintamicinde

  (22 Temmuz 2014 - 16:52)

  Hic bir yan etkisi olmadi bana bence yuzyilin bulusu kadin olmak zor zannat

  NERO

  (02 Temmuz 2014 - 13:52)

  korkmadan gidin. hem rahatlık hem temizlik.

   Anonim

   (21 Ağustos 2014 - 16:18)

   Cok tuk olan nece siyans gede biler

    Massaka

    (25 Haziran 2016 - 04:03)

    Kaşları incelemek istiyorum ama internette tam olarak bir bilgi yok Kaşlar/lazer ile inceltilebilir mi?/ NOT:Erkeğim

     Ceyda

     (05 Ağustos 2016 - 18:58)

     Kaslara yapmayin bence. Sonradan kasinizda dokulme ola bilir.

  Fatoş

  (17 Haziran 2014 - 23:35)

  Ben kızıl sacliyim kizil olanlarda pek etkili olmadigi soyleniyor dogrumu acaba yaptiran varmi

  yeliz

  (03 Haziran 2014 - 01:02)

  Ozel levent hastanesi lazer epilasyon merkezi ALEXANDRİTE VE YAG SİSTEMLERİ diye mesaj geldi degerlendirmek istiyorum bilgisi olan varmi? Giden olumlu yada olumsuz sonuc alan

  turkan

  (20 Mayıs 2014 - 08:15)

  arkadaslar ben bes saanstir gidiyorum cok memnunum herkese tavsiye ederim

  turkan

  (20 Mayıs 2014 - 08:11)

  bence super

  Merve

  (12 Mayıs 2014 - 18:53)

  18 yaşındayım ve bel altımda aşırı derece tüylenme oldu ağda yaptım ama faydası yok hala aynı ne yapmamı önerirsiniz lütfen yardımcı olun

   Kadın

   (10 Mayıs 2015 - 18:45)

   Merhaba. Sizde Polikistik over sendromu var. Eğer adet düzensizliyi de varsa doktora mutlaka müracat edin.ilerde kisirlik , rahim kanseri ve şeker hastalihi ihtimali büyük.
   Tüylere gelince lazer yaptirmanizda bi sorun yotur.

  Ulker

  (03 Mayıs 2014 - 00:01)

  Diod lazer sizce iyimi ?

  BERK

  (27 Nisan 2014 - 13:22)

  arkadaşlar 20 yaşındayım ve kaşımın ortasnda çok yok ama var . bide yanak kıllarım var birazda bunları aldırmak kaç seans sürer . Bu bölgelerde herhangi iz yara veya bahsedildiği gibi kötü hastalıklardan oluşur mu? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurumm.

   Faruk kara

   (18 Şubat 2017 - 20:25)

   Kardeşim bununla ilgili bi bilgi edinir sen bana da söylersen çok sevinirim

  Misafir

  (24 Nisan 2014 - 13:19)

  14 yaşında biri için zararlı olur mu acaba? Çünkü kollarımda gerçekten çok tüy var .Beyaz tenliyim ve kıllarım da,tüylerim de oldukça siyah,koyu renkli.? Cevap yazarsanız sevinirim.

   Anonim

   (09 Nisan 2015 - 16:45)

   18 yasindan once lazer uygulamasi yapilmiyo canim daha cok kucuksun bekle sen en iyisi

    fatos

    (03 Ağustos 2015 - 16:19)

    Ben kendim daha yeni evde yapmaya başladım bir bölgeye ne kadar süreyle lazer yapabiliriz. ..mesela bacak kaç dakika işlemi uygulayabiliriz acil cevap liyfen

  berna

  (23 Nisan 2014 - 21:54)

  arkadasim senin bahsettigin lazer dişe mi uygulanmis vucut killarina mi anlamadim

  leylaa

  (07 Nisan 2014 - 01:44)

