Acı Çehre Tohumunun Zararları

Özellikle zayıflama hapları, çaylar v.b. ürünlerin içerisinde kullanılan acı çehre tohumu (akdiken tohumu diye de bilinir) adlı bitkinin zararları, ilk etapta su kaybı sebebiyle ortaya çıkıyor. “Zayıflama” etiketiyle pazarlanan ve acı çehre tohumu içeren bu ürünler, genelde su kaybına dayanarak kilo verdirdikleri için (özellikle ilk kullanıldıkları dönemde) vücut, oluşan su kaybını dengelemekte zorlanmaya başlıyor. Önceleri karın ağrısı ve ishal ile ender de olsa kendini göstermeye başlayan zararlar, zamanla rutin hale geliyor.

Genelde sabah akşam alınan zayıflama tabletleri, içeriğinde bulunan acı çehre tohumu sebebiyle vücuttaki su kaybını hızla yükseltiyor. İshal ve mide kramplarına eşlik eden en büyük risk ise şüphesiz bağışıklık sisteminin zayıflaması.

Acı Çehre Tohumunun Hastalıklara Davetiye Çıkardığı Doğru mu ?
Esasında, acı çehre tohumu veya içeriğinde acı çehre tohumu bulunan “zayıflama” ürünleri bağışıklık sistemine direk olarak etki etmiyorlar. Ancak, sık sık rejim/diyet yapıp belli bir kilo verdikten sonra bu “zayıflama” ürünlerini kullanan kişilerin, zamanla ürünleri kullanmayı bıraktıkları ve akabinde eski beslenme düzenlerine döndükleri gözlemleniyor. Bunu takiben, vücut yeniden kilo almaya başlıyor ve bu döngü tıbbi destek alıncaya kadar sürebiliyor. Dolayısıyla, sık sık kilo alıp veren bünyeler, zamanla bağışıklık sistemlerinin dirayetini kaybediyorlar.

Bu da doğal olarak başta grip olmak üzere pek çok hastalığın, olağandan daha sık ve şiddetli bir şekilde ortaya çıkmasına sebep oluyor. Bununla ilgili internette pek çok kişinin acı hikayeleri ne yazık ki mevcut.

Zayıflama Ürünleri Hayati Besinleri Engelliyor mu ?
Gazi Üniversitesi (GÜ) Medikal Farmakoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Çimen Karasu, “Bu tarz ürünler, vücuttaki temel gıdalar, aminoasitler, yaşamsal nitelikteki esansiyel yağ asitlerini, vitaminlerin ve antioksidanların vücutta emilmesini %90 oranında engelliyorlar. Bu kişinin kilo kaybetmesine yol açarken hayati öneme haiz ve vücut sisteminin her an ihtiyaç duyduğu bu elementlerin de vücutta yer bulamamasına sebep oluyor. Bu da pek çok hastalığa doğal olarak davetiye çıkarıyor”* diye ekledi.

* : http://www.milliyet.com.tr/zayiflama-ilaclarinin-ardindaki-gercek/gundem/gundemdetay/22.04.2010/1228454/default.htm

Yazar: volkan

494 thoughts on “Acı Çehre Tohumunun Zararları

  anonım

  (31 Ekim 2017 - 18:22)

  15 tane birden yememe ragmen hiç bir etkisis ok

  GDO'lu

  (22 Eylül 2017 - 10:29)

  Ramazan bayramından beri haftada 2 defa bazen 3-4 adet alıyorum. 102 kilo idim. Şu an 88 kiloya kadar düştüm. Bende kabızlık ve şişkinlik sıkıntısı vardı. Acile gittim.Makattan 2 adet Lavman almama rağmen ishal olamadım. İdrar yapmada da sıkıntım vardı. Bir ara prostat şüphesi oluştu.Doktor lavman tarzı ilaç verdi. Geçmez ise ürolojiye gideceksin dedi. İlaçları almadan biraderin yanına gittim. Sıkıntımı biradere anlattım. Evdeki acı çehreyi verdi. Sofrada yemek yerden, karında kramplar ve guruldamaları oluştu. Tuvalete çıkmaya başladım. Gündüz 03:00 etkisi başladı. Sabah ezanına kadar ara ara tuvalete çıktım. Ağızdan fışkırırcasına kusmalar oldu. Açıkcası bayağı rahatlattı. Sık sık tuvalete çıkmalar bezdirdi. Düzenli olarak alındığında vücutta bitkinlik,kalpte çarpıntı oluyor. Sonraki almalarda vücut alışıyor. Artık tuvalete çıkma olayı bitiyor. Tuvalet çıkmama 15-20 gün arasında bu devam ediyor. Sonrasında vücut tekrar kabızlık ve şişkin hali oluştuğunda acı çehre devreye girerek tekrar bir temizleme yapıyor. Dikkat edilmesi gereken, yemeklerden 2-4 saat öncesinde 1,5 lt. su ile ön dişlerle parçalanarak ihtiyaç duyulması halinde alındığı taktirde etkisi muazzam oluyor. Sürekli kullanıldığında bünyeye göre kalp çarpıntısına ve elektroliz kaybına bağlı olarak acillik olabilirsiniz. Ben şahsen 2 kez gittim. Ama sorun çıkmadı. Dozunda ve zamanlamasını iyi yaparsanız ve bol su ve mineralli su ile kullanılırsa faydasını görürsünüz. Dikkat bu yorum kişisel bir analizdir. Bünyeye göre acı çehre farklı etki gösterdiğinden dolayı yorumuma göre kafasına göre kullanıp zararını gören olursa mes’uliyet benim değildir. Bilginize…

  Ilgileniyorum

  (03 Eylül 2017 - 23:16)

  Mrb

  Peluş

  (30 Temmuz 2017 - 03:30)

  Benim kabızlık sorunum vardi. Anneme söyledim ve ismini bile bilmedigimden arastiramadim. Oda bana bi avuc kadar verdi cigne yut dedi. En az 15 tane vardi. Ben ne biliyim böle olacagini arkadaş. Sabah 4 oldu ben ayaktayim. Ama herkes 1 2 3 adetlerden bahsetmis.benim daha da cok. Herhangi bi kötülüģü olur mu acaba. Bida içmicem ya. Eh annee eeeh yani

  Tugba

  (24 Temmuz 2017 - 07:32)

  İki gündür kullanıyorum çok faydasını gordum

  Anonim

  (23 Temmuz 2017 - 19:19)

  Türk parasıyla nekadar
  Esen

  muhammed

  (22 Temmuz 2017 - 15:35)

  Uctane cigneyerek yedim ishal karin agrisi acayip yapti 15 dk bir lavabodayim sadece bas agrisi yapmadi ve cok midem bulanıyor ve cok susuyorum kabizlik cekenler icin bire bir

   Anonim

   (03 Ağustos 2017 - 13:37)

   Nasıl yiyorsun

  Emel

  (04 Mayıs 2017 - 00:18)

  acı çehrenin çayını kullandım 3 ay boyunca bence yorumlar abartılmış ya da bünyeye göre değişiyor bilemiyorum ama ne ishal oldun ne de sancıdan kıvrandım.Sadece sık tuvalete gidiyordum ve bol su tüketme ihtiyacı duyuyordum ki buda su kaybetmemek için. Ben ayda 5 kilo olmak üzere 3 ayda 15 kilo verdim bu çayla bence çok işe yarıyor bilinçli kullanıldığı zaman.

   suhedax

   (26 Haziran 2017 - 06:24)

   Ben cok zayifladim 37 kilo verdim ve zayiflamaya baslayali toilet sorunum cok artti. Dun bayramdi cok yedim baya bi cok yedim ama bagirsaklarim kiramiyor ve malesef karnimda sislik var. Baya bi sert ondan annem aci cehre ye 1 tane yedi onuda bu gece yedim ve su anda sabah 6 ve ben ayaktayim? baya bir etkisi var karin agrisi felan yapiyor isal felan ama deger bence yavas yavas karnim yumsuyor ve rahatlatiyor allaha sukur. ?❤

   müjdelenen

   (30 Haziran 2017 - 16:57)

   Ne sıklıkta tükettiniz acaba

   Fatih

   (26 Eylül 2017 - 10:43)

   Ben tohumunu kullanıyorum drek yoyiyorum bende bişey olmuyo yanlıs mi kullaniyorum acaba

  Dost

  (12 Mart 2017 - 10:58)

  Arkadaşlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir ama benim çevremde 3-4 kişi kullandı ve cokta ıyı kılo verdı hanı bu kotu dıyenler var ya karınları agrıyo o yuzden kotu dıyolar arkadas bunun özelliği bu karnını agrıtıyo arastırmadan alma bende ıkı gundur kullanıyorum 1,5kg gıttı. Umarım herşey gönlünüzce olur hayırlı günler.

  Anonim

  (14 Aralık 2016 - 20:52)

  Kesinlikle kullanmayın vücuttaki su kaybına neden oluyor… Artı bagırsaktaki iyi bakterılerıde öldürüyor.. Ben bi kullanıcı olarak hastanelik olmuştum yürüyemedim ve gaslaım zor hareketlenmeye başamıştı doktor çok kızdı çok tehlikeli kolon kanserine bile yol açıyor…

   Anonim

   (09 Ocak 2017 - 21:54)

   Anlamadım ben. Bu içtiğiniz yediğiniz acı çehre tohummu? Yoksa hapmı?

   Anonim

   (17 Ocak 2017 - 10:14)

   Dun gece 5 tane cigneyerek su ile yuttum. yorumlara baktigimda lavabodan cikmayacagim gibi gorunuyordu ama malesef hic bir şey olmadi bende bir etkisi olmadi.demekki her insanda farklı reaksiyon gösteriyor..

   Aynur delen

   (21 Mayıs 2017 - 09:07)

   Cnm kolon kanserine yol actiginj kim demisti sana ?? Cunku bi doktorda baba kullanma bagirsagi bozar sonra yan etkileri grip bagisiklik sisteminde dusme karin agrisi ve sonra kolon kanseri olmaya kadr yolu var demisti

   Melike

   (06 Ağustos 2017 - 16:53)

   Aynen bende yedim üç tane ertesi gün hastanelik oldum serumla kendime geldim

  boşu boşuna acı çehre almayın

  (17 Kasım 2016 - 19:34)

  Arkadaşlar eğer sindirim sisteminizde bi sorun yoksa kullanmayın derim. Ben 2-3 hafta kullandım ilk gün baya tuvalete çıktım gece daha sonra bir kaç gün geçince vücudum alıştı sanırım artık etkisi olmamaya başladı. son zamanlarda tekrar kullanmaya başlamıştım kan tahliline gittiğimde demir değerlerim düşük çıktı. Demir içeren besinlerini çok sık tüetirim normalde ama baktımki sindirim sorunlarında demir sindirilemediği için demirin az olabileceği yazıyor ve artık kullanmıyorum. Kilo vermek midenizi küçültmek sağlıklı beslenmek ve duygusal açlık ile alakalı bence acıçehreye para verene kadar sağlıklı yaşam kitabı alın onu uygulayın.

   Kübra malatya

   (12 Haziran 2017 - 02:35)

   Akşam saat 10 civarında 2 tane az çiğneyerek yuttum üzerine su içtim. Sabah bütüm var ders çalışmam lazım ama 12 den beri tuvaletten çıkamadım. Zor durumda degilseniz kullanmayın.

  Anonim

  (07 Kasım 2016 - 09:17)

  Merhaba
  Ben dün akşam kullandım sabah 4 den belli tuvaletten çıkamıyorum. Kramplar girdi gece. Şuan gayet iyim ve şişliğm gitti.şimdiye kadar 1,5 litre su içtim. Çok suzun icmeniz çok önemli.

   Özcan

   (22 Kasım 2016 - 23:57)

   Lan bune olum bi girdim tuvalete bina deprem oluyo diye itfayeyi aradı annem benden korkoyo

    Anonim

    (21 Şubat 2017 - 21:22)

    Ya sayende güzel bi güldüm ben de şuan tarif ettiğin durumdayım 🙂

  Ali

  (04 Kasım 2016 - 01:05)

  Baba boyle bi olay yok. Bi yesil bide siyah var yesil ise yaramadi bende ama siyah kendisi gibi hayatimida kapkara etti!! Abi bu nedir ya 7de aldim 10da uyurum hergun rutindir. Su saat oldu 10 defa wc yaptim iyi guzel tertemiz ediyorda ben hemoroit icin kullandim wc cikmakta zorlanmamak icin ama bolede olmazki bitmesi lazim abi yarin is var ya gaz cikartiyo ya miden gurulduyo tamam rabbim yaratmis mutlaka bi sebebten ama bunun dozu nedir nasil kullanilir birisi ciksin konussun mahfoldum yav. Tavsiyem odurki kullanin arkadaslar ama dozunda kullanin abartmayin insan mutlu oluyo yinede ?

   Zeynep

   (19 Kasım 2016 - 06:09)

   Ali on numarasin 🙂

    burhan 1212

    (20 Şubat 2017 - 20:31)

    bencede ali ben çok kulkaniyorum ve millete cırcır olsun içiyorum

   Anonim

   (10 Şubat 2017 - 22:04)

   Aynen kardas

   Anonim

   (15 Şubat 2017 - 12:40)

   2.3 kasik kahve ye düzelir

   Ali

   (24 Mart 2017 - 23:50)

   Kardeşim geç gördüm ama yinede yazmak istedim öğle yemeğinden sonra sadece 1 adet çiğne ve yut suyla ve bol su tüketimi yap gece bu sancılanmalar bitiyor rahat uyuyorsun ve inan zayıflıyorsun

   Anonim

   (30 Nisan 2017 - 21:09)

   Abi sabaha bireyin kalmaz

   Nur

   (29 Mayıs 2017 - 02:40)

   Kabızlıgım vardı annemler aktardan almışlar 2 tane tohum u iftardan sonra su ile yedim sahurdayız hala wc den çıkamıyorum barsak seslerim artmış durumda sabah işe gidicem su kaybından dolayı oruç tutamıcam çok pişmanım . Akşamdan beri ağlıyorum kullanmanızı tavsıye etmiyorum . Eziyet resmen

   Anonim

   (06 Eylül 2017 - 00:05)

   Bir tanenin yarısını ye o fazla sıkıntı yapmaz birde kendini fazla alıştırma bağırsaklar tembellesir iki güne bir at

  Suat tarhann

  (25 Eylül 2016 - 22:05)

  Arkadaşlar ben bugün kendi bahcemden 3 kilo topladım ne işe yaradıgını bilmiyordum heryıl agaçların ustunde kuruyup atıyoduk arkadasım bunları aktar alıyo dedi top ladım ve aktara telefon acıp sordum kilosunu benden 120 tl ye istedi merak edip internetten arastırdım vallahi suan saskınım müthiş ben suat van dan 05455400065 istiyen araya bilir

   ahmet türkmen

   (12 Ocak 2017 - 09:35)

   Suat bey sizin bahçede yetişen acı cehre meyvesi (çünkü bu bitkinin 150 çeşidi varmış) olduğuna eminmisiniz şuan elinizde varmı varsa bana görselini (yakından çekilmiş fotografını) atabilirmisiniz.Eğer aradığın ürün sizdeyse almak isterim hemoroid rshatsızlığım var.onun için kullanmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

   Hacer gezer

   (08 Eylül 2017 - 14:38)

   İyi para valla sat bereketli kazançlar in olsun inşallah

  Zelihaa

  (04 Ağustos 2016 - 00:37)

  Merhabalar. Yorumları okudumda kimse tam bir cevap vermemis. Cevap yazanlarda kötülemiş. Ben acı çehre çayı kullanıyorum çokta etkili denildiği gibi çok fazla tuvalete çıkarıyor ama sadece 2 gün ondan sonra vücut alışıyor ve normale dönüyor. Çok fazla su isteği oluşturuyor ister istemez su içiyorsun. Ben akşam yemeğinden 1-2 saat sonra içiyorum. Çevremde kullananlardanda olumsuz bir yorum almadım. 2 günde 1 kilo verdiyor desem yalan olmaz 🙂 tabiki diyet ve sporla beraber. herkesin bünyesi farklı kimde nasıl etki gösterir bilmiyorum kimseninde kafasını karıştırmak istemem. Bazı arkadaşlar doktorların önermediğini söylemişler tıbbı bir bilgim yok fakat ben şuanlık çok memnunum 🙂

   Mussie

   (18 Ekim 2016 - 22:09)

   Yani bir muddet sonra ishal olmuyormusun?