  Lazerde en önemli şey kullanılan cihaz ve atış yapılacak düzeyin iyi ayarlanabilmesi. 1 buçuk yıl tüm vücut + ekstra ıpn lazere gittim tam 13 seans sürdü en yüksek derecede atış yapıldı ama yinede hiç bi sonuç alamadım. Şimdi diod lazere gidiyorum 5. Seansın sonunda tamamen bitmek üzere. Tek tük tüylerin dışında bitti gibi bi durumda. 3 seansa hiç bi şey kalmaz dendi. Şu an sonuçtan çok memnunum. Anlaşma yapmadan önce muhakkak kullanılan cihazın türünü sorun. Ipn lazer derse ne kadar ballandıra ballandıra anlatsalarda hiç bi sonuç alamassınız sakın paranızı kaptırmayın boşa. Ayrıca 2 yıldır lazer tedavi görüyorum çok hassas ve alarjik bi vücut tipim olmasına rağmen hiç öyle yanık yada morarma gibi bi durumla karşılaşmadım. Lazer kurallarını doğru uygularsanız sorun olmaz. Mesela lazerli bölgeye 1 gün su değdirmeyin. Lazer tadavisi tamamen bitene kadar Güneşten koruyun. Bide lazer merkezinde uzman kişilerin çalıştığına emin olun. 5. Seanstan sonra muhakkak kontrol etmelerini isteyin. Ayrıca bazı epilasyon merkezlerinde her defasında farklı makinalarla atış yaptırmaya çalışıyolar buna izin vermeyin. Hep aynı makina ile atış yaptırın 3 seans kadar etki etmese başka makinada atış yapılmasını talep edin.

   Anonim

   (04 Ocak 2015 - 22:50)

   Bende diot lazere basladim cok memnunum.teyzem gitti arkadasi na da önerdi çok memnun kaldilar ben de tum vucut gidiyorum.korkmayin …

  yunus

  (24 Şubat 2014 - 22:49)

  Ben Dün Lazer Oldum Olduğum Lazer İsmi Alexandrite candela Bu gün uyandım karın Boşluğumun Hem Sağ Tarafında Hemde Sol Tarafında Morluk Gördüm Direkmen Lazer Olduğum Merkeze Gitim Bana Normal dedim Bolbol Keselen Geçer Dedi… Ne Yapmam lazım Gerçekten Bilmiyorum…

  selin

  (20 Şubat 2014 - 22:50)

  Ben de çok tedirgindim beyaz tenliyim ve 3. seansıma girdim bu gün yaparken biraz acıyor ve kızarıklık oluşuyor hassas olduğum için şu anlık görünür bir zararı yok umarım olmaz da ilerde yüz bölgesine tavsiye etmem ama büyük risk bence iz kalma falan olur dediler bana yine yapan deneyimli hekimlere danışın yapmak isteyenler yüz bölgesi için..

   anonim

   (11 Ekim 2015 - 19:47)

   Lazere bu hafta basliyorm bekarm bi skınt8 oluryormu genetal bolgede

  ayşe

  (20 Şubat 2014 - 10:54)

  20 yaşındayım. hemen hemen 1 yıldır gidiyorum..ben önümüzdeki hafta 5.seansıma gidicem ciddi anlamda koltukaltı ve bacaklarda azaldı diyebilirim. hiç bu kadar azalıcagını bile tahmin etmiyordum ama süper sonuç ! tavsiye ederim ona buna kalırsa her şey zararlı yok kısır olmakmış vs vs.. inanmayın herşeyee.. ben gidin derim sadece genital bölge geç cevap veriyor.. bilginiz olsun.. iyi günler dilerim sizleree..

  hasret

  (10 Şubat 2014 - 23:42)

  Bende gidiyorum ama sonuyc tam olarak kacinci seyanstan sonra alinir

  jidota

  (02 Şubat 2014 - 20:35)

  Merhaba ben bugun gittim bu fırsatların bakıp gittim ama fırsat bana uymadığı icin en ihtiyac olan 2 bolgeye basladik cok acıyor sanki iğne ilebatiriypr gibi Alessandra dedi fakat cihazda bu markayı göremedi . Cihaz çok önemli arkadaşlar bilgilendirmenizi rica ederim.

   leyla

   (29 Ağustos 2014 - 10:03)

   bende 4 seanans yaptırdım çene bolgesine ciddi derecede azalma oldu ama kuafürümü değiştırdim ama korkuyoyurum ilerde kanser filan olursa tedavi yanıt vermiyormuş lütfen bilgilendirin.

  gülşah

  (01 Şubat 2014 - 14:37)

  bende genital bölgeye gidiyorum bugun son seansım vardı ve çok rahat bişey kesinlikle yapılmalı ve hiçbir yan etkisi zararı yok bende ilk başta çok tedirgin oldum sadece seans çok acı veriyo ama 10 dakika sürüyo bide bence kışın gidin yazın biraz daha zor olur galiba 🙂

   Anonim

   (12 Mart 2014 - 11:43)

   Kac seansda bitti aceba ?

  arastirma

  (27 Ocak 2014 - 10:19)

  Istanbul avrupa yakasinda onerebilecegniz merkez var mi bnde yaptirmak istiyorum arastirma surecindeyim suan..bugun bakirkoy bionep le gorusmeye gitcm internetten buldum daha önce duymus olan varsa yorum yapabilirmi

   Anonim

   (29 Ocak 2014 - 00:37)

   Bugune kadar çok yanlış yer tercıhlerı yaptım ta ki Epiline a gıdene kadar. Yeri Nişantaşı’nda. Orayla da bir görüşmeni tavsiye ederim.

    yunus

    (24 Şubat 2014 - 22:51)

    Ben Dün Lazer Oldum Olduğum Lazer İsmi Alexandrite candela Bu gün uyandım karın Boşluğumun Hem Sağ Tarafında Hemde Sol Tarafında Morluk Gördüm Direkmen Lazer Olduğum Merkeze Gitim Bana Normal dedim Bolbol Keselen Geçer Dedi… Ne Yapmam lazım Gerçekten Bilmiyorum…

   Anonim

   (02 Nisan 2014 - 22:16)

   Haznedar nexus

   Anonim

   (24 Ekim 2015 - 00:32)

   Bionepe para verecegine cope at zamandan kazanirsin makinalari cin ve ipl onuda diod diye yutturmaya calisiyolar tum vucut en fazla 15 dak bitiyo zaten randevuda alamiyosun alsanda saatletce bekliyosun parayi alana kadar yani

  Anonim

  (29 Kasım 2013 - 08:19)

  ben evli deyilim zararlı oldunu soyledıler kısırlık yapıyormuş şimci ne yapıcamı bılmıyorum yapan varmı evlılık önesi

   Lola

   (22 Haziran 2014 - 13:39)

   Bir arkadashim evlenmeden önce yapdırdı tüm vucuduna. Şimdi evli ve 2 yaşında oğlu var

    Anonim

    (11 Ocak 2015 - 17:43)

    Ya bende bekarim yaptircam ama kısırlık varmiki

  elazığlı

  (28 Kasım 2013 - 21:49)

  bende ilk defa yüzüme yaptırdımve şaun yüzüm yara bera içinde gözlerime kadar şişti hiç memnun kalmadım

   antalya

   (16 Haziran 2014 - 21:27)

   Aynen bende biyiklarima yaptirdim sisti ve lekede kalcak gibi

    Anonim

    (22 Aralık 2014 - 01:08)

    E canım lazerin ne suçu var yapan uzman arkadaş sizi yakmış yüksek girmiş

  esma

  (19 Kasım 2013 - 19:42)

  Hicte zararli degil. Arastirdim sordum sorusturdum tabiki. Zararli olmadigina kanaat getirdim. Ve bugun gidip sozlesme yaptim. Bence herkes yaptirmali. Omur boyu rahatlik..

  Anonim

  (19 Kasım 2013 - 14:13)

  Ben koltuk altına yaptırdım biraz terlemeyi artırdı ama lazer bitince o da gecti cok büyük rahatlık simdi tüm vücut yaptıracağım

   Anonim

   (24 Mart 2014 - 12:00)

   Bende koltuk altına ve genatale yaptırdım çok kaşıntı yapıyor tamamen bitmiyor zaten koltuk altından pek terleyen biri değildim şimdi çok fazla terliyorum kıl kökleri kapandığı için

    Maskeli 1

    (13 Ağustos 2016 - 23:18)