   Aylin

   (10 Ocak 2017 - 16:35)

   Nasıl kullanıyorsunuz?? Çiğneyerekmi yoksa çay şeklinde mi demiyorsunuz?? Kaç dk nasıl. Demleniyor?

   Anonim

   (13 Ocak 2017 - 17:33)

   Peki nasıl ve ne kadar kullanionuzz

   Mraysd

   (03 Ağustos 2017 - 18:01)

   Benim karnim sis ne denediysem olmadi sence bu tohum ise yarar mi doktora gittik gaz birikmis dedi ama ilaclar hic ise yaramadi 2 gundur kullaniyorum ama hala sis

  meçhul

  (02 Ağustos 2016 - 00:41)

  çok iyi gaz yaptırıyo birde vücuttan çok su atıyosun midemi bulandırıyor sadece karnım ve midem çok şiştiği için aldım arkadaşlar içmekte istiyorum rahatsız ediyo sonra rahatlıyorum içim boşalınca genede siz bilirsiniz hoşçakalın.

  acı çehre yöntemi

  (17 Temmuz 2016 - 19:53)

  ilkin 1 tane yedim tek gaz yaptı pırrpırr diye baktım ishal olmadım bi tane daha yedim yine sadece pırrpırpırrrr boşverdim ikinci 4 tane yedim karnım ağrıdı sanki deprem varmış gibi git gide gazım arttı bıktımmm ishal olmak istiyommmm.

   Sinem

   (25 Temmuz 2016 - 20:40)

   Bende 4 tane yedim yemez olaydım mideme karnıma kramplar giriyor İshal falan da yapmadı şişkinlik hat safhada boş boş karın ağrısı çekiyorum şuan şu yazıyı bitirdikten sonra acile gidicem ?

    Anonim

    (11 Ekim 2017 - 20:54)

    Yemek yedikden sonra alırsan ise yarar yoksa gaz yapar mide bosken.

   bosver

   (09 Ağustos 2016 - 17:12)

   Ac karnina yemen lazim sabahlari o zaman daha etkili

    ???

    (06 Kasım 2016 - 22:44)

    Ben ilk gün ikitane ikinci günde ikitane almıştım ozaman rahat çıktım wcye ama ondan sonra aldığım günler hiç çıkamadım ilk gunki gibi neden anlamadım

     konya emtea daimont bayi dürdane çınar inceer.

     (09 Şubat 2017 - 01:35)

     ilk gün 1 tne çiğnedim suyla yuttum ve 3 saate ne varsa çıktı sonraki günler artırarak çiğniyoum hiç etkisi yok vc de otur kabızlık hat safa acaba rengine göre değişiyomu bu acı çehre 6 tane içtim 3 saat önce sadece susatıyo şuan içiyorum kabızlık yine geçmiyo 3 gündür 6 tane çiğniyorum çok acı ama olsun kbızlımı giderse iyi olurdu

    Sisya

    (06 Kasım 2016 - 22:48)

    Ben ilk gün ikitane ikinci günde ikitane almıştım ozaman rahat çıktım wcye ama ondan sonra aldığım günler hiç çıkamadım ilk gunki gibi neden anlamadım

   Anonim

   (29 Ağustos 2016 - 23:53)

   İlk gün 3 tane yedim lavabadan cikmadin gece artık makattan kan geldi neden acaba

   Arda

   (28 Aralık 2016 - 20:04)

   Hiç güleceğim yoktu ya nasıl anlatım o ???şimdi durum nasıl???

  Ebru

  (02 Temmuz 2016 - 06:54)

  Hic kullanmayi!! Dum geceden beri oluyorum acillik oldum direncimi kaybettim yemk yiyemiyorum migdem bulanio surekli ben hayatim da bole bisi gormedim karnima kramplar girio bir daha da asla kullanmam.

   nur

   (10 Ağustos 2016 - 13:39)

   bende iki tane kullandım iki gündür ölüyorum kusma ishal ateş

  müberra

  (18 Haziran 2016 - 06:30)

  ben 3tane yedim ishal yapıyor bende mide bulantısı yaptı karın ağrısı yaptı tavsiye etmem bide ben kabızlık için almıştım

   Faruk

   (02 Temmuz 2016 - 01:56)

   Kişiden kişiye değişken etkiler göstermekte olan acı çehre bilinçsiz kullanıcılar tarafından olumsuz etki göstermekte. Su kaybına yol açtığı doğru fakat kullananlar su içme ihtiyacı duyduğu için bitkinin kabız Lik problemi olan insanlar için zararlı olduğu pek Söyleneme. Günümüzde kullanılan bu bitkinin bayat olanları pekte ise yaramamaktadir.günde maksimum 2 adet çiğnenmesi ve ılık su ile yutulmasi gerekmektedir. Her insan vücudunun toksin ve troid Leri bir değildir. .

  seda

  (15 Haziran 2016 - 01:27)

  acı çehreden içtim arkadaşlarım benimle dalga geçiyordu bende içtim bugün 14 yaşındayım şuan tuvaletde çıkamıyorum sadece susuyorum su içinde karnım daha çok ağrıyo ne yapmalıyım nolur yardım edin…

   Esra

   (30 Haziran 2016 - 13:23)

   Yarim bardak ılık su ya şeker ve tuz ilave edip iç..

    nursen

    (18 Mart 2017 - 23:03)

    O niye

  Ebru

  (01 Haziran 2016 - 13:12)

  Ara ara toplam bir gunde 15 tane tuttum ve gun bitimine kadar hicbosey olmadi bunyeden bunyeye degisiyormu acaba

   Serkan

   (16 Ağustos 2016 - 21:08)

   Sakınn içmeeee intihara kalkışmışın resmen

   Anonim

   (02 Eylül 2016 - 23:09)

   Evet olabilir ben çok beğendim günde bitane bile etki yapıyo bende

   asya

   (11 Ekim 2016 - 09:08)

   acı çehre adı altında kuş üzümü ya da karabiber tohumu vs. de karıştırabiliorlarmış gerçekten acı cehre tohumu yutsaydınız ölebilirdiniz aman dikkatli olun 2 dozdan fazla günlük tüketmeyin

   Anonim

   (03 Kasım 2016 - 13:22)

   Ewt canm bunueden bunyeye degisiyor

   Sedat Kunak

   (24 Mayıs 2017 - 12:30)

   Ebru Ölmemişsin İyiki Günde 3 Tane Yedinmi Yeterli. Haftada 2 Kere Uygula.

    Yaren Cengiz

    (14 Eylül 2017 - 12:54)

    Bugün ilk defa denedim,ben müzmin kabızlık çeken biriyim,2 adet kahvaltı ile birlikte aldım,etkisi çok iyi,haftada iki defadan fazlası gereksiz.

  Anonim

  (25 Mayıs 2016 - 03:46)

  Sakın kullanmayın sabah ezanı okundu hala tuvaletdeyim sakın delilik yapmayın

   Anonim

   (04 Temmuz 2016 - 07:57)

   ????

   ANONİM

   (23 Eylül 2016 - 09:23)

   HA HA HAAAAAAAAAAAAAAAAA

   Anonim

   (23 Aralık 2016 - 11:57)

   😀

  oguz

  (20 Mayıs 2016 - 01:43)

  lan olm kullanmayın 3 saattir karnımda traktör var sanki 2 tane çigneyip içtim bidaha asla kullanmam sizde zayıflamak için falan sakın kullanmayın

  Anon

  (05 Mayıs 2016 - 10:21)

  2 gündür içiyorum hiç bir işe yaramadı tam tersine midemi şişirdi sanki. Sanırım sporla beraber düzenli beslenerek yaparsak sağlıklı bir sonuç elde edebiliriz. Fakat sinameki de kullanmıştım bırakınca bağırsakları tembelleştiriyor ve üzerine kilo alıyorsun. Ben çok kilo aldım bıraktığım için. Umarım bu acı çehrede de aynı sorunu yaşamam… Ama acı çevrenin etkilerini ve yan etkilerini iyi bilen. Biri lazım , bilgi şart

   Imparator

   (10 Eylül 2016 - 18:58)

   Altı aydır kullanıyorum yemekten hemen sonra iki adet cigne ardından üç bardak ılık su iç karnım sertleşen kadar normal su ic sonrada vc ye yakın gez yada yedek pantolon taşı okadar yeni altı ayda 14 kilo verdim elhamdülillah

   Asmen

   (04 Ekim 2016 - 16:25)

   Arkadaslar ben bu konuda tecrubeliyim.
   ASLA ASLA ASLA kullanmayin …yogun ishal vucudun ihtiyaci olan vitamin ve minerallerin emilimini engelliyor ne varsa cikiyor ve vitamin eksikliginden dolayi
   Saglikli disler zamanla kiriliyor gorme bozuklugu basliyor ve hafizada korkunc bir zayiflama basliyor !!!!
   Hayatim boyunca ilk defa bir siteden yorum yapiyorum cunki zayiflama ugruna kendinjzi tehlikeye atmayin….

    Anonim

    (19 Kasım 2016 - 16:36)

    Sakın kullanmayın uc yada dört tane uçtım mıde kanaması gecırdım gece ve e mıdem sıskın halde sınır sıstemımıde etkıledı olum tehlıkesı taşıyor kısacası

    Anonim

    (28 Nisan 2017 - 22:36)

    Siz bunları yaşadiniz mi?
    S

   bahar

   (27 Temmuz 2017 - 23:15)

   La arkadaş nasptınız bea? Dökülüyonuz ya hepiniz…?

  Kadir

  (22 Nisan 2016 - 13:26)

  Bu kadar gaz olur mu. Gece uyurken gazdan uyanıyorum 🙂

  Toprak

  (20 Nisan 2016 - 14:16)

  Arkadaslar bunu hamileler kullana biliyomu

   Funda

   (09 Ağustos 2016 - 22:16)

   Hayir hamileler kuallanamiyor

    Anonim

    (18 Mart 2017 - 23:26)

    Bebegın duser kulmanma

    Huh

    (06 Haziran 2017 - 23:02)

    Sen cevap yazana kadar kadın doğurmuştur…

     Melis

     (17 Ağustos 2017 - 00:35)

     Hahahah ? ? ?

   mcht

   (21 Şubat 2017 - 14:40)

   sakın kullanma yoksa miden hızını alamaz çocuğunuda dışarı atar 🙂

  Anonim

  (17 Nisan 2016 - 17:34)

  burada kime inanacagımı şaşırdım her kafadan bir ses arkadaşlar kabızlığa iyi geliyormu gelmiyormu kullanan arkadaşlar ne dersiniz iyi geliyormu

   Anonim

   (01 Temmuz 2016 - 00:23)

   Kabızlık için süper. Ama en fazla 2 tane
   Yi bol bol çiğneyin. Ve bol su ile yutun.
   Bol sudan kastım. 4 5 litre

   Anonim

   (09 Temmuz 2016 - 21:42)

   2 tane ceyne suyla yut aci ama sonunda isale ceviriyor

   Anonim

   (20 Temmuz 2016 - 16:51)

   kabızlık için iyi

   Anonim

   (23 Temmuz 2016 - 14:00)

   Ben kullanıyorum kabızlık için çokta rahatim iki güne bir iki tane cigniyorum bol su ile yiyorum karnında sancı olmuyor kramp olmuyor cojta rahatim…

   Saglik calisani

   (02 Eylül 2016 - 09:05)

   Kabizliga iyi geliyor önce birer tane yerseniz sabah akşam sizde etkisi olacak bakmış olursunuz yavaş yavaş artırın sabah1 akşam 2 yapın sorun olmazsa sabah akşam 1 er yada 2 şer tane devam edin günlük 3 litre su için mutlaka su çok önemli kikisiden kişiye değişir kendinize göre ayarlamaniz lazım. Ortalama ılık suyla iki tanesini ısırıp 2-3 e bölün ağzınızda tutun çok cignemenize gerek yok 9 saat sonra tuvalete çıkarsınız fakat hergün kullanıp su icmezseniz bobreklerinizi etkili er su su su
   Baska da bir yan etkisi yok yorumları abartmislar siz kendinize göre deneyin ayarı ni sayısını siz belirleyin

   hasret

   (17 Eylül 2016 - 17:23)

   ben iki gündür kullanıyorum çok memnunum rahatladım karnımdaki şişkinlik indi rahatça lavaboya çıkıyorum çok su tüketiyorum

   Anonim

   (22 Eylül 2016 - 15:25)

   Bende uc gundur iciyorum gayet rahatim gunde iki tane ic sabah aksam sadece diskin su gibi geliyo olay bu

   Julia Bauman Gün

   (28 Eylül 2016 - 11:50)

   Dr. Maranki ve Ibrahim sarac oglunu dinleyin onlar size digru bilgiyi verirler.Saygilar

   Anonim

   (03 Kasım 2016 - 13:24)

   Ewt xook iyi geliyor

   Anonim

   (30 Kasım 2016 - 00:37)

   Evet iyi geliyor ama kendimizi riske atmadan da bunu kullana biliriz iki gün de bir kullansak sağliğimizdanda olmayız bazı arkadaşlar abartmış her şeyin fazlası zarar bende bugün başladım

   Anonim

   (05 Şubat 2017 - 22:44)

   Abartiyorlar kabızlık içn güzel çözüm ama

  emrah

  (02 Nisan 2016 - 07:49)

  izmirde yaşayanlar için acı çehre bulunur 0532 315 01 36

  emrah

  (02 Nisan 2016 - 07:49)

  izmirde yaşayanlar için acı çehre bulunur 05323150136

  Derman

  (26 Mart 2016 - 23:27)

  2 saattir kullandım bol suda içtim ama daha faydasını görmedim

  Su

  (25 Mart 2016 - 11:17)

  Dün içtim bu tohumu. WC den çıkamadım. 2.5 kilo verdim görünüyor. Ama benden yağ gitmediğinin farkındayım. Su ve değerli olan olmayan ne varsa hepsini süpürdü. Ayırt etmeden bence. Uzun vadede sıkıntılı olur bence. Verilen kilo yağdan değil çünkü. Ama ayda 1 kez bağırsak temizliği için olabilir diye düşünüyorum. Her gün alınmamalı. En güzeli dengeli beslenip düzenli yürüyüş yapmak ve ekmeği, şekeri hayatımızdan çıkarmak. Sağlıklı günler diliyorum herkese…?

  Nihan

  (24 Mart 2016 - 21:25)

  Bu gece saat yedi de aldım, iki buçuk saat oldu tık yok. Ben 6 tane aldım suyla. 2 litre de su içtim.

   Anonim

   (30 Haziran 2016 - 16:46)

   Çiğneyin yutun

    Anonim

    (20 Ağustos 2017 - 04:34)

    Bende dün 17 civarında çiğneyerek yuttum bol su tükettim şu saat oldu karın gurultusu dan başka bişey olmadı

   Anonim

   (26 Temmuz 2016 - 02:36)

   Siz siyah olanınımı kullandınız yeşil olanımı en etkilisi siyah olan

  Esracık

  (14 Mart 2016 - 16:06)

  Ben üç ay kullandım her akşam üçer tane üstüne iki bardak su çook kilo verdim göbeğinizin derisi kalın mı diye kontrol edin kullanacaksanız eğer şişkinlikten patlayabilir çünki ?????