    Arkadaşlar bende yüz genital ve koltuk altına alexsandrite girdim bağdat caddesinde ladonna poliklinik sözde amayüzümde ergenlikte çkmayan sovilceler çıktı..başka bi yerde idiot yöntemiyle devam ediyor um ama tırmır DİE bi makinayla tüyleri önce kesiti alexte öle bizi yoktu.Bunda var.açkcası koltukaltündan memnununum..ama genital ve yüz değil şimdi alexae geri dönmek zorundayım yüzüme iki farkli lazerin zararı neler olur

   elsa

   (03 Eylül 2014 - 13:50)

   Nerde yaptıryorsunuz lutfen? Çunku bende yaptırmak istyorum

  smyr

  (13 Kasım 2013 - 00:33)

  arkadşlar bende lazer yaptrmak istyrm.yaptıranlar ciddi anlamd bir sonuç aldımı.ne olurr bilgilendirin

   Anonim

   (20 Kasım 2013 - 18:06)

   Bnde yaptirmak istiyorum.

    sude

    (04 Nisan 2016 - 20:42)

    yaptırınca görürsünüz

   şengül

   (30 Kasım 2013 - 18:15)

   Bende yaptırdım fakat bi yararını görmedim;çünkü hiçbir şekilde lazer yaptığın bölgeye agda tıraş sürmeyeceksin.ben sürdüm,sürmek zorundaydım,son iki seansıma gidemedim ve az bişey kalmıştı,mecburen aldım,tekrar cıktı birazcık azalma var o kadar,kurallarına uyman lazım adet dönemine sakın denk getirme ve hiçbir şekilde müdahele etme ayda bi traş et gitmeden buyuk oranda fayda görürsün ama bebek gibi olmayı beklemeyin.

  lazer epilasyon

  (06 Kasım 2013 - 17:21)

  bilgiler için teşekkürler

  elif

  (31 Ekim 2013 - 20:34)

  yaptirmayi düşünyorum amaa çok korkyorum,çok kişi cilt kanserine yol açar diyor

  gamze kaya

  (01 Ekim 2013 - 10:51)

  Bende zararlı diye duymuştum. Admin’e katılıyorum.

  Anonim

  (27 Eylül 2013 - 00:38)

  bende çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim

  şükran

  (13 Eylül 2013 - 16:42)

  arkadaşlar ben de ilk başta tedirgin olmuştum ama zararı olmadıgını duydum yaptırdım ilk seanstan gelişme gösterdi tavsiye ederim

  Anonim

  (08 Eylül 2013 - 19:15)

  ben orta esmer biriyim biri bana şaka yaptı ortada çok fazla kıl çıkmaya başladı bunun için bana lazer epilasyonu nasıl olur

  zehra

  (07 Eylül 2013 - 17:20)

  arkadaşalr ben lazer yaptırmak için sözleşme yaptım.herkes zrarlı diyor bazısı yararlı ben şaşkınım bana yardım edin lütfen aydınlanmak istiyorum.

   feyza

   (19 Aralık 2013 - 00:07)

   Kesinlikle bi zarari yok bnde yptryrm aksine yarari var diyebilirm eger vucudnuzn herhangi bi yerin kil donmesi veya batık varsa bunlari geciriyo

    Anonim

    (23 Nisan 2014 - 21:48)

    arkadasim senin bahsettigin lazer dişe mi uygulanmis vucut killarina mi anlamadim

     Anonim

     (09 Ağustos 2014 - 09:18)

     nerenle okuyosun kıl dönmesi diyo sen diş diyosun:)

    METİN

    (17 Ağustos 2014 - 15:43)

    ARKADAŞLAR BEN YÜZÜME EPİLASYON YAPTIRDIM VE KALAN İKİ KALICI İZ VAR YANIK İZİ 8 AY DIR YAPİYORUM NE YAPMAM LAZIM SİZDEN RİCAM Bİ BİLGİ VERİN

   nes

   (08 Mart 2014 - 19:39)

   lazer tedavisi gören insan er yada geç lazer sebebyle hasta olur ve o hastalıgın tedaviside olmayacaktır.birni tanıyorum lazer oldu dişlere bi maddeyi lazerle yapıştırdılar. ve diş 1,5 yılsonra beyninde çınlama başladı 3 yıldır kesemediler çınalma devam ediyor.bununla birlikte ölçüm cihazylada çınlama gücü ölçülebiliyor.lazer ve ışın tedavisi olan kimselerde ve kemo terapi olanalrda er yadageç vucudun başka bölgelrinde ur yada sıvı yada başka tur hastalıklar oluyor.mutlaka araştırın doğruluğunu göreceksiniz.