   Anonim

   (28 Temmuz 2016 - 15:20)

   Kaç ay kullandın ve kaç kilo verdin

   Bedia ay

   (13 Şubat 2017 - 21:29)

   Kac kilo verdiniz esra hanim

  anonim

  (13 Mart 2016 - 10:08)

  etkisi değişiyor demekki ama ben bu acı çehre yüzünden ölen 4 kişi duydum

   Anonim

   (19 Temmuz 2016 - 20:36)

   Bende kullandim mide ağrisinda oluyordum sakin kulanmayin arkadaslar

    Anonim

    (04 Mart 2017 - 22:42)

    Bende siddetli mife agrisi olustu

  Gupset_adige

  (09 Mart 2016 - 19:40)

  Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine dün aldım akşam 3 sabah 2 tane cignedim ve bolca şu tüketim fakat hiçbir gelişme yok troid hastasıyım acaba bundan dolayı etkisi olmamış olabilir mi

   emine

   (09 Ağustos 2016 - 21:13)

   Gece alındığında etkisi olmuyor Zayıflamak için sabah aç karnına 2 yada tane çiğneyerek bol su ile tüketilmelidir ardında devamli şu icmelisin ve bağırsakları boşaltır ve ısrarla yağları atıyorsunuz her lavabodan çıkışta Bol şu icmelisiniz suyu bıraktığınız ve uyuduğunuz zaman etkisi geçiyor ben kullanıyorum ve çokta memnunum

   Anonim

   (30 Mart 2017 - 20:42)

   Hiper tiroid rahatsızlığım var acaba yan etkisi falan olurmu

  AHMET

  (06 Mart 2016 - 21:47)

  ÖNCE SAĞLIK:arkadaslar bu acı çehre pek hoş gelmedi bana…ama size tavsiyem goji berry(kurt üzümü)’nü deneyin aktarlarda mevcut kilosu 80 tl civarı sabah,öğlen,akşam yemeklerden yarım saat yada 1 saat önce 10’ar adet yiyebilirsiniz veya bardakta demlemede yapabilirsiniz…hem goji berry cok yuksek antioksıdan degeri ve icerisindeki vitamin ve mineraller yönündende cok degerli bir bitki tavsiye ederim.ve SAGLIKLI ZAYIFLAYIN! kısa surede fazla kilo vermek degil önemli olan kalıcı kilo verebilmektir. ben 1 aydır kullanıyorum 3 kilo verdim ;ve yeme içme konusundada fazla kısıtlama yapmadan…hem de BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ cok güçlendiriyor…( Zayıflayalım derken sağlığımızdan olmayalım )

   Ümmü

   (21 Eylül 2017 - 06:32)

   Deniyecem

  nini

  (05 Mart 2016 - 22:54)

  Benim 3.Gün ben tablet seklinde yutyorum. Diger turlu ve mide bulandırıcı.

  deniz

  (05 Mart 2016 - 15:52)

  peki tansiyonu olan hastalar içebiliyomu ???

   melek

   (23 Mayıs 2017 - 12:17)

   ben çayînì içtim çok işe yarîyor

  tuğrul

  (04 Mart 2016 - 06:37)

  Ulan bana bi baharatçi abi verdi çiğne şunu diye 3tane çiğnedim eve gidince 1 litre su içdedi içtim 2saat sonra karnım guruldamaya başladı isha oldum Hala etkisi devamediyor 7 saat oldu alalı ve ağzım kuruyup duruyor zayıflıyorum diyen öyle zannetsin dursun.

  faydali

  (24 Şubat 2016 - 12:28)

  Arkadaslar ben daha once aci cehreyi kullandim birbucuk ay kadar cok iyidi birbucuk ayda 14 kilo verdim simdi yeni bi tane aldim bes ay bi biraktim simdi bes tanede atsam bi faydasini goremiyorum once siyah yasini kullaniyordum faydasini cok gordum simdide ayni sekil kullaniyorum ama hicbir belirti yok kullanmaya baslayali bir hafta oldu anlayamadim onceden bi tane atinca on dakikaya bi wcye gidiyordum simdi birsey yok

   Anonim

   (06 Aralık 2016 - 20:24)

   merhaba bazıları sahte başka yerden alın

  Nesime

  (19 Şubat 2016 - 11:28)

  Ben 1aydir kullanıyorum ve 8kilo verdim.sabah 1 akşam 1tane çiğneyerek yutuyorum ılık su ile hiç bir zararı olduğunu dusunmuyorum.bence mucize birşey bide bunu kullanırken diyet yapmaniza gerek yok ben.doğru kullanıldığı zaman hiç bir zararı olduğunu dusunmuyorum..

   Murat

   (24 Ağustos 2016 - 12:47)

   Nasıl kullaniliyor

   Anonim

   (03 Eylül 2016 - 22:18)

   Yapımız kaç ve kaç kilosunun öğrenebilirsiniz

   büşra

   (28 Eylül 2016 - 12:23)

   çiğnemiyormusunuz yani

   Anonim

   (25 Nisan 2017 - 22:51)

   Bende kullanmak istiyorum hangisini kullandınız

  anonim

  (03 Şubat 2016 - 17:14)

  bnde internet üzerinden almak istiyorum ama hangi siteden alacagımı bimiyorum.güvensizlik var.rica etsem kapıda ödeme seçenegi olan ve güvenli olan ınternet adresi verebilirmsnz

  Kubraa

  (03 Şubat 2016 - 03:23)

  Bence guzel muthis birsey

  anamm oneydi öle

  (30 Ocak 2016 - 21:49)

  akşam yemekten önce 3 tane içtim 3 saat wc nöbeti tuttum.

  Ayla

  (23 Ocak 2016 - 16:18)

  Bende yuksek tansiyon var
  Kullansam zararli olurmu?

   Serap

   (28 Ağustos 2016 - 23:53)

   Su kaybına neden oluyor ani bir düşüş tansiyonunuzda daha büyük dengesizlik yaratabilir bu ölüme kadar götürebilir.diüretik türü kullandığınız ilaçlar belli bir oranda su kaybıyla düşürdüğü için sıkıntı yaratmaz çünkü doktorunuz gramı hastalık öykünüze göre verir bu yüzden şeker ,tansiyon hastalarının kullanmaması faydalı olur

  Mert

  (17 Ocak 2016 - 23:49)

  Denedikten iki saat sonra muthis bir etkiyle karsilastim tuvaletten cikamiyorum bcaklarim agrifi klozoti olanlar kullansin bence karnim gurul gurul 🙂

  Elıf

  (14 Ocak 2016 - 18:58)

  ben 20 gundır ıcyorum benım tansiyonum dusdu ama wc ya getamıyorum

  mağdur

  (11 Ocak 2016 - 19:13)

  Arkadaşlar manyak mısınız!!!!! Sakın bunu kullanmayın. Mide bulantısı baş dönmesi öldürüyor adamı. Sadece 2 tane su ile aldım. Bunun doğru yanlış kullanımla alakası yok. Doktor deli misin ölmek mı istiyorsun diyo!! Şimdi hastaneden geldim aklınız varsa limon için sirke için daha sağlıklı. Aman dikkat benden söylemesi bile bile öldürmeyin organlarınızı

  Angel

  (10 Ocak 2016 - 16:17)

  İşe yaramıyor diyenler önce aldığının orjinalmi olduğuna baksın bi,ben aktardan açık satılandan aldım çok az bi miktar ve 10tl verdim o kadarına.3saat önce çiğnedim 3tane.ve mükemmel bişey,bol su içmek önemli.büyük tuvaletinizin gelmesini beklemeyin,küçük tuvaleti yaptıktan sonra geliyor.kesinlikle tok içilmesi gerek,herkes bişey sallamasın.3günde bir yap yeter.ve sadece bir ay kullanılıyor.sonra 6ay yasak

  hilal

  (08 Ocak 2016 - 23:12)

  Bol su icmeliyiz mi yoksa icmemeliyiz anlamadim. Bu gece aldim wcden cikamadim agzim surekli kuru su icesim geliyor. Ictikcede kndimi wcde buluyorum. Cvp atarmisiniz

  serpil

  (27 Aralık 2015 - 19:56)

  Gaz yapmasa iyi geliyor bana üç günde bir üç tane alıyorum bir buçük gün evden çıkmıyorum

   Esmer güzeli

   (23 Mart 2016 - 20:57)

   Selam dun acı cehrenın kılo verdırdıgını duyup aktardan kutuda sıyah yesıl karışımı tohumlar aldık bı kardesım de bırde bende denemeye başladık gün ıcınde 3.4 tane aldım fayda etmedı kardesım ıse wc ye çıkmaya başladı yalnız o daha kılolu bugünse bende başladı karnım ıyıce şiştı patlıcak gıbı oldum wc ye hemen anladığım kadarıyla bu tohumlar iştah kesıyo sureklı su ıcesınız gelıyo ve wc desınız onun dışında hıc bır yan etkısını gormedım ağız kuruluğu harıc.sıra zayıflamada hep bırlıkte bekleyelım gorelım

    Ramazan

    (07 Eylül 2016 - 22:28)

    Devam ettiniz mi???nasıl oldunuz

   Anonim

   (31 Mart 2016 - 17:27)

   Bune ya herkes bişe dio

    Ali

    (18 Şubat 2017 - 23:02)

    Anonim sen ne dediğini bilmiyorsun. Bence sen sus artık yorum yapma bi böylesin bi böyle sen artık yorum yapma.

   Saim

   (04 Nisan 2016 - 15:38)

   Aşağıdaki bilgiler İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi sitesinden alınmıştır. Lütfen zararlarına dikkat ediniz. bu bitki tıbbi etkilere sahip toksik moleküller içerir. sağlığınızı uzun vadede bozar. birkaç kullanımla bir zarar görmezsiniz, ama böbrekler ve karaciğer ciddi hasara uğrar.

   BİTKİNİN ADI

   Latince: Rhamnus catharticus L.
   İngilizce: Buckthorn
   Türkçe: Akdiken (Cehri)
   Sinonimi (varsa):
   FAMİLYASI Rhamnaceae
   KULLANILAN KISMI Meyveleri
   GÜVENLİLİKLE İLGİLİ UYARILAR Uzun süreli kullanım elektrolit kaybına ve özellikle potasyum kaybına neden olabilir. Hamilelik ve emzirme döneminde kullanılmamalıdır.
   Kalp ilaçları, diüretikler, kortikosteroidler ve meyan kökü ile birlikte potasyum eksikliği artacağından birlikte kullanılmamalıdır.
   Yüksek dozda kullanım böbrek iritasyonuna neden olabilir.
   LİTERATÜR 1) Gruenwald; J. and et. Al: PDR for Herbal Medicines, third edition, Thomson, 2004.

   Onur

   (08 Nisan 2016 - 01:26)

   O siselerdeki bi ise yaramiyo.halamda vardi. Daha oncede onu kullanmistim. 10 dakikada bir tuvalet. Sisedekinden ictim iki aksam 3 er tane. Ters etki yapti. 3 saat once halamdakinden icim dedim sahte felan yorumlarini okuyunca. 2 tane aldim. Saat suan gece 02:20 ve korkudan yatamiyorum yarak batar diye. Afedersiniz baka nasil anlatcagimi bilemedim ama adami g…n isetiyo resmen

   mirayyy

   (24 Nisan 2016 - 23:52)

   BEN bugün aldım farklı saatlerde 2 şer defa aldım dahada bir faydasını göremedim niyetim de kilo vermek :))))

  Anonim

  (20 Aralık 2015 - 22:02)

  asla kullanmayin oluyodum oluyodum daha otesi varmi

   mağdur

   (11 Ocak 2016 - 19:15)

   Arkadaşlar manyak mısınız!!!!! Sakın bunu kullanmayın. Mide bulantısı baş dönmesi öldürüyor adamı. Sadece 2 tane su ile aldım. Bunun doğru yanlış kullanımla alakası yok. Doktor deli misin ölmek mı istiyorsun diyo!! Şimdi hastaneden geldim aklınız varsa limon için sirke için daha sağlıklı. Aman dikkat benden söylemesi bile bile öldürmeyin organlarınızı

   Merii

   (05 Şubat 2016 - 00:05)

   Bende ölüOrumm suaaann allah kahretsin … lesss lesss ve lesss

   Tuğçe

   (06 Mart 2016 - 01:27)

   2 taneden fazla asla yemeyin ben 4 gun kabızlık cektigim için aktardan bugun aldım 2 tane cignedim yuttum 1 saatte tuvalete kosturuyor adami saat 1.30 oldu ben hâlâ tuvaletle alakami kesemedim bagirsakta bosaltacak sey kalmayinca suyu atıyor vucuttan kesinlikle sadece 1 tane cigneyin daha fazlasi insanı mahvediyor. Kalbim sıkıştı bagirsaklarim aciyor sanki sol tarafim fena batıyor. Musli bunun yaninda halt yemis. Ilk kez denedim bir daha yersem sadece bir tane yerim. Bunu alışkanlık haline getirmeyin organlarinizin islevini bozarsiniz

   Anonim

   (14 Mart 2016 - 21:48)

   Tavsiye üzerine ictim. Yemin ederim bende ölüyordum, aksam bes gibi ictim sabah altida acilden eve geldim. Bir daha tövbe…

   funda

   (29 Mart 2016 - 01:38)

   Ne oldu yazar mısınız nasıl bi etkisi var

   Anonim

   (12 Nisan 2016 - 22:24)

   Haftada iki defa alıyorom bende heliko bakteri barsaklarımda ülser vardı tamamen yuk oldu kilolarımdan kortoldom şu anda çokçok memnunum yalancılara inanmayın fehim ARVAS

    Dilek

    (10 Ağustos 2016 - 23:40)

    Merhaba acı cehre tohumunumu kullandınız haftada iki gün sabah akşam bir tanemi ciğniyordunuz acaba

     denizzz

     (15 Nisan 2017 - 17:31)

     Bende biyerden duyupta kullanmaya basladim aktardan aldim çalıştıgim icin sabahlari icemiyorum aksam içiyorum iki bardak suyla iki tane cigniyorum çokta memnunum ictigimden beri gobek falan kalmadi

   Xxxx

   (13 Nisan 2016 - 08:00)

   Bende aynen öleyazdim igrenc bisey

  Esraaa

  (20 Aralık 2015 - 01:26)

  Merhaba ben kendim aktarciyim gunde 3 4 tane alan arkadaslar urun o sekilde kesinlikle kullanilmaz. 2 yada 3 gunde bir aksam yemeklerinizden iki saat sonra birtane cignenir ve arkasindan iki bardak oda sartlarinda kalmis su icilir. Cunku vucut aksam daha yavas calisir su kaybinizda cok olmaz ve urun kendini kivaminda gosterir. Sabah kalkildiginda ishal olmadan normal bir sekilde wc ye cikabilirsiniz. Kafaniza gore urun kullanmayin lutfen.

   Anonim

   (01 Ocak 2016 - 18:05)

   Slam bende bitkisel hap kullanıyorum amaklo veriyorum ama çok çabuk geri aliyorum neden ne yapmalıyım

   Bedaa

   (11 Ocak 2016 - 14:45)

   Merhaba ben çayını aldım günde bitane tok içiyorum sıkıntı çıkarır mi teşekkürler..

   Anonim

   (14 Ocak 2016 - 11:01)

   Ben de biraz aldım aktar günde 3-4tane alın dedi.bir zararı olur mu acaba?

   Veysel

   (14 Ocak 2016 - 17:54)

   Peki benim eşim kullandı sabah içti acı cehreyi şimdi vücudunda uyuşma oluyo yardımcı olurmusunuz…

   Anonim

   (13 Şubat 2016 - 11:53)

   Gunde birtane cignesek olurmu ayni sekilde hocam

   Anonim

   (21 Şubat 2016 - 19:15)

   Benim bagirsak tembelliği sorunum var ve kabizlik problemi cok yasiyorum bunun icin kullaniyorum 3 günde 2 taneyi bol suyla iciyorum ve faydası oluyorda bunun pek bi zararı olmaz de mi bi bilgiye sahip misiniz?

   mazlum

   (22 Şubat 2016 - 11:05)

   iyi günler kolay gelsin benim göbek bölgem biraz büyük olduğu için bunu alıp kullansam kendim 24 yaşındayım 85 kiloyum sadece göbek bölgemden dolayı şikayetciyim tavsiye edermisiniz acaba bunu kullanmayı çünkü zararı var diye söyleniyor. ve ben isterse 2-3 ay sürsün hem spor yaparak hemde bununla zayıflamak istiyorum. 2 günde bir tane ezip yutsam acaba sorun olur mu.cevap veren arkadaşlar ulaşırsa sevinirim.

   Anonym

   (09 Nisan 2016 - 07:28)

   Esraaa hanim dogru söyluyor. Cunki gun boyu wc ye kosturuyorsunuz ve hem cektiginiz acilara yazik hemde vucudunuza eziyet ediyorsunuz.

   Mls

   (11 Nisan 2016 - 22:44)

   Hamilelerde bi sakıncasi varmı acaba ?

    Eros

    (04 Eylül 2016 - 13:25)

    Hamileyseniz kesinlikle kullanmayiniz

   nisa

   (20 Nisan 2016 - 20:36)

   Az önce aldım ilk defa yemekten sonra iki tane cigneyip tuttum bol suyla devam lı şu içtim ve bu sonucu yok mide ağrım var sizce neden

   Korkmaz

   (22 Mayıs 2016 - 07:56)

   Adamsın

   Anonim

   (09 Haziran 2016 - 15:00)

   Çocuklarda Kulanı bilir mi

   hatice

   (11 Haziran 2016 - 15:36)

   evt aynen size katılıyorum çünkü bende sabah akşam bir tane içip ardından günde 3 lt su içiyorum ve 6 7 kilo verdim bu şekilde halende günlük olarak kullanıyorum

   Kayserili

   (24 Haziran 2016 - 06:12)

   Ya bi bırak bu işleri günlük 2 tane atıyorum akşamları gök gürültüsü eşliğinde lavaboya koşuyorum kilo da veriyorum 🙂

   Yıldız Giden

   (21 Eylül 2016 - 15:38)

   Merhaba. Bn dün aldım 6 tane yedim hiçbirşey yok

  deryacık

  (15 Aralık 2015 - 19:57)

  merhabalar ben kullandım yan etkisi yoktur bol su sadece abartıyor herkes aktardan alırken taze olmasına dikkat edin yoksa faydası olmaz birde ben yarım su bardağı sıcak su içine 4 tane çehre attım hafif sıcak suda yumuşayınca bardakta ezdim kaşıkla demlendi kendi kendine ılık olunca içitim bir saate kalmadan başladı etkisini göstermeye sadece doğru kullanım önemli!!!

   Deniz

   (15 Aralık 2015 - 22:30)

   Bende bugun aldım aktardan. Az önce iki tane çiğneyip yuttum su ile fakat yutuncaya kadar midem çok bulandı çiğnemeden yutsam olurmu faydası bütün şekilde?
   Birde sabah öğlen ve akşam iki tohum mu yutmalıyım?yardımcı olun lütfen

    Anonim

    (17 Aralık 2015 - 21:12)

    İşe yaradımı acaba merak ediyorum

     Anonim

     (28 Mart 2016 - 01:36)

     Ben iki gundur kullaniyorum. Aktardan aldim.cignedim bol su ictim. Surekli tuvalet ihtiyaci doguyor ama inanilmaz bisey gobegim gitti iki gunde

     Anonim

     (14 Nisan 2016 - 20:44)

     Yemekten sonra agzima bir tana alip iyice cigniyorum.bir dwmlik cay demliyorum. Bir saat sonra bagirsak calisiyo.ilk zaman etkisi olmaz belki bir kac gun deneyin.olcak uc tane almaniza gerek yok birtane yeterli ama sivi cok tuketin.

     hulya

     (14 Mayıs 2016 - 15:30)

     Evet yariyo gercekten ama bol su icmelisin

    Hopss

    (24 Ocak 2016 - 15:58)

    Safmisiniz? Sabah aksam yutulmaz. Yeminle bak organlarini bile sıçarsın.

     Arife

     (15 Ekim 2016 - 21:45)

     :))

    Anonim

    (18 Mart 2016 - 09:41)

    Bende cignemeden yuttum tafi cok igrenc diye ama kesinlikle faydasini görmedim mecbur cignenicek cünki icindeki besin cikmasi lazim icindeki besin kilo vermemizi sagliyo

    Anonim

    (22 Mart 2016 - 08:44)

    Faydası olmaz bilakis kabız yapar

    Anonim

    (03 Mayıs 2016 - 22:15)

    aman sakın içmeyin okadar sakın

    Nesrin

    (04 Mayıs 2016 - 08:08)

    Sabah öğlen akşam sakin yutma günde 1 kere yeterli

    Ibrahim

    (22 Mayıs 2016 - 23:35)

    Vala sabahtaberi wc den cikmiyorum

    Rüya

    (03 Haziran 2016 - 17:59)

    Mrb acı çehreden benim arkadaşm 1 ay boyunca düzenli kullandı sabah akşam 2 tane kullandi ama bol su içmelisiniz ve 87 kilodan 60 kiloya düşdü arkadasm

    huseyin33

    (12 Haziran 2016 - 23:37)

    Üç günde iki tane çiğnemek yeterli olacaktır

   Hacı Bayram

   (19 Ocak 2016 - 21:19)

   Aynen doğru

   rabis

   (05 Nisan 2016 - 23:42)

   Her yerim kabarcik kabarcik oldu alerji oldum ben

  Beyza

  (13 Aralık 2015 - 19:20)

  Ya ben 14 yaşındayım 7 -8 kilo kadar fazlam var bundan kullansam boyumun uzamasına engel olurmu bilen biri varsa lütfen yazsın

   Anonim

   (15 Aralık 2015 - 11:13)

   sakın kullanma işe yaramıyor

    Asi tokatli

    (15 Şubat 2016 - 22:20)

    Bence ise yariyor

   Ayparçası

   (29 Aralık 2015 - 09:46)

   Canım ben kullandım işe yarıyor ama senin bağışıklık sistemin yaşından dolayı uygun olmaya bilir okulda falan zorluklar yapmaya bilirsin kullanma bence

   berna

   (14 Şubat 2016 - 21:00)

   yaşın çok küçük daha gelişme çağındasın bu veya benzeri hiçbişiy yapma. sadece c.ps-kola-şeker-çukulata gibi yapay ürünlerden uzak dur ve sporu arttır sana yeterli. Sen yaşın itibariyle hızlı kilo verirsin.

   Anonim

   (17 Mart 2016 - 13:40)

   Evt beyza cüce kalırsın sakın yemem ?

   Nez

   (22 Mart 2016 - 12:49)

   Sakın kullanma daha gelişim asamasındasın hem bunu kullananlar evde olmalari lazım bütün gün çünkü karin ağrisiyla bir hemen tuvalete gotürüyo bütün gün böyle sürüyo oyüzden evde olmak daaha sağlıklı

  Zelis

  (06 Aralık 2015 - 22:32)

  Ben kullaniyimmi bilemedim bagirsaklara zarar verirse diye korkuyorum

   Anonim

   (08 Aralık 2015 - 10:13)

   Dun akşam ilk defa kullandım kesinlikle tavsiye etmem çok kötü gaz sancısı yapıyor su an itibariyle hala tansiyon m duzelmis değil

    Anonim

    (20 Şubat 2016 - 17:35)

    içmeye korkuyorum

   Anonim

   (10 Aralık 2015 - 17:17)

   Benim yillardir suregelen bagirsak tembelliğim var ve sadece cok zor durumda kalinca bir tohumun yarisini aliyorum faydali oluyor ancak Zayıflamak icin Kullanamam cok etkili ciddi su kaybina neden olur oyle ki izinli olmadihim zamanlarda basvurmadigim yöntem

   Alim

   (11 Aralık 2015 - 14:47)

   Korma

    SEVIM

    (22 Haziran 2016 - 18:53)

    ŞU AN BENDE KULANIYOM BAKIM NOLACAK AMA BIRAZDA KORKUYOM YANI ZARARLI DEGILMI ACI SEHRIYE TOHUMU

    Nalan

    (07 Temmuz 2016 - 17:57)

    Bir aktar tanıdığım ma sordum kilolu olduğum için çok kızdı bu zehir miş

   ömer

   (04 Nisan 2016 - 13:29)

   ben kullandim gunde 3 tane cigniyodum bir bucuk ayda 12 kilo verdim aadece bende hallsizlik oldu biraz

  Bir bilen

  (06 Aralık 2015 - 10:52)

  Gercekten emin olmadan sakin bu ilaclari veya bitkileri kullanmayin. Sirf insanlarin iyi niyetlerini kullanan cok firma var. Dikkat edin…

   Rıza

   (06 Aralık 2015 - 13:50)

   Denedim bekliyorum

   Saim

   (07 Aralık 2015 - 07:43)

   Doğru

   Saim

   (07 Aralık 2015 - 14:25)

   Haklısın

  Anonim

  (05 Aralık 2015 - 22:07)

  Bana hicbisey yapmio 5 saat oldu alali eee nerde

   Hüso

   (06 Aralık 2015 - 13:48)

   Haklısın

    OZlem

    (11 Şubat 2016 - 14:31)

    Bende 18 saat önce 6 tane içtim hiç bir işe yaramadı

   Burhan

   (06 Aralık 2015 - 13:49)

   Evet

   Tarık

   (06 Aralık 2015 - 21:03)

   Bencede

   Fatmahmet

   (26 Aralık 2015 - 19:32)

   Arkadaslar özellikle bana bi etkisini göstermedi diyenler.. Aksam yemeginizi yedikden sonra altını çizerek söylüyorum iki uç tane ama.çiğneyerek yutun su ile yarimm saate içinizde ne var ne yok çıkıyor.

    canan

    (05 Şubat 2016 - 18:30)

    20kg verdim

     göskel

     (24 Temmuz 2016 - 20:24)

     gerçektenmi hocam

     Esila

     (02 Kasım 2016 - 21:06)

     Oluyom agridan karnimda bombalar patliyor

  ozguraras@hotmail.de

  (05 Aralık 2015 - 08:34)

  Be nedir Lan?insan kıçından işermi?işer!insan kendine böyle zulüm yaparmı yaa,,apartmanda merdivenlerde komşuların yüzüne bakamaz oldum gürültü mahalleyi aldı amg

   Haluk

   (06 Aralık 2015 - 10:37)

   Haklısın

   Hasan

   (06 Aralık 2015 - 10:39)

   Evet dogru

   Ertan

   (06 Aralık 2015 - 10:53)

   Bence zararlı

   Anonim

   (24 Aralık 2015 - 23:47)

   Kesinlikle aynen 🙂

   Gulo

   (03 Mart 2016 - 17:46)

   Ahahahahayyyy

   Anonim

   (14 Mart 2016 - 09:10)

   ?????????????????

   efe

   (19 Mart 2016 - 15:46)

   valla ben akttardan bişeyler alıyordum orda bu ne diye sordum abi ye dedi bende 6-7 tane ağzıma attım ezdim tadını sevmedim devam etmedim heleki devam etmemişsim anam 2 gündür tuvaletten çıkamıyorum gebereceğim nerdeyse hastaneye gidecektim olmaz böyle bişey arazöze döndüm şanzuman defransiyel herşey dağıldı ama bana iyi ders oldu bidaha bilmediğim şeyi bırak yemeyi ellemem bile bu ne yahu küçük dilim kıçımdan çıkacak sandım direk bayypass yaptı

    Suale

    (15 Temmuz 2016 - 18:43)

    Ben de çayını içtim gece mide kampında ölüyordum.doğum sancısı bile yanında hiç kalır.hala midem ağrıyor

   Aysesuoztas

   (22 Mart 2016 - 20:44)

   Bende gülmekten isedim.

    Cafer

    (22 Kasım 2016 - 23:30)

    Bende bu yorumları okuduktan sonra eşime almaya karar verdim aktara gittim acı cehre aldım küçük bir Paket zaten cebime koydum eve geldim sadece bu kadar içmedim yani şu an ikinci gün iki gündür ishalim.sadece cebimde getirdim iyiki icmemisim.gerisini siz düşünün

   Fatoş

   (24 Mart 2016 - 15:51)

   İnanın sizin yorumunuza gülmekten kendimi alamadım ???

   Asiye

   (08 Mayıs 2016 - 17:06)

   Ay çok güldüm ya allah iyiliğini versin

   Hira nisa

   (16 Haziran 2016 - 17:17)

   Cok rahat bence sadece karin gurultusu var

  zeynepelif

  (27 Kasım 2015 - 13:51)

  Ilk gun iki tane kirarak bol suyla ictim 4 saat sonra karnimda camasir yikaniyodu resmen wc den cikamadim.ertesi gunde ayni sekilde yaptim ama wc vs yok bugun 4.gunum sabah aldim 3 tane bol su ve hareket gerekliymis bunu anladim ve etkisi ortaya cikti.ama kilo vermiyorum yaaa bir de hamilelik riski tasiyanlara zarari olur mu ki bilgiso olan yazabilir mi tesekkulr

   ebrar

   (31 Aralık 2015 - 01:05)

   Kesinlikle hamile olanlar kullanamaz çok tehltehlikeli sakın böyle bir hata yapmayın

    Yeliz

    (01 Mart 2016 - 01:31)

    Bana akdar verdi kıl kurdu var hamîleyim hiç bişey olmaz dedi 1 tane çınedim tuvaletten kalkamıyorum

   Nur

   (22 Şubat 2016 - 22:49)

   Bebek için çok tehlikeli

   emre

   (31 Mayıs 2016 - 12:54)

   Bir bende mi ise yaramıyor anlamıyorum. dün akşam 3 tane çiğneyerek yuttum şu ile. Sabah kahvaltıdan sonrada 3 tane yuttum. Öğlen de yuttum. ama halen tık yok.

    Seda

    (22 Temmuz 2017 - 07:34)

    Dun aksam 3tane cignedim fakat tik yok neden yaaa neden neden

  Melih

  (21 Kasım 2015 - 20:47)

  Arkadaşlar ben güreşciyim maça gire bilmek için kilo düşmem gerekiyordu acı Çehre tohumundan 7 tane cineyerek yuttum 3 saatte 2 kg ye yakın kilo verdim
  gerçekten etkili ve doğal bir ilaç

   Anonim

   (25 Kasım 2015 - 03:19)

   Tabi verirsin sonucta vicudundaki suyu ve bagirsaklari bosaltiyo

   Anonim

   (03 Aralık 2015 - 17:53)

   Gerçekten mi

   Anonim

   (27 Ocak 2016 - 09:31)

   Metin bey bende Zayıflamak istiyorum ama yorumları okuyunca korktum. Ben çalışıyorum zorlanır miyim? Yardımcı olur musunuz.?

   Umut

   (23 Şubat 2016 - 00:48)

   Ya de 3 saatte mi diyorsun

   Isimsiz

   (29 Şubat 2016 - 05:03)

   O versigin kilo degil su kaybi vucudun elektrolit seviyesini dusurursen neler olabileceginin farkindamisin

   Anonim

   (01 Nisan 2016 - 12:10)

   sende fazla atıyosun bebem

  MUSTAFA

  (21 Kasım 2015 - 14:49)

  MERHABA BEN 1 HAFTATIR KULLANIYORUM İŞE YARIYOR 6 KİLO VERDİRDİ AMA VUCUTU SUSUZ BIRAKIYOR COK SU İCMEK GEREKLİ BENDE FAZLA SUYU SEVEN BİRİ DEGİLİM AMA GEREKLİ İCMESSEM HALSİZ DÜŞÜYORUM YUZUM SARARIYOR KARIN GÜRÜTÜLÜSÜ BIRAZCIK KÖTÜ İCİMDE SANKİ BİRİ CAMAŞIR YIKIYOR BEN SABAH OGLE AKŞAM BİRER ADET CIGNIYORUM TUVALETE GUNDE 10 SEFER GİDİYORUM AMA BİLİYOM İYİ Mİ KÖTÜMÜ ZARARINI İLERDE CEKERMİYİZ

   Semal

   (16 Şubat 2016 - 20:38)

   Peki bolduu 1 hafta sabah ogle aksam icmisiniz devam edince kilo vermeye devam ettinizmi ben iki gundur kullaniyorum da

   eda

   (22 Şubat 2016 - 11:59)

   Gerçekten kilo verdiniz cevaplasaniz sevinirim

   arzu

   (19 Mayıs 2016 - 19:33)

   Nasıl kullandınız acaba ??