    Anonim

    (27 Aralık 2014 - 20:31)

    Lutfen bu bilgileri nerden buldun dermisin

    gülay

    (07 Şubat 2015 - 20:36)

    çooook doğru bende bende epilasyon yaptırdım. yan etkisini bir yıl sonra farkettim. hergün duş alıp deodorant kullanmama rağmen onleyemediğim ter ve koku oluştu.yaptırmadan once cok araştırdım zararı yok denılıyordu birde

     Hülya

     (20 Mart 2016 - 22:43)

     Evet lazer epilasyon yaptırmadan önce koltukaltımda terlemeden eser yoktu. Lazer epilasyondan sonra aşırı bir terleme , koku ve sarımtırak bir ter rengi ile uğraşıyorum.. Koltukaltındaki lenf bezlerinde lenfadenopati gelişti … İki yıl lenfadenopatinin geçmesi için kutu kutu ilaç içtim.. Evet şu an için büyük bir kolaylık gibi geliyor ama sonradan ufak veya büyük rahatsızlıklar çıkabilir…İyi düşünmek gerekir

     erol

     (29 Aralık 2016 - 12:39)

     Gerçekten oluyomu

   Anonim

   (31 Mart 2014 - 19:59)

   Kesinlikle bir zararı yok gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz tavsiye ederim

   Anonim

   (04 Ağustos 2014 - 10:40)

   Burda yorum yazanların hepsi salon sahibi..Zararlı tabiki zararsız olurmu..Niye zararlı diyenlere bukadar sert çıkıyorlar sanıyosunuz..Bu senin fayda zarar dengesi yaparak verebileceğin bir karar..Yoksa bu dünyada güzel olupda zararsız olan hiç birşey yoktur.Tekrar ediyorum bu arkadaşlarında bal gibi bildiği gibi lazer epilasyon son derece ZARARLIDIR.

    derya akdeniz

    (29 Kasım 2014 - 14:22)

    Canim sen nerden biliyorsun acaba zararini? Evet son derece cahil bir bicimde yaptigin “guzel olan hersey zararli” yorumundan anladik eveeet bayanlar ve beyler zararini aciklamis. Kesinlikle yaptirmiyoruz(!)
    Yani adam gibi arastirip, ogrenip yorum yazin allah askina. Babaanne kafasinda arastirma yapmamis yorum yapmasin lutfen !

    Anonim

    (04 Şubat 2015 - 14:46)

    nasıl zararları var. Ve bu bilgiye nereden ulaştınız. 7 seanslı bir sözlrşmeye imza attım ilk seansını yaptırdım. Kesin eminseniz iptal edicem.

    Anonim

    (26 Mart 2015 - 02:03)

    Ben gidiyorum çok memnunum

    Gerçek

    (12 Haziran 2015 - 21:51)

    Arkadaşlar kulaktan duyma bilmediğiniz konular hakkında lütfennyorum yapıpta insanların kafasını karıştırmayın, bilen kişiler konuşsun, zararlımı değilmi bilemem, suan bende gidiyorum ve suanlıkta memnunum ileriye dönük kesin birşey demiyorum ama bilmeyenler kalkıpta yorum yapmasa iyi olur, ben bilmiyorum ve yorumta yapmıyorum kesin bir şekilde, eğer zararlı olsaydı bı bahsettiğiniz sorunlar tüm vücut yaptıran travestilerde coktan görülmüş olurdu…

    Deniz

    (01 Kasım 2015 - 10:32)

    Nasıl zararlı? Açıklarmisin?

  volkan

  (12 Nisan 2012 - 15:28)

  lazer epilasyonu bukadar zararlı olmasına rağmen yapılması gerçekten saçma

   Anonim

   (26 Ağustos 2013 - 07:40)

   Kardes nerenle okudun yada algilamada sikinti var galiba o kadar zarari oldugunu nerden çıkardin???
   Bende yaptidim gayette memnunum. Hiç bir zararını görmedim. Herkez heryere yorum yazmasa ne güzel olurdu.