  Ece

  (20 Kasım 2015 - 20:39)

  Bende 2 tane içtim yarım saat önce inanın süper bişey bu gece sabahliyacagim kesin ama karnım kalmadı ve 3 tane doğum yapmış insanım atarlar haftada 1 kullanın bol su için dio

  tülay

  (20 Kasım 2015 - 13:13)

  Arkadaşlar acı çehrenin amacı zaten ishal yapıp kabızlığı önlemek zayıflama ekstradan faydası ben aktardan kabızlık için aldım kullanımın en doğru ve sğlıklı yöntemi sabah bir akşam bir çiğneyerek aç karnına alınması

   Poyraz

   (27 Eylül 2016 - 22:15)

   Tulay cok dogru soylddin bravo en dogrusu ama gunde bir tane yeterli ac karna yemek lazim haftada birgun veya iki gun bu sekil denemek lazim ayrica kimse kilo icin kullanmasin sadece bagirsak icin yesin bagirsaki dengeliyor saglik icin

  ahmet

  (14 Kasım 2015 - 14:34)

  4 adet ağzınızda ezerek çiğneyin ve su ile yutun.ez az 0.5 litre su için etkisini görürsünüz.su içilmesi gereklidir az su etksni azaltir.iştah azalır acidir ve de midenizi boşaltır WC ye çok gidersiniz ilk 3-4 günde 1-2 kilo verirsiniz kesinlikle

   mutsuzkız

   (19 Kasım 2015 - 14:37)

   abi ben kullandım 😀 bir bok yapmıyo ne ishal oldum ne de baska bısey sinir oldum aktardan aldım kucuk kavanoz sordum özellikle sahte faln mı dıye adam hayır dedi de ne biliyim etki etmedi 4 gündür kullanıyom 3 4 tane çiğniyom tık yok amk

    Anonim

    (28 Aralık 2015 - 23:28)

    Ahaha

    Çağla

    (30 Aralık 2015 - 17:13)

    Hayır kullabicaksaniz siyah tohumlu olan aci çevreyi kullanın yeşil olanı fayda etmiyor

     Anonim

     (25 Şubat 2016 - 21:58)

     Ben de siyah olanı kullanıyorum gayet başarılı

     Acı Acı

     (25 Haziran 2016 - 01:17)

     Bana etti gayette. Ayni kutudan bahsediyoruz sanirim ve takur tukur calisiyor midem.

    Leyla

    (22 Ocak 2016 - 17:00)

    Ehehhehe bende aynı 4 saat aralıklarla 18 tane içtim 24 saat geçti tık yok sinir oldum.esimde denedik 2 saat gecmedi o tam 3 kilo birden verdi ben okadar icmeme 400 gr verdim.

    Onur

    (08 Nisan 2016 - 01:22)

    O siselerdeki bi ise yaramiyo.halamda vardi. Daha oncede onu kullanmistim. 10 dakikada bir tuvalet. Sisedekinden ictim iki aksam 3 er tane. Ters etki yapti. 3 saat once halamdakinden icim dedim sahte felan yorumlarini okuyunca. 2 tane aldim. Saat suan gece 02:20 ve korkudan yatamiyorum yarak batar diye. Afedersiniz baka nasil anlatcagimi bilemedim ama adami g…n isetiyo resmen

    Özlem

    (09 Nisan 2016 - 07:52)

    Aynen vala bendede tık yok bende 4tane falan kullanym

    Uzgun

    (24 Mayıs 2016 - 17:30)

    Bende kullaniyom ama hic isahal felan olmuyor bu nasil is

  zehra

  (14 Kasım 2015 - 10:21)

  arkadaslar meraba. ben 12 yıllık sporcuyum ve bıraktıgımız ve dikkat etmediğimiz zaman haliyle bizde kilo alabiliyoruz yasım 20 ve bundan 2 yıl önce 1 ayda 15 kilo verdim acı cehreyi dogru ve yeterince kullanarak aynı zamanda düzenli spor yaparak . Evet kimisinde farklı etki yapabilir işe yaramaya bilir ot sonuçta bu herkese aynı etkiyi yapmasını beklemeyin. önemli olan bol su içip vucudunuzu kısa bi yürüyüşle harekete gecirmek bn coz azmettim ve gercekten 1 ay içinde 15 kilo verdim yag oranı fazla olan insanlarda bu daha fazla olabilir. herseyin yan etkisi var ve buda dogal birsey bence insan kndi vucudunu iyi tanıyacak ve ona göre hareket edecek simdi tekrar basladım kullanmaya ilk gün 3-4 tane sonraki günler se sabah bir aksm bir olmak üzere kullanın tatı aı bn o yuzden önce eziyorum hap gibi yutuyorum 2 saat içindede baslıyor etkisi bol su içmek lazım ve ilk gün aksam için tok karnına sabaha en azından 2 kilo garanti maksimum sa 4 kilo . doktorlar misül ilacı yerine bunuda öneriyor o manyakmısın diyen doktorlara kimyasal mı yoksa doğalmı diye karsılk verebilirsiniz kolay gelsin 🙂 🙂

   Ceza

   (23 Kasım 2015 - 00:51)

   Ya bişey sorcam sporcuyum diyorsun ayda15 kilo verdirmesi dogru mu çok merak ediyorum normali ayda 4 kilo vermemiz deilmi bir sporcu bir ay spor yaparak veremiyor sence anormal deilmi sporcu oldunuz için soruyorum yanlış anlamayın

   Anonim

   (04 Aralık 2015 - 23:49)

   Yanina.resim.yaptinmi

   merve

   (29 Nisan 2017 - 18:14)

   İyiymis baya 🙂

  aysegul

  (10 Kasım 2015 - 23:11)

  Acaba cayi gibi tohumuda ise yarar mi.tohumunun yanetkisi daha yuksek sanirim.herkez muzdarip

   Tuğçe

   (07 Mart 2016 - 05:00)

   Çayını içtim 3 saat önce mahvoldum şuan resmen totomdan işiyorum

  erdal aksakal

  (10 Kasım 2015 - 16:01)

  Ben bugun belli araliklarla toplam 7 tane yedim hic bir etkisini görmedim

   Anonim

   (03 Aralık 2015 - 22:46)

   Bolsu
   Ic

   Anonim

   (06 Nisan 2016 - 23:19)

   Taze olmasina dikat etfaydasini gorursun

   hamo

   (14 Mayıs 2016 - 00:52)

   hardal beklee cildir

  Anonim

  (09 Kasım 2015 - 17:04)

  Acı çehre kullanıyorum ama gazım çok oluyor napmam gerekiyor lütfen bilgi verin

  Anonim

  (08 Kasım 2015 - 21:43)

  Valla ben kullandim bide bulantisi karin agrisi midem kotu oldu bide acayip sesler geliyor tavsiye etmiyorum bide

   Anonim

   (14 Şubat 2016 - 21:35)

   Bendede ayni etkiler oldu dr gitmeyi bile dusnuyorum nasil gecti siznki kendiligindenmi

   ecem

   (24 Şubat 2016 - 20:07)

   Aynen bnde kullandm cok kotu ya midem cok bulaniyo agriyo ne yapabilirim bunun gecmesi icin ya 🙁

  Anonim

  (08 Kasım 2015 - 11:14)

  Bende iki gün önce duydum bu tohumu alır almaz iki tane çiğneyip yuttum bu sabahta iki tane çiğneyip yuttum barsaklarımda tık yok beklemedeyim 🙂

   Anonim

   (16 Ocak 2016 - 01:08)

   NAsil yok ben tuvaletten çikamiyom.

    Anonim

    (20 Temmuz 2017 - 11:59)

    Ya bişey dicemse ben kendi fikrimi söylüyorum yani zayıflamak için kullanilmamali bence kabızlık gnu durumlarda gerekli mantıklı düşününce o kadar şişman insan varki diyetisyen gidenler o kadar çaba gösterenler neden bunu kullanmıyorlar o zaman o kadar çabuk kilo vermek iyi değil hareketli ve sağlıklı beslendikten sonra daha faydalı bi şekilde kilo verirsiniz ayrıca bu bitkibsu kaybına neden oluyor fazla hemde önemli olan yağlarla birlikte gitmesidr

  ayca

  (06 Kasım 2015 - 02:33)

  tohum olarak yutunca faydası oolmaz ben makas ile 4 parçaya bölüp kullanıyorum yani bi sekilde parçalara bölün tadı kötü olduğu için agızda parçalandımı bulantı yapıyor

  OZLEMIoz

  (04 Kasım 2015 - 22:03)

  MUTLAKA OKUYUN Arkadaslar ben kullandim 3. Gunun de etkisini gosterdi 1.ve 2 . Gunlerde hic bi etki yoktu fakat bugun 1 saat oldu ve tuvalleten cikamadim oluyorum sandim ve sakin her gun 3 tane almayi denemeyin mafediyo ve basur yapti basur da ishal yuzune cikan bi hastaliktir netten arastirmanizi tavsiye ederim bu lanet olasi ilac yuzune BASUR cikti kansere kadar gidebiliyomus MUTLAKA OKUYUN !!!

   Tontik tosbaaaa

   (09 Aralık 2015 - 15:19)

   Arkadaşım bu ilaçdan sonra baasur çıktıysa bi dogtora gıt kanser olabilirsin.

   GurbetKusu

   (14 Ocak 2016 - 23:41)

   Basur Ishalden degil kabuzluktan cikar

    Anonim

    (09 Eylül 2016 - 13:56)

    Kesinlikle araştırin basur un ana nedeni makat zorlanmasidir ishal ile alakası yoktur bilin istedim

  ibozel

  (01 Kasım 2015 - 00:47)

  Arkadaşlar 48 yaşındayım 2008 yılında yanlış bir fizik tedavi sonrası 6 ayda 25 kg aldım 2015 yılı ocak ayına kadar denemediğim yöntem kalmadı 6 ay haftada 5 gün en az 3 saat olmak üzere spor yaptım 0.50 kg veremedim bir gün eşim acı cehre tohumunu alıp gelinceye kadar, epey araştırdıktan sonra 2015 yılı ocak ayında günde 3 adet acı çehre tohumunu ezerek ufaladıktan sonra su ile birlikte içerek başladığımda tam 105 Kg idim 15 mart 2015’de tartı 80 Kg’mı gösteriyordu 2,5 ay her gün kullandım sonrasında sadece şişkinlik olduğu zaman alıyorum Şu an 30 ekim 2015 tartı 73 Kg’mı gösteriyor yalnız bunu çok yanlış kullandıkları için insanlar mağdur oluyorlar.Ben acı çehreyi kullanmaya başlamadan önce detaylı bir tahlil yaptırmıştım ve 2,5 ay sonra ve akabinde farklı zamanlarda yaptırdığım tahlillerde bağısak,karaciğer,böbrek fonksiyonları,şeker,kollestrol vs,vs tüm vücut fonksiyonlarımın olması gereken seviyeye geldiğine şahit oldum ve bunu en az 50-60 arkadaş ve yakınıma tavsiye ettim hepside çok memnun kaldılar ve sağlıklı bir şekilde kilo veriyorlar ancak bunu doğru kullanmak çok önemli yanlış bilgilerle kullanılmamalı zarar görebilirler.

   Anonim

   (18 Kasım 2015 - 11:20)

   Peki nasıl kullanıcazz

    Anonim

    (27 Kasım 2015 - 08:45)

    Ya ben kullaniyomda bazi kisilerden dyuyorumda bobreklere cok asiri zarari varmis ama ben kilo vermedim acep neden

   Anonim

   (29 Kasım 2015 - 00:07)

   Sizin yeme düzeniniz peki aynımıydı verirken

   Anonim

   (08 Aralık 2015 - 21:43)

   Merhaba biz eşimle bugün aldık 3 er tane susuz kullandık arabadaydık sonrasında tabiki su içtik bize tam nasıl yaptınız anlatirmisiniz…yani 3 taneyi suyla cignemedenmi yiyelim nasıl yapalım yoksa ağımıza ezerek mi

    Meltem

    (12 Aralık 2015 - 22:07)

    Merhaba ben iki gūndūr alıyorum acı cehreyi günde 2tane çiğniyorum hiçte acı falan değil arkasından 2bardak ılık su içiyorum 2buçuk saat sonra karnım guruldamaya başlıyor tabi lavabodan ayrılamïyosunuz birde kesinlikle çalışanlar gūndüz almasınlar akşam dışarıya çïkmıcaksa alsınlar şu an bile karnım gurulduyor bu gūn aldım

     çeylan

     (10 Nisan 2016 - 13:04)

     Hic kotu diil super bisiy canim kab8zl8gi olan atsin olmayan atmasin

    Anonim

    (16 Mart 2016 - 01:36)

    çiğneyip suyla yutun

   dersim

   (23 Aralık 2015 - 22:44)

   nasıl kullandin abla onuda yazsana

   fato

   (25 Ocak 2016 - 21:03)

   süperya bana da ulaşın sorum olacak nasıl ulascaz

   scırpion

   (03 Şubat 2016 - 10:48)

   nasıl kullandınız açmı tokmu

   rasim solmaz

   (11 Mart 2016 - 21:29)

   Evett arkadasim sana katiliyorum.ben 7 ay once 107 kg.geliyodum bugun 11 mart 2016 ve ben 79 kg.oldum gunde 4 defa insulin kullaniyodum ve alti aydir kullanmiyorum.cok sukur kendime geldim .vucudu susuz birakayin gercekten faydali.ben ayni zamanda baypasliyim yasim 55 .baslamadan once tahlil yaptirdim berbatti sonuclar 3 ay sonra yaptirdigim tahlilde herseyim cok normal cikti.tavsiye ederim .ben suan kullanmiyom.sagligim aci cehreyle dengeye geldi .olculu kullanin faydasini goreceksiniz.

   Buse

   (01 Mayıs 2016 - 09:10)

   Dogru kullanimi nasil peki ac karninami tok karninami

   İmmahan

   (15 Haziran 2016 - 16:53)

   Meb arkadaşlar bende acı cehceyi kullanmak isyiyfm fakat nasıl kullanacağım hakkında bir bilgiye sahip değilim banada yardımcı olurmusunuz lutfennnnnnn

  talip

  (01 Kasım 2015 - 00:19)

  6 tane çiğnedim 6 saat oldu tık yok anlamadım nasıl bi şey

   Mehmet

   (03 Aralık 2015 - 04:05)

   3 bardak Su icmek gerekir

  Anonim

  (30 Ekim 2015 - 14:16)

  Çok zararli

  burcin

  (26 Ekim 2015 - 16:24)

  benim bebek emiyor bisey olurmu

  Cemile yavuz

  (24 Ekim 2015 - 14:05)

  Arkadaslar kesinlikle denemeyin benle annem aldik gobegimiz cok kotu cikti siskinlik yapiyor halada karnimiz siskin

   mamama

   (16 Ocak 2016 - 19:03)

   bende de oyle oldu ilk 2 3 saat sonra kendiliğinizden tuvalete gidince içinizi dokuyosunuz . ve kilo veriyosunuz…

   berfin

   (01 Mart 2016 - 16:59)

   sen kendine bide gebelik testi yaptır

   Hatzice

   (19 Mayıs 2016 - 23:59)

   Şişkinlik nasıl gider acaba

  niyazi

  (21 Ekim 2015 - 16:59)

  2 tane çiğneyip yuttum. 2 saat sonra ilk tuvalete çıktım. 12 saat sürdü etkisi 3 kez tuvalete çıktım. aşırı göbekli olup içimdeki gazdan doktor bile içimi göremiyor cihazda. bağırsaklarım harika temizlendi ve uzun gaz çıkarma beni öyle bi rahatlattıki ertesi gün kuş gibiydim ve bel ağrım geçmişti. demek sebebi gazmış ağrının. kilo vermek için kullanmak istiyorum ama yan etkisini görmemek için ishal düzeldikçe kullanacam tekrar yani hergün değil, tedbirli olmak lazım. ama her insan arada bir bağırsak temizliği yaptırmalı bence, çok faydalı ve insan rahatlıyor

  türkan

  (18 Ekim 2015 - 19:42)

  Bende ilk kez aldım iki saat oldu ama tk yok yorumlardan gozum korkmadı degil

  arzu

  (16 Ekim 2015 - 07:48)

  ben tansıyon hastasym yüksek tansyn zararıolurmu

  fatma

  (12 Ekim 2015 - 20:15)

  baş agrısı yapıyor çok aşırı bide adet günlerimi 3 düşürdü neden acaba acı çehre

   Anonim

   (14 Ekim 2015 - 16:01)

   Yaaa ben 3gundur iciyorum asiri bir bas agrisi ilac falan kar etmiyo acaba aci cehredenmi kaynaklaniyo

    Anonim

    (15 Kasım 2015 - 20:12)

    Aslinda aci cehre bas agrisi yapiyo dogru ama bol su ic hemen ardindan zamanla geciyo b

    seren

    (25 Kasım 2015 - 17:15)

    evet

   Syh

   (31 Ekim 2015 - 01:03)

   Sizde ne kadar çok negativsiniz herşeyin fazlası tabiki zarar insan bunu bağırsak temizlemek için ayda 1 kere ezip yuta bilir çokta iyi geliyor .. Her gün alınırmı 🙂

    Dilek

    (12 Haziran 2016 - 15:42)

    Arkadaşlar bende kullanıyorum inanin hiç bi zararı yok ama tabi hepimizin bünyesi aynı olmadığı için yan etki yapabiliyor baş ağrısı mide bulantısı çoğu kullanıcıya olabiliyor ama siz dozunu kaçırmıssiniz günde bitane oda akşam yemeklerden 30 dakika snra ve bol bol su ise yarıcaktir

  Mutlu son

  (10 Ekim 2015 - 03:26)

  Ben Mart ayında 117 kilo idim ve mart ayından beri diyete başladım ekmek şeker tuz kesinlikle kullanmadım artı kilo düşmanı olan gazlı içenler kesinlikle içmedim ve kilo vermeye başladığımı hissettim devamlı hareket hareket evde iş yerinde sürekli mücadele Haziran ayında bu acı cehre denilen nimetle karşılaştım ve aynı zamanda spor salonu günlük en az 800 kalori yaktım bitkiyi sadece gece kullandım gündüz iş spor aynı zamanda yüzme yeme içme çok dikkat ettim çok yoğun çalıştım şuan Ekim ayındayız ve 83 kiloyum çok şükür faydası oldumu bitkinin oldu yalana gerek yok bitkinin harekete geçme püf noktası 3 4 litre su artı 1 saat yürüyün faydasını göreceksiniz

   omurce

   (22 Mart 2016 - 15:05)

   aci cehreyi kullanipta en cok kilo verenler cevap verebilirmi

  Sezer

  (09 Ekim 2015 - 14:09)

  Bu bitki bizim köyde var zehirli diye hayvanları bile uzak tutarlardı bugün aktarda gördüm adam turkiyede yok diyor kilosuda baya pahalı iki tane yedim çok tehlikeli bir tadı var bence uzak durulması gerek

   Anonim

   (05 Ocak 2016 - 01:06)

   Bu zaten zehirli oldugu icin ishal yapiyor…

  sacmalik

  (02 Ekim 2015 - 22:38)

  Hazimsizlik ve kabiz sebebiyle bir tane cignedim. Yarim saat sonra etkisini gosterdi mide bulantisi ates ishal. Vucudunuzdaki tum suyu atiyor bile olabilir. Devam ederse acile gidip serum alacagim. Dikkatli olun ve sakin kullanmayin!

   FERAH

   (28 Mart 2016 - 01:55)

   Evet ben de iki gün çiğnemeden yuttum suyla bir etkisini görmedim . Kullanıcı yorumlarında bir çıtlatıp içileceğini okudum , gece ben de öyle yaptım, ama üç saat sonra şiddetli karın ağrısı , baş dönmesi, mide bulantısı ,kalp çarpıntısı, ateş şikayetiyle ölümden döndüm .Serum aldım , ayran içtim , üç gün halsiz yattım , kesinlikle zararlı . Arkadaşlar gece yatmadan önce üç yemek kaşığı yarım yağlı yoğurda yarım limonun suyunu sıkıp , bir çay kaşığı acı pulbiber ekleyin, sonra birşey yemeyin, sadece su içebilirsiniz, hem bağırsaklarınızı çalıştırıyor, hem kilo veriyorsunuz , hiçbir yan etkisi de yok , ama sürekli kullanın , BIRAKMAYIN. Ben dolmuşta iki arkadaşın birbirine tavsiyesini duydum tesadüfen , sonra eve gelince internette araştırdım , çok faydalı tavsiye ederim.

    Özgüll

    (12 Kasım 2016 - 10:49)

    Gündüz de kullanmak dediğn karışımı faydası olrmu bide ben emziren bi anneyim zararı olur mu

  ayşe

  (30 Eylül 2015 - 23:29)

  bu akşam yemekten sonra dört adet acı çehre tohumu aldım,(siz içerseni önce ik tane deneyin faydas olmazsa ertesi akşam dört adet çiğneyerek oda sıcaklığında suyla yutunuz) yaklaşık iki üç saat sonra önce bağırsak hareketleri oluyor, karından sesler geliyor.Daha tuvalet bütün mide bağırsaklar boşalıyor kuş gibi hissediyorsunuz kendinizi.Ama bu arada bayağı tuvalette vaktiniz geçiyor.bir gün ara ile dört tane devam edeceğim sonuçlarıda arada yazcağım:)

  cevriye

  (27 Eylül 2015 - 13:05)

  bende kullanıyorum ama hala tık yok bir gün çok tuvalete çıksan ikinci gün acı çehreyi icsenmde cıkamıyorum taki ertesi güne kadar yani iki günde bir ama tuvalete nerdeyse organlarımı teslim ediyorum oderece yani içim dışıma çıkıyor hala kilo yok ama noluyo bende anamadımya :)))

   Anonim

   (08 Aralık 2015 - 22:23)

   Kullandigim gunden beri faydasini gordum bol su

  Gul

  (25 Eylül 2015 - 03:42)

  Hiç bir yan etkisi yok bol bol su tuketin cok iyi tavsiye ederim diyet yapmayın gunde 2 tane cigneniyor bol du ile muthiş kilo verdim 98 den 83 e indim 2 haftada devammmmmmmm

   hatice

   (28 Ocak 2016 - 21:24)

   Gercekten faydasini gordun mu almak istiyorum ama yorumlardan gözüm korktu

   Pınar Kokaroğlu

   (20 Nisan 2016 - 08:42)

   Herkes bişey yazmıs ama en önemlisi ac karnına mı tok karnına mı kullanıcaz, birde hareket sart demişler ben yuttuktan yarım saat 1 saat sonra uyuyakaldıım etkisini azaltmış olabilir mi acaba

   Anonim

   (26 Nisan 2016 - 19:56)

   Meraba aktardan tam olarak ne dıe ıstemelıyım

  Anonim

  (18 Eylül 2015 - 20:40)

  Sakıııııın denemeyin şuan annem hastanelik oldu onun yüzünden koma riski bile dedi doktor serumla ayak ta duruyor sakın denemeyınnn

   Anonim

   (17 Kasım 2015 - 00:38)

   Neden? N olduki annene.?

  Anonim

  (17 Eylül 2015 - 23:58)

  Arkadaşlar ben bitkisel ilaç uzmanıyım kesinlikle tavsiye etmem kendini düşünen kullanmasın zamanla bağırsak kanseri çölyak hastalığı yapıyor lütfen kendini seven kullanmasın daha ne deyim uzun açıklama yapmak isterim ama zaman yok sadece KENDİNİZE YAZIK ETMEYİN

  Anonim

  (15 Eylül 2015 - 01:26)

  Arkadaslar bende kullaniyorum ve hala Sánci cekiyrm.. Bas dönmesi mide bulantisi da oldu ama Kilo verdiriyo.. Sakin gündüz icmeyin valla vc cikilmiyo

   zeliha

   (30 Kasım 2015 - 20:18)

   evet dgru

  zeynep

  (01 Eylül 2015 - 19:07)

  Sakin kullanmayin acillik olldum ishal bas donmesi kusma doktor delimisin dedi saglik gibj varmi ya birakin kilolu kalcam

   Anonim

   (15 Eylül 2015 - 21:15)

   Bende hiç etki etmiyor malesef

   Anonim

   (09 Ekim 2015 - 22:57)

   Valla ben ucgundur kullaniyorum tik yok

    ennur

    (05 Kasım 2015 - 17:55)

    İlk gün karnım patlayacakmış gib şişti ertesi gün kendimi çok iyi zinde hissettim bol yürüdüm cok şükür iyiyim aktardan azlinız tavsiye ediyorum

    Tkd

    (10 Kasım 2015 - 23:17)

    Bende 4 saat önce aldım bi etkisi yok

  canan

  (29 Ağustos 2015 - 09:47)

  bende üç haftadır kullanıyorum acayip bulantım oluyor ve hiç bir sey yiyemiyorum bıraksammı acaba

   Anonim

   (03 Eylül 2015 - 20:32)

   sakin birakma tavsiyeederim

   öykü

   (16 Eylül 2015 - 20:00)

   10 yasindaki kız çocuğuna zararlımı biraz şişman da kızım

   BURCU

   (31 Ekim 2015 - 09:09)

   MİDE BULANTISI EVET YAPIYO BEN UZUN ZAMANDIR ARALIKLI KULLANIYORUM HERHANGİ Bİ ZARAR GÖRMEDİM

   Anonim

   (08 Nisan 2016 - 01:29)

   O siselerdeki bi ise yaramiyo.halamda vardi. Daha oncede onu kullanmistim. 10 dakikada bir tuvalet. Sisedekinden ictim iki aksam 3 er tane. Ters etki yapti. 3 saat once halamdakinden icim dedim sahte felan yorumlarini okuyunca. 2 tane aldim. Saat suan gece 02:20 ve korkudan yatamiyorum yarak batar diye. Afedersiniz baka nasil anlatcagimi bilemedim ama adami g…n isetiyo resmen

  Büsra Şahin

  (23 Ağustos 2015 - 02:34)

  Arkadaşlar o kilo verdim diyenler kilo verdiklerini sanıyorlardı asıl nda o bağırsak bboşalması ve su kaybı aman dikkat teyzemde adlandırılan 3 ay kullandı ilk haftalarda masumca kilo verdirdigini zannettiği acı çehre bir zaman sonra tuvaletinizi kontrol edemez hale getirdi teyzem sizden habersiz tuvaletinizi yapıyorsunuz ama haberiniz olmuyor gece yatağı batirmalar yolda yürürken hiç farketmeden altına yapmaları aman ha sakin diyim öyle bise olsa zaten bangır bangır haber olur acı çevrenin zararı çok arkadaşlar ben uyarımı yapım vebali üstünden atimda

   sarcan

   (05 Eylül 2015 - 23:08)

   kardeş ben kullanıyorum ama söyledğin şeylerin hiçbirisi bnm başıma gelmedi insanları yalan yalnış bilgilendirmeyin..

  Anonim

  (19 Ağustos 2015 - 03:47)

  Ben kabizlik icin almistim 1 ay ictim gunde 2 tane zayifladim ve arkadaslarima aci cehre ile zayifladigimi soyleyince onlarda kullandi fakat onlar memnun kalmadi kisiye gore yan etki yapabilir gece icin ve bol su tuketin ishal yaptigi icin su kaybi yapiyo gunduz icip insan icine cikmayin sakin sesler yanlis anlasilabilir

  hatice

  (13 Ağustos 2015 - 20:19)

  ben kullandım hiç sancı çekmedim 5 kilo verdim 1 ayda

   burak

   (18 Ağustos 2015 - 13:46)

   merhaba nasıl kullandınız bende kullanıyorum ama nasıl kullanılıyor

    ismail

    (01 Kasım 2015 - 10:42)

    2 veya 3 gunde 1 sadece aksamlari cigniyip yutun ustunede 3 veya 4 bardak suicin yavas ve saglikli sekildi azar azar kilo verirsiniz ayriettten ise baya ise yario sik sik wc ye gidilio kabizlik sorununu cozuyo

   nalan

   (21 Eylül 2015 - 22:17)

   Bu tohum nasil kullaniliyor

   anonim

   (22 Ekim 2015 - 10:47)

   Evet bende kullaniyorum ama zayiflamak icin deyil de kabizlik cekinci hemën gidip bir tane alip igcene cigniyorum ustune de buyuk bardak su iciyorum 3 saat sona tuvalete zor yetisiyom yani bu otu kullandiniz an evden cikmayin ô kadar soyleye bitirim.

   eylul

   (27 Ekim 2015 - 12:11)

   Nasıl kullandınız acaba o bir ay boyunca

  Beyzanur

  (11 Ağustos 2015 - 12:32)

  Merhaba Ben 14 yasindayim 90 kiloyum sadece gobek kismim kilolu aci cehreyi kullansam faydasi olurmu ve patates haslama diyetiyle beraber ?

   bahar

   (14 Ağustos 2015 - 22:40)

   Canim yasin cok küçük doktora danis

   Anonim

   (28 Ekim 2015 - 00:12)

   Acı çehre sakin kullanma ben kullandim ve çok pismanim bugunde ictim ve suann asiri derecede agrisini cekiyorumm birdaha agzima surmem…

  aysu

  (11 Ağustos 2015 - 09:06)

  11 08 2015bugun benin dogum gunum yeni sasima zayifliyarak girmek istiyorum Bende 86 kg boy152 hergün yazacak

  ayse

  (11 Ağustos 2015 - 02:07)

  Suan çok kötüyüm ne yapaalirim tekrar kabizolmak icinnn acil

   Ilknur

   (15 Ağustos 2015 - 18:04)

   Cehreyi bırak bol su iç geçer bendede oldu aşırı sancı wc den çıkamadım bıraktım bir gün sonra düzeldi

    Glsm

    (04 Ekim 2015 - 23:26)

    Ben bir kere ICTIM acayip ishal oldum. Geçer mi ya çok korkuyorum. Babama söylesem vurur beni

     burcin

     (26 Mart 2016 - 10:02)

     sakin kulanma olumden dundun

   Anonim

   (14 Ekim 2015 - 00:44)

   Leblebi ye

   anonim

   (24 Kasım 2015 - 11:57)

   nar ye

   deli

   (10 Aralık 2015 - 20:53)

   tatlı çehre yiiiii…. 🙂

  Yiğit

  (11 Ağustos 2015 - 00:46)

  Valla arkadaşlar sözde benim hatun bunla 10 kilo vermiş 2 gündür kullanıyorum işten kovuldum saat 2 ve ben hala malum yerde aman dikkat

  Deneyin

  (10 Ağustos 2015 - 22:20)

  Yorumlara bakınca herkeste farklı etki yapmış ben de bugün ilk kez kullandım evet baya tuvalette zaman geçirdim ama kusma ateş falan yok. Bir kere deneyin kötü olursanız bırakırsınız.

   Anonim

   (15 Eylül 2015 - 21:18)

   Bana niye bişey yapmıyo 🙁

  ozcan

  (07 Ağustos 2015 - 16:51)

  siskinlik ve isalden başka birsey yapmadı ben kabızlık a ii gelecek sanmitim hiç faydası yok

  Simge.