    Anonim

    (13 Mart 2014 - 02:00)

    Süper bir cevap okumayı bilmiyor bayan saçmalamış

     Anonim

     (27 Kasım 2014 - 18:35)

     Ben 12 yaşındayım ve koltuk altı. Bolgemi yaptırmayı düşünüyorum sizce zararı varmı

      Anonim

      (07 Ocak 2015 - 21:18)

      12 yas bence cok erken cünki Ergenlik dönemini gecirmemissin henüz faydasi olsada kisa bir zaman sonra tekrar killanma olabilir. Benim tavsiyem 18 yasindan sonra daha garanti olur. Zaten iyi bir uzmanda cok erken oldugunu söyleyip beklemenizi tavsiye edicektir, tabi dürüs ve iyi bir uzmansa

    elif

    (31 Temmuz 2014 - 21:14)

    bn yptrmk istyrm ama hm yara,şişkinlik,iz kalı diye krkyrm hemde acıtır diye bi bilgi verin lütfen fiyat hakkındada verirseniz sevinirm 🙁

    elif

    (31 Temmuz 2014 - 21:20)

    bn yptrmk istyrm ama hm yara,şişkinlik,iz kalı diye krkyrm hemde acıtır diye bi bilgi verin lütfen fiyat hakkındada verirseniz sevinirm 😀

     Anonim

     (29 Aralık 2014 - 19:55)

     Hicbir zarari yok ben yaptım ve bitti gayet de rahatim çok da memnunum tüyler azaldıkça fiyatida dusuruyorlar ben 60lirayla başladım ve en son 30 odedim ve mutlu son tavsiye ederim özellikle bayanlara çok gerekli

      angel

      (25 Şubat 2015 - 14:54)

      nereye gittiniz acaba bilgi verirmisiniz bende gidicem ggüvenemiyorum kimseye

   Anonim

   (07 Eylül 2013 - 17:24)

   volkan sen lazer yaptırmayı düşünüyormusun yada neden öyle bi yorum yaptın çok zararlı değilmiş.

   gülay

   (09 Şubat 2014 - 20:48)

   Ben güzellik uzmanıyım… Her türlü araştırmasını yaparak salonuma lazer epilasyon cihazı aldım… Son derece sağlıklı bir işlem…Ağda gibi cildi sarkıtmıyor…Salonumda lazer epilasyon yapıyorum, çünkü bu güne kadar hiç bir zararı bulunmayan bir işlem.. ?
   Canayakın lazer….

    yasin b

    (06 Nisan 2015 - 10:51)

    merhaba istanbulda seans ücretleri ne kadardan başlıyor?

    Anonim

    (08 Nisan 2016 - 20:55)

    Merhabalar hangi güzellik merkezi acaba sizi bi belediyeye şikayet edelim güzellik merkezlerinde lazer epilasyon yasak çünkü kanun olarak da ispatlayabilirim para için milletin sağlığıyla oynarsanız bedelini er geç ödersiniz biraz vicdan sahibi olun

   Anonim

   (27 Ağustos 2014 - 11:05)

   Erkek milleti ne anlar. Neymis efendim epilasyon yaptirmak sacmaymis.Bi ömür tüylerle uğraşan kadınlar icin kökten çözüm

    Zafer

    (30 Aralık 2014 - 15:33)

    Nesi varmis erkeklerin. Ben de yaptirdim ne var yani. Hem erkeklerin yaptirmasi sart degil. Ama benden daha fazla killari olan kizlar var :)))))

     Bilmem

     (06 Ocak 2016 - 01:12)

     Komikti ??

   dilego

   (22 Şubat 2015 - 09:41)

   Hiç bi zararı olmadıgı yazıyor bnde yapmayo düşünüyorm içim rahatladı

    metin

    (21 Mart 2015 - 19:44)

    Kılardan ebedi kurtulacakmiyiz kaç seyansele bitecek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.