  (01 Ağustos 2015 - 23:33)

  Ben de kabızlık için tavsiye üzerine aldım .ilk gün sadece aksam 1 tane tohumu aldım bi etkisi olmadı ama ikinci günün akşamı 2 tane aldım .gece sancı ve mide spzmi ile uyandım bidaha kesinlikle almam demistim .sonrası etki etmeye başladı .Gündüzleri yürümeye bile halim olmazdı tohumu almaya başladığımdan beri çok rahatım .Halsizligin aksine iyi geldi.

  alykmslm

  (01 Ağustos 2015 - 17:07)

  ilk kez kullandım ishal oldum sakın kullanmayın

   Sedef

   (03 Ekim 2015 - 11:55)

   Zaten ishal için kullanılıyo XD

    Sema aktar

    (17 Ekim 2015 - 14:59)

    Ne kadar garip bi durum :))) bi urun kullaniyo ne icinnoldugunu bikmiyo. Alemsiniz yaa

     arzum

     (15 Mart 2016 - 22:54)

     Aynenn

    Anonim

    (17 Ekim 2015 - 23:15)

    :)))))))))

  aytül

  (31 Temmuz 2015 - 23:38)

  arkadaş tavsiyesiyle aldm vede araştırdım ve bir büyük birde küçük aldm yuttum allah muhafaza insanın kendine yaptıgını alem toplansa yapamaz kimse kullanmasn

   sevda

   (20 Ekim 2015 - 00:06)

   arkadaşlar bağırsaklarınız düzenli çalışmıyorsa 2-3 tane dişlerinizin arasında çok iyi çiğneyin ve ardından büyük bardak su için rahatlatıyor.ama yutmayın spazm yapıyor.su kaybı için 3-4 lt su için ve yürüyüş yapın diyete gerek bile yok kilo veriyorsunuz.özellikle göbek bölgeniz eriyor.ben kendimi bildim bileli kabızlık problemi yaşardım 1 aydır kullanıyorum sabah-akşam 3 adet çiğneyerek yiyorum 5 kg verdim ve spazm mide ağrısı yaşamadım eğer ishal olursanız sadece akşam yemeklerinden önce kullanın.unutmadan acı çehreyi yemeklerden önce yemeyi unutmayın

  anonim

  (30 Temmuz 2015 - 16:42)

  insanlık ayarlarım bozuldu:(

  Anonim

  (29 Temmuz 2015 - 14:56)

  Ben 1 aydır kullanıyor um 2 tane içiyorum akşamları günde 4 litre su tüketiyorum 6 kilo verdim

  Yeliz. Çorum

  (27 Temmuz 2015 - 23:31)

  Ya bide hemşire olcam ark.tavsiye etti iki tohum cignedim resmen aci degil zehirr köylere asiya giderken içtim içmez olaydim herhalde tüm organlarını wcde bırakıp çıktım ne var ne Yom boşaldı içimden iyi hosta sancı kramplar doğumdan beter yanı inanın öğlen içtim gece oldu hala sancı mHvoldum

   funda

   (28 Ağustos 2015 - 22:30)

   :)))

   Anonim

   (05 Eylül 2015 - 21:13)

   :)))

    anonim

    (14 Mart 2016 - 20:46)

    çatladım gülmekten☺

   Anonim

   (29 Eylül 2015 - 22:41)

   Can’ım ne gerek var bırakın kikoku kalın sizi beğenen öyle beğenmiştir

    kbş

    (31 Aralık 2015 - 23:38)

    Aci cehreye baslamadan önce rejim yaptim ve 17 kilo verdim. Suan kullaniyorum ancak rejimi biraktim sadece geldigim kiloyu koruyorum cehre sayesinde. Evet şişlik ve gaz yapiyor ama ardindan gidiyor hepsi hergun olmazsa bile bikac gunde bi kullanin

   ayla

   (20 Ekim 2015 - 22:16)

   bende bu gece içtim gacur gucur sesler ama ağrı yok fakat ishal yapıyor ama rahatladı sanki mipdem o kadar gazmı varmış içimde ama hergün kullanmam sadece evde olduğumdan emin olduğum zamanlarda

   eda

   (30 Mayıs 2016 - 23:01)

   Hiç bir faydasını göremedim tam tersi kabız oldum. Kim nasıl kullandı da wc ye çıktı yazarsaniz sevinirim

   eda

   (30 Mayıs 2016 - 23:05)

   Hiçbir faydası yok ne wc ye çıktım ne de başka bişey.kandırmaca

  alper

  (27 Temmuz 2015 - 17:07)

  karın ağrısı ve gaz yapmaktan başka hiçbir etkisi yok…

   Anonim

   (11 Ocak 2016 - 20:37)

   Aynen katılıyorum bol bol sancı mahfoldum

  Songul

  (25 Temmuz 2015 - 08:02)

  Bn bir ay boyunca aci cehre cayi ictim 5 kilo verdim bi zararini gormedim. Tek sıkıntı var icince wc ye ck ihtiyacınız oluyo onun dışında cok güzel ramazan ayinda biraktim icmedim ama simdi yine aldim kullanicam. Bunyeden bünyeye degisiklik gosteŕebiliyor. Cevremdeki bazi kisilerde ise yaramadi ama bnde yaradi herkesin kendi fikri.tesekkurler

   MELİKE

   (28 Eylül 2015 - 15:22)

   Merhaba acı çehre tohumu ile çayı fark ediyormu acaba çayının içinde başka bitkilerde varmış ama tohumuınu kullandım evet wc den çıkamıyorsun gaz ve şişkinlik cabası 3 gün kullandım ama mahvoldum ilk gün normaldi sonra kötü oldum ve 2 kilo verdim okadar tuvalete gitmeye az bile aslında çayını denesemmi diye düşünüyorum

  erkan

  (24 Temmuz 2015 - 12:27)

  cok gereksız bı şey

  Büşra

  (21 Temmuz 2015 - 07:38)

  Arkadaşlar bende kullanmak istiyorum yan etkisi varmi

   Anonim

   (17 Ağustos 2015 - 10:13)

   Ben bir haftadır kullanıyorum ishal yapıyor doğru ama 2kilo verdim sandığa doğru bunla olmasa kiloda verilmez içini temizliyor gıdaların vücutta fazla kalmadan atılmasını sağlıyor aldıktan 3 veya 4 saat sonra hareket başlıyor o zaman zarfında dışarı çıkmayın bol su tuketin

   Anonim

   (18 Ağustos 2015 - 01:43)

   Kullanıyorum herhangi bir yan etki görmedim sadece ilk başta wc den çıkamıyorsun sadece akşamları alıyorum dışarı çıkacaksam almıyorum bol su ile kullanmak lazım haftada üç yaya dört gün yetiyor ben dört ayda on üç kilo verdim

    Anonim

    (26 Ağustos 2015 - 23:56)

    Peki ben 2 gundur kullaniyorum bu ishal durumu nezaman duzeliyo 1 ay ishal suruyomu mesela 1 ay kullansak ?

   Anonim

   (20 Eylül 2015 - 22:45)

   Bu ilaç zararlimiya

   Anonim

   (30 Ocak 2016 - 15:58)

   çok fena ya wc ile akraba oluyorsun

  zuleyha

  (17 Temmuz 2015 - 02:36)

  1 aydir kullaniyorum 7 kilo verdim cokda memlunum

   selen

   (17 Eylül 2015 - 11:48)

   Nasıl kullaniyosun acaba ben çalışıyorum gündüz alsam sorun olurmuki

  Xxxx

  (13 Temmuz 2015 - 15:16)

  Aci cehre tohumunu aktar tavsiyesi uzerine sadece bagirsak problemimden dolayi aldim. bu bitkiyi bence sadece kabizlik problemi cekenlerin aksamdan alip sabaha tuvalete rahat cikmalarini saglayabilecek kadar kullanmalarini tavsiye edebilirim. Bana aktarin soyledigi ilk gun 4 adet al, sonra sabah 1 aksam 1 adet tohumu cigneyerek bol su ile ic oldu. Bi kac gun denedim ama midemde hafif agri hissedince biraktim simdi sadcee kabizlik problemim olunca 3-4 adet iciyorum. Bir nevi musil etkisi yaratiyor, bu yuzden cok sık alinmasa daha iyi olur diye dusnuyorum..

  Burak

  (09 Temmuz 2015 - 21:03)

  Arkadaslar sakın sakın kullanmayın ilk iki üç seansta faydalı ama sonrası felaket baş ağrısı mide bulantısı yanma halsizlik ve daha sonra tekrar şişkinlik yapıyor uzun zamandır kullanıyorum

   muko

   (26 Ağustos 2016 - 09:58)

   madem kötü niye uzun zamandır kullanıyon

  pınar

  (08 Temmuz 2015 - 13:32)

  bi kaç gün ben bu illeti kullandım memnun kaldım ama.dün ilk kez beni fena yaptı acillik oldum midem şişti kusmalar ishal kabızlık.doktorun dediğini kesinlikle bnunu sakın bir daha deneme dedi tehlikeli çanları bana çaldı.asla bir daha kullanmam.

   hüzünlü son

   (13 Kasım 2015 - 17:53)

   ölümden döndüm sakin içmeyin zahmet falanda yok bir hafta içtim hergün bak ağrısı kusma Songül hastanelik oldum resmen ölümden döndüm ona rağmen bir kilo bile vermemiş….

  Arzu

  (05 Temmuz 2015 - 12:54)

  Yorumlar beni çok ürküttü iyi yorum sayısı çok az şuan aşırı kararsızım başlasam mı başlamasam mı?çok istiyorum zayıflamayı 8 kilo fazlam var 3 aydır hergün yürüyüş yapıp yememe içmeme çok dikkat ediyorum günde 3 litre su içiyorum ama sadece 7 kilo verebildim halen fazlam olduğu için vücudumdan Tiksiniyorum şu acı çehre çay şeklinde bendeki napsam başlasam mı yoksa hiç bulaşmasam mı??

   Melek

   (14 Eylül 2015 - 00:46)

   Ben 2 ay boyunca günde bir tane çiğneyerek içtim, zayıflamama yardımcı oldu. Her bünye farklı tepki veriyor, deneyerek hareket et. Ben 1-2 ay ara verdim şimdi gene başladım. Maksimum sabah 1 akşam 1 al ama fazla alma fena yapar.
   İçeceğin zaman evden çıkmamaya gayret et

  Çilem

  (03 Temmuz 2015 - 08:10)

  Ben bugün 2 tane aldım ve midem çok kötü sürekli tuvalete gidiyorum bir dsha almam ama bugün kullandığım çok sıkıbtı olur mu acaba ?

  Çiler

  (03 Temmuz 2015 - 03:10)

  Bugun 5 gibi iki tane cigneyerek yuttum bol su ictim ama aradan 11 saat gecmesine ragmen halaaa tik yok anlayamadim

   Anonim

   (23 Ağustos 2015 - 20:03)

   İlk 2gun bende 2ser tane cignedim bi şey görmedim. Bugün kahvaltıdan sonra 3tane cignedim suyla yuttum.1 saat demeden etkisini gösterdi.bu saat oldu hala tuvaletten çıkamıyorum

    humeyra

    (12 Haziran 2016 - 00:10)

    Bende kullandım b n da iyi geldi arkadaşlar iyi değil dediler bıraktım ama yine başlamayı düşünüyorum

   Sülbisch

   (23 Ağustos 2015 - 22:52)

   Tavsiyem Yemeğin üzerine kullanın ve çiğneyin mutlaka

    Deniz

    (15 Kasım 2015 - 12:45)

    Yemeğin üzerine kullanın etkisini o zaman gösteriyor.

  aleyna

  (02 Temmuz 2015 - 02:19)

  Sakın kullanmayın ölüyorum 5 saattir sancı çekiyorumm

  ede

  (01 Temmuz 2015 - 11:50)

  5 tane yedim 1 saat wc den çıkmadım

  tembel bagirsaklar

  (30 Haziran 2015 - 00:01)

  3 tanesi çiğneyerek içtim sırf bağırsakları Harun hur ul sescikardivesirf gaz

  kardelen

  (28 Haziran 2015 - 16:43)

  bende kullandım inanın karnım resmen balon şişiriyomuş gibi şişdi gerildi hiç wc ihtiyacı olmadı aksine wcye 2 gün çıkamadım asırı gaz sorunum oldu onu bile zor atabildim bilemiyorum kimi arkadaslar memnun ama ben hiç memnun kalmadım

   Anonim

   (07 Ocak 2016 - 11:56)

   Elli kisi denedik iki saat sonra direk lavabo

  tuba

  (24 Haziran 2015 - 23:17)

  Bu yorumlar ne zaman yapıldı Bilmyrm ben bi kaç gündür yutuyrm aslında bi arkadastan tavsiye alarak başladım yakını bununla kilo vermiş kiloma daha bakmadim ama veriyrm sanrm tohumu kırıp yutun etkisini kısa sürede gostryr bol su için

  Anonim

  (22 Haziran 2015 - 02:57)

  Ben 3 defa aldım duzenli alamıyoru
  M işe gittigim icin faydası olurmu olmazmı merak ediyorum acıkcası endişeliyim yan etkisi olurmu vücudu susus birakırmı suyu bol tüketsemde rica etsem cevaplarmısınız kilo vermeyide çok.istiyoru

  Duygu

  (21 Haziran 2015 - 03:06)

  Sakın kullanmayın ilk gün 3 tane su ile beraber içtim şimdi wc den çıkamıyorum saat gece 3:30 …

  Selma.

  (20 Haziran 2015 - 05:56)

  Arkadaşlar gece 11 de aldım .2:30 uykumdan kaldırdı bu acı çehre .sabaha kadar kaç kere lavaboya gittim saymadım .uyku falan yok anlıycanız.Cok pişman oldum kullandığıma miğde bulantısı,Bağırsak gürültüsü yedi bitirdi beni:(.

  salih

  (18 Haziran 2015 - 18:09)

  bir arkadaşım 2 adet kuru tohumdan verdi gece 11 de iki bardak suyla aldım sonrası 1 saat sonra gurultu sesiyle başladı herşey resmen musluktan su akar gibi akıyor tüm suyu nerdeyse boşaltıyor bu arada su ihtiyacı duyuyorsun 3 lt su içtim bağırsakları temizledi kalorifer peteklerini temizler gibi şişkinlik kalmadı etkisi 12 saat devam ediyor evden çıkmayın hafta sonları deneyin hergün belki zararı olabilir ben kilo için kullanmadım ama yakın zaman böyle temizlenmedi vucudum rahat nefes alıyorum kişiye göre etki değişebilir nihayetinde dalında bitki su kaybından başka zararı olmayabilir su içerek telafi edebilirsiniz birde takıntısı olanlara rahatsızlık verir zararlımı faydalımı diye düşünür kendi kendini hasta eder.

  İskenderkorda

  (18 Haziran 2015 - 01:46)

  Bende her kullanımdan sonra ishal yapıyor anlayanadım

   Anonim

   (21 Ağustos 2015 - 09:40)

   Ben de kulandim sonu kutu hastalıklar icikiyor hec sağlık problemi yok ken başladı zarazi cok sonrada ortaya cıkar benim gibi şimde bilmiyorsunuz sonradan ortaya cıkar hastalikler

   nevruz darendeli

   (02 Eylül 2015 - 10:12)

   ben birkez kullandım oda kabızlık için akşam yemekten sonra 2 tane aldım ve wc çıkamadım.zaten bu tohum bağırsakları hareketlendiriyor bu bir yan etki deyil ama kilo verdirmiyor uzun süre kullanıldığında kesinlikkle vücudun direncini düşürür.bu bitki yağ yaktırmıyor arkadaşlar su kaybettiriyor oda kas kaybına yol açıyor uzun süre kullanıldığında zaralı olucanı düşünüyorum

   Anonim

   (03 Nisan 2016 - 06:16)

   Ya siz oyle diyosunuzda bende tavsiye uzerine iki gecedir kulaniyom gaz sikismasindan hastane gtim geldim tik yok ancak sislik mide agrisi gaz cikaramiyom gegiremiyom kustum bi de serum taktilar git ya bu ne

  elmas

  (17 Haziran 2015 - 09:57)

  Kilo verme durumu yok ama surekli bi karin gurlamasi isal soz konusu

  hülya

  (16 Haziran 2015 - 23:26)

  Ben 98 den 93 e düştüm 3 tane acı çehreyi eziyorum sarımsak dövecinde 2 büyük su bardağıyla su içiyorum üstüne 2 gün arayla içtim müthiş bısey ıkadar şey yaptım olmadı bunda olcak inşallah

  sema

  (11 Haziran 2015 - 21:48)

  Igrenc otesi bisey arkadaslar sakin yemeyin ölerek kilo mu wercez resmen öldürdü benı bu igrenc bitki ustelik ilk kez aldim bi tane cignedim gerisini anlatmama gerek yok

   sinem

   (24 Haziran 2015 - 23:10)

   Bende ölüyordum sakın kullanmayın

   Anonim

   (01 Temmuz 2015 - 23:36)

   Acı cehrenin zararları ne ola bilir

   Anonim

   (09 Temmuz 2015 - 00:01)

   Biraz da nasıl kullanıldığına bağlı. Bende ilk alışımda sizin gibi düşündüm. Daha sonralarda 3 tohumu ezerek meyve suyu ile yuttum. 2 saate etki gösterdi.

   Anonim

   (24 Temmuz 2015 - 17:36)

   YOO BEN KULLANIYORUM 6 KILO VERDIM BIRBUCUK AYDA COKTA MEMNUNUM

   Anonim

   (29 Temmuz 2015 - 22:56)

   Bildigim kadarıyla cignenmiyor

    Haluk

    (04 Ekim 2015 - 21:18)

    Cigniyosun bol su kullanın her gün kullanmayin

    Anonim

    (29 Mart 2016 - 06:53)

    Ben sabah öğlen akşam 6şartane yuttum çöktü oldum midem yanıyor akşam hiç uyumadım ve şuan kendimi kötü hissediyorum neyapmalıyım

  Anonim

  (09 Haziran 2015 - 00:55)

  Bir haftadır acı çehre tohumu kullanıyorum ne kilo verdim nede başka birşey oldu devam etmelimiyim yoksa bırakmalımıyım bilemedim hiç tık yok

   büşra

   (29 Temmuz 2015 - 18:53)

   Aynen bende faydasını hiç göremedım

  ozlem

  (06 Haziran 2015 - 09:11)

  Bende ictim fakat hic bir ise yaramadi.siskinlik ve agri verdi sadece

   Anonim

   (10 Eylül 2015 - 18:47)

   Aynen gaz ve sancı sadece

  Anonim

  (03 Haziran 2015 - 20:31)

  Ben ilk defa içtim beni cabuk eritecek. Gİbi

   Anonim

   (03 Temmuz 2015 - 04:43)

   Yerinde olsam kullanmam çünkü Zararlarını okudum ayrıca mesela 1 hafta kullandın ve bıraktın verdiğin kiloları geri alırsın ve çok Ağrı veriyor TABII SENIN KARARIN

  durdane

  (03 Haziran 2015 - 12:34)

  bende kullanıyorum bir cok faydasını gördüm ama iki üc gündür bir faydasını göremedim nedendir anlayamadımda kurusunuda kullanmıyorum yaşını içiyorum acaba sonradan kullanmaya devam etsem faydasını görürmüyüm birde ben normal çeşme suyu ile içiyorum oda ılık acaba devam etmelimiyim arkadaşlar

   merve

   (29 Haziran 2015 - 22:42)

   canım surekli kullanman halinde vucudun buna alısıyor bu yuzden fayda saglayamıyor bi süre ara verirsen devamında kullanman fayda sağlayacaktır

   melek

   (02 Temmuz 2015 - 13:08)

   Merhaba bende yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum ve tam 7 kilo verdim sadece aksamlari alıyorum ve aldıktan sonra mutlaka egzersiz yapıyorum bu daha çabuk etki etmesine sebep oluyo aldığınızda mutlaka bol su tüketin ve hareket edin faydasını goruceksiniz tekrar

  Anonim

  (02 Haziran 2015 - 15:16)

  ben yeni kullanmaya başladım acı cehre cayını hiç şikayetim yok lava boya cıkıyorm yemeklerden 3 saat sonra işallah zayflarım

  ozlem

  (02 Haziran 2015 - 13:35)

  arkadasın tavsıyesıyle kullanıyorum.yararlarınıda arastırarak kullanmaya basladım.ılk kullandığımda tok karınla 1 tane aldım.fazla ağrı yapmadı.fakat dıyare oldum.ıkıncı aldığımda bır buyuk ve bır kucuk aldım.gece şiskınlık mıde bulantısı dıyare ve gaz sancısı yaptı.üzerınden 36 saat geçtı.sabah yemek yıyemedım.oğrend de yıyemedım.suan mıdemı çok rahatsız hıssedıyorum.ve mıdem bulanıyor.bırdaha içmemeyi düşünüyorum.zaten gunde 2,5lt den fazla su ıcıyorum.
  1ltsını karbonatlı içiyorum.yanı alkalili 2 haftada 2 kılo verdım.bence alkalı yada sırkelı su acı cehreden daha etkılı.ustelik acı cehre gibi olumsuz yan etkılerıde yok.

  cemile taş

  (30 Mayıs 2015 - 15:48)

  ben 10 gün oldu 4 kio verdim çokta mutluyum

   anonim

   (27 Haziran 2015 - 22:14)

   Her gün mü alıyorsunuz? Günde kaç kere? Yemekten öncemş sonramı

   Çağla

   (01 Temmuz 2015 - 21:48)

   Başka bi diyet yaptın mı peki

   valy

   (04 Temmuz 2015 - 10:51)

   Nerden aldiniz?

   Ayşe

   (04 Ağustos 2015 - 19:53)

   Peki ondan sonra nekadar verdiniz

   Anonim

   (02 Eylül 2015 - 23:13)

   Bı zararı oldumu pekı nasıl kullandınız

   Gamze

   (13 Eylül 2015 - 00:26)

   Tohumunu mu ictiniz ve nasıl kullandiniz

  Anonim

  (26 Mayıs 2015 - 19:32)

  KesinLikle içmeyin karın ağrısından ölüyorum mide bulantısı ter çok kötü yapıyor elim Ayağım halsiz Bıraktı

  kars

  (24 Mayıs 2015 - 21:08)

  Ben 15 gün içtim 4 buçuk kilo verdim

   Yağmur ))

   (21 Eylül 2015 - 23:53)

   Nasıl iciliyor? Siz nasıl kullandınız

  deniz

  (22 Mayıs 2015 - 20:10)

  Ben yedim yan etki yapmadi

   tulay

   (11 Haziran 2015 - 12:22)

   mıde bualantısı ıshal asırı oluyom

   tulay

   (11 Haziran 2015 - 12:27)

   mıde bualantısı ıshal asırı oluyom

   amma cok rahatladım tşkler

  drs

  (22 Mayıs 2015 - 12:08)

  yedim 2 saat sonra etkisini gösterdi

  İsmail

  (22 Mayıs 2015 - 04:06)

  Ben 2 gündebir aksam11 de 3-4tane çiğniyorum ve 1lt su içiyorum çok faydasını gördüm bende kilo sorunu pek yok fakat gaz ve kabızlığa birebir fayda görmüyorum diyen (aktar söledi) 5-6 taneyi aynı anda 2 gün ard arda yap dedi ben yaptım fayda gördüm teşekkürler…

   saadet

   (05 Temmuz 2015 - 00:45)

   Sakin kardesim 3-4tane al tavsiyesinde bulunma kimseye ben 2 tane aliyorum aksamlari sabaha kadar mide bulantisindan ve ishalden öluyorum cok almayin cok tehlikeli

  pikachu

  (21 Mayıs 2015 - 23:12)

  Valla çiğneyerek yemeyin iğrenç bi tadı var.mümkünse ezip bişeyle karıştırıp tüketin.kesinlikle akşam tüketin vc yide yanınızdan ayırmayın )).benim midem nerdeyse ilk defa bu kadar temizlendi diyebilirim.ne var ne yok atıyo.kolay gelsin

  Anonim

  (21 Mayıs 2015 - 22:14)

  Tableti yerine gerçek tohumunu çiğneyin 2-3 tane bol suyla bence. Ben kullanıyorum.

   Anonim

   (06 Mart 2016 - 13:38)

   anonimmisin nesin bir yorumun ötekini tutmuyor bence sen yorum yapma artık amacın ne senin anlamadım

  sena

  (20 Mayıs 2015 - 01:42)

  Yardm edebilir misiniz suan komalik oldum hafif kendime geldim kqcgundur kullamyorum hicbir ise yarqmiyordu bu gun kullandim saat 02:15 gece uykumda bas donmesi bulanti ile uyandim nefes alamiyorum hala kusma oshal kisma ishal ates ter dokuyorum titreme oluyor bayildim soguk su ile kendime hafiften geldim ama uzaninca yine basliyor saat 03:00 oldu hala cok kotuyum ne yesem hafifletebilirim etkisini

  ayşe

  (17 Mayıs 2015 - 19:37)

  arkadaşlar çiğneyerek üç tane yuttum birbardak su içtim ateş basmaya başladı ve midem bulandı karın arısı çektim sonrada bağırsaklarım arğrıdı vehiç kilo veremedim onan işeyaramadı.

  Özlem koca

  (10 Mayıs 2015 - 23:49)

  Ben de 1 aydır kullanıyorum acı Çehre tohumunu ilk bir kac gun ishal yaptı tuvalete cukardi sonraları bulantı ve simdilerde de siskinlik ve tuvalete cikamiyom acaba kullanmalimiyim 1 gram bile veremedim bol su içtim ama sonuç yok

   şule

   (02 Haziran 2015 - 18:23)

   özlem hanım ben acı cehre kullandım aynı sizin yasadıklarınızı yasadım sonrasında asırı ishal ve halsizlik oldu bıraktım kilo verdim ama verdiğim kilolarımı yagdan degil kastan kaybetmişim sonra herbalife ile tanıştım ve cok memnun kaldım size de tavsiye ederim ve kullanmak isterseniz yardımcı olurum.

    dilek

    (04 Temmuz 2015 - 16:48)

    Selam ben 2yıldır herblife kullandım zararı yok sandımmemnun olunca sattım ama Yavaşça sinsice siz farketmeden sizi Ölüme götürüyor benim kaslarım kalmamış herblife içtiğim için Enson kalp ritmimi bozdu kalp kasına kadar eritiyor geceleri kalp uçtuğu için yataktan Kalktım ölcem sandım en son gün içinde ara ara yakaladı bu sefer ölecem dedim bıraktıktan bir yıl sonra iyileştim hiçbir ürününü çayını bile almayın ne olur kilolu kalın ama herblife içmeyin inanmayın para onlar için onemli siz umurlarında değilsiniz

    Anonim

    (04 Temmuz 2015 - 16:51)

    Herblife benim kalp kaslarıma kadar zarar verdi sinsice öldürüyor bıraktıktan1yıl sonra sağliğima kavuştum güvenmeyin

    Anonim

    (04 Temmuz 2015 - 21:08)

    Ya ben aci cehrden dolayı erken adet oldum

    Ayse

    (01 Ağustos 2015 - 22:56)

    Herbalife bir arkadaşım kullandı çok güzel zayifladi ama bırakınca iki katını aldı.

  aliye

  (01 Mayıs 2015 - 17:57)

  Bende içtim ama daha hiç lavaboya çıkmadım acaba etki mi etmiyor

   Anonim

   (10 Mayıs 2015 - 14:46)

   Bunun sahteside varmış benim de ilk aldığım fayda etmedi .. bidaha başka yerden aldim . Şimdi lavabodan cikmiyorum

   sevgi

   (04 Temmuz 2015 - 17:55)

   5 veya 6 tane ciğne tuvaletin yanında nöbet tutarsın

  yaren

  (27 Nisan 2015 - 13:24)

  ben bir haftadir kullaniyorum.cokta memn aunum calistigim icin sqdece aksamlari 3 tane kullaniyorum o kadar zayiflama haplari kullandim hic birinden bi sonuc alamadim bunla basaracagim…

   mrt

   (15 Mayıs 2015 - 19:45)

   YAHU Manyakmısınız siz zayıflama hapı nedir ya neden kendinize eziyet ediyosunuz.

  nihat

  (21 Nisan 2015 - 00:50)

  Kardeşlerim, cehrebtohumu,nu ezin üç tane yeterlidir.yarım çay bardağı su veya sütle bir çay kaşığı balla karıştırarak yemekten hemen sonra günde bir defa için,zayıflamanın yanında VARSA BÜYÜ ONUNDA ALLAHIN İZNİYLE KURTULACAKSINIZ,YUKARDAKİ KARDEŞİMİZDE BU BELİRTİLER VAR DUYGUSALLIK KUSMA BUNA İŞARETDİR,SELAM VE DUA İLE

   Zuzu

   (22 Mayıs 2015 - 22:51)

   Yorumunuz dikkatimi çekti.Ben kullandığım günün ertesi depresyona girdim anında.Halsizlik,sürekli uyuma,istahsizlik ve istifra..2 günün sonunda kestim kullanmayı ve etkisi geçti.Siz bu büyü olayını bir kaynağa dayanarak mı yazdınız acaba Nihat bey? Çünkü kuzenim bana tavsiye etti ve bendeki şikayetleri duyunca ağzı açık kaldı.Çünkü o hiç birini yaşamamış.Cevaplarsanız sevinirim..

  Anonim

  (15 Nisan 2015 - 00:50)

  Sakın yemeyin ben oluyorum bas agrisi karin ve mıde agrisi kusma oldu neden acaba duygusallık da oldu

   Anonim

   (21 Nisan 2015 - 03:24)

   Benimde öyle oldu az kalsın ölüyordum midem yirtilacak kadwr ağrıdi ve ardından mide bulantısı başladı ve kusma oldu ve siddetli baş agrisi yaşadım ve yuruyemez hale geldim.. kusmasaydım midemi yıkayacaklardı serumla yırttım sağlığıñı dusunen icmesin zehirledim çünkü en sağlıklisi duzenli spor ve yediklerine dikkat etmek saglik bir kere geliyor bana böyle yan etkisi oldu bazılarına dokunmaya bilir ama bence kimse kobay değil sağlık önemli arkadaşlar…

    Anonim

    (07 Temmuz 2015 - 03:15)

    Alısıyorsun sonra

   Anonim

   (10 Temmuz 2015 - 02:38)

   🙂

  suna

  (05 Nisan 2015 - 18:30)

  acaba bizim yediyimiz hormonlu gidalar kadarmi zararli

   cemile taş

   (30 Mayıs 2015 - 15:48)

   ben 10 gün oldu 4 kio verdim çokta mutluyum

    necla

    (13 Haziran 2015 - 16:00)

    dün ilk defa denedim ölüyorum sandım çarpıntı mıde bulantısı ve sonrasında ishal sakın denemeyin arkadaşlar…

     elif

     (22 Temmuz 2015 - 00:48)

     onunda sahtesini çıkardılar etki görmeyen arkdaşlar. acı cehreye benzeyen bitkiyi karıştırıyolar bir cogunun içine bilginize. talep baya cok ee onlarda haklı parayı nasıl kırarız diye 🙂

    Anonim

    (23 Haziran 2015 - 18:40)

    Arkadaşlar bunun sahtesine dikkat edin ben biyerden aldım sahte çıktı üstelik kilosunu üç yüze veriyorlar dikkatli yerseniz çok faydalı

     Anonim

     (10 Ağustos 2015 - 09:57)

     Bende dün aldım aktardan ama hiç etki etmedi sahte olup olmadığını nasıl anlıcam

    muratt

    (20 Temmuz 2015 - 16:45)

    Bazıları diyo zararlı siz diyosunuz kilo verdim. Kime inanacağımı şaşırdım.

     peri

     (15 Eylül 2015 - 18:35)

     kullanmamanızı kesinlikle tavsiye ederim zayıflamak için kullandım ve başarılıda oldu.97 kilodan 82 kiloya düştüm ama hayatım tamamen zindan oldu ilk önce bagırsak haraketlerini hızlandırdıgı için trombohemoroid oldum. daha sonra onun ameliyatını oldum ve daha sonra bagırsak enfeksiyonuoldum ve hala
     kendimi toparlayamadım yaz ayına zayıf girmek için yapmıştım ki yaz ayım zindan oldu size tavsiyem bu bitkiyi kullanmamanız..

     Banu

     (06 Ekim 2015 - 18:04)

     Sakin almayın oluyordum. Doktor manyakmisin bu içilir ki dedi

      sevgii

      (30 Ekim 2015 - 19:50)

      Ben kabızlık sikayeti için bi arkadas tavsiyesiyle aldım oglen iki tane cignedim kac saat gecti tik yok kullanmaya devam etsem kesin zayıflatır mi sadece kabizlik icin aldım fazlasiyla zayifim kesinlikle kilo vermek istemiyorum

      AYŞEGÜL

      (16 Şubat 2016 - 04:20)

      BENDE BAŞKA AKTARDAN ALDIM Bİ İŞE YARAMADI SONRA BAŞKAA BİYERDEN ALDIM O HEMEN İŞE YARADI . BAZIALRI SAHTE SATIYOR DİKKAT EDİN

     Kara bahtim

     (17 Mart 2016 - 00:41)

     Çok haklısınız murat Bey bende şaşırdım ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